Atina - Bisha Uçak Bileti

Atina - Bisha uçak bileti

Atina - Bisha uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Atina - Bisha uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Atina - Bisha uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Atina - Bisha uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Atina - Bisha uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Atina Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Atina havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Atina havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Bisha Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Bisha Yurtiçi Havalimanı

Bisha Yurtiçi havalimanı, Bisha şehir merkezine 2 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına iç hat uçuş yapan havayolları; Suudi havayolları ve Flynas'tır.

Bisha Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Bisha Yurtiçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Bisha havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Bisha Yurtiçi havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Terminal binası çıkışında bekleyen taksiler ile 5 dakika gibi kısa bir sürede şehir merkezine gidilebilmektedir.