Aue - Iğdır Uçak Bileti

Aue - Iğdır uçak bileti

Aue - Iğdır uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Aue - Iğdır uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Aue - Iğdır uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Aue - Iğdır uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Aue - Iğdır uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Aue Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Aue havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Aue havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Iğdır Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı, Iğdır şehir merkezine 17 km uzaklıkta bulunmakta olup Küllük köyü sınırları içerisindedir.

Iğdır Şehit Bülent Aydın havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Iğdır Şehit Bülent Aydın havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Iğdır belediyesi havalimanından şehir merkezine gitmek için otobüs seferleri düzenlenmektedir. Güzergah bilgisi ve otobüs kalkış yeri hakkında detaylı bilgiyi Iğdır belediyesine danışarak öğrenebilirsiniz. 

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Iğdır Şehit Bülent Aydın havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Iğdır Şehit Bülent Aydın havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; RIMAL RENT A CAR

Taksi

Taksi ile şehir merkezine ulaşmak 20 dakika sürmektedir. Taksi ücretleri km başına ücret alınarak hesaplanmaktadır. Havalimanında hizmet veren taksileri terminal binası çıkışında bulabilirsiniz.