Astana - Erzincan Uçak Bileti

Astana - Erzincan uçak bileti

Astana - Erzincan uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Astana - Erzincan uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Astana - Erzincan uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Astana - Erzincan uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Astana - Erzincan uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Astana Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Astana havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Astana havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Erzincan Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Erzincan Havalimanı

Erzincan havalimanı, Erzincan şehir merkezine 9 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Erzincan havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Erzincan havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Erzincan belediyesi tarafından 2015 yılında havalimanından şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular için otobüs seferleri başlatılmıştır. Terminal binasından hareket eden otobüs Fevzipaşa caddesi Dörtyol duraklarına kadar gitmektedir. Detaylı bilgiyi belediyenin web sitesinde bulabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Erzincan havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Erzincan havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BUDGET, CITY 24 RENT A CAR, ASİL ERZINCAN OTO KİRALAMA

Taksi

Havalimanında taksi hizmeti Eşhot taksi firması tarafından verilmektedir. Terminal binası çıkışında bulabileceğiniz taksileri için 0 446 2143474 numaralı telefonu arayarak rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrıca gideceğiniz yere yaklaşık olarak ne kadar ödeyeceğiniz bilgisini de öğrenebilirsiniz. Şehir merkezi yakın olduğu için hem hızlı hem de beklemeden yolculuk yaparsınız.