Aurangabad - Dawadmi Uçak Bileti

Aurangabad - Dawadmi uçak bileti

Aurangabad - Dawadmi uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Aurangabad - Dawadmi uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Aurangabad - Dawadmi uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Aurangabad - Dawadmi uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Aurangabad - Dawadmi uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Aurangabad Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Aurangabad havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Aurangabad havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Dawadmi Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Dawadmi Yurtiçi Havalimanı

Dawadmi Yurtiçi havalimanı, Dawadmi şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına sadece Riyad ve Cidde şehirlerinden direk uçuş bulunmaktadır. 

Dawadmi Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Dawadmi Yurtiçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Dawadmi Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Dawadmi Yurtiçi havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanı terminal binası çıkışında bekleyen taksiler ile şehir merkezine gitmek mümkündür. Havalimanından toplu taşıma imaknı bulunmadığından taksi kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Taksi ücretini netleştirmeniz yararınıza olacaktır.