Astana - Buşehr Uçak Bileti

Astana - Buşehr uçak bileti

Astana - Buşehr uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Astana - Buşehr uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Astana - Buşehr uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Astana - Buşehr uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Astana - Buşehr uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Astana Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Astana havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Astana havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Buşehr Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Buşehr Havalimanı

Buşehr havalimanı, Buşehr şehir merkezine 8 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına uçuş yapan havayolları; Iran Air, Aseman Airlines, Qeshm Air, Mahan Air, Zagros Airlines

Buşehr havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Buşehr havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz.  Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Buşehr havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Buşehr havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanından şehir merkezine gitmek için terminal binası çıkışında bulunan taksiyi tercih edebilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine ulaşmanın en mantıklı yoludur. Ayrıca şehir merkezine yakın olması nedeniyle fazla ücret ödememenizi sağlar.