Astana - Wedjh Uçak Bileti

Astana - Wedjh uçak bileti

Astana - Wedjh uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Astana - Wedjh uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Astana - Wedjh uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Astana - Wedjh uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Astana - Wedjh uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Astana Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Astana havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Astana havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Wedjh Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Al Wajh Yurtiçi Havalimanı

Al Wajh Yurtiçi havalimanı, Wedjh şehir merkezine 9 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Wedjh'e Riyad ve Cidde'den Suudi Arabistan havayolları direk uçuş yapmaktadır.

Al Wajh Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Al Wajh Yurtiçi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Al Wajh Yurtiçi havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Al Wajh Yurtiçi havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; HANCO, AL REHAILI

Taksi

Havalimanında taksileri terminal binası çıkışında bulabilirsiniz. Şehir merkezine 15 dakika içinde taksi ile ulaşılmaktadır.