Arar - Lazkiye Uçak Bileti

Arar - Lazkiye uçak bileti

Arar - Lazkiye uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Arar - Lazkiye uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Arar - Lazkiye uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Arar - Lazkiye uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Arar - Lazkiye uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Arar Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Arar Yurtiçi Havalimanı

Arar Yurtiçi Havalimanı, Arar şehir merkezinden 22 km uzaklıkta bulunmaktadır. 1981 yılında faaliyetlerine başlamıştır. 

Nesma havayollarının Hail, Suudi havayolalrının ise Cidde ve Riyad'a tarifeli seferleri bulunmaktadır. Havalimanından yurtdışı uçuş yapılmamaktadır.

Arar şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Kral Fahd yolu üzerinden yaklaşık 26 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı hakkında bilgiyi havalimanını arayarak ögrenebilirsiniz.

Arar Yurtiçi havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Arar Yurtiçi havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Arar Yurtiçi Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Arar Yurtiçi havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; THEEB ARAÇ KİRALAMA

Taksi

Arar şehrinde toplu taşıma araçlarının yeterli düzeyde olmamasından dolayı havalimanına ulaşım genel olarak taksi ile sağlanmaktadır. Taksi şöföri ile ne kadar ödeyeceğinizi önceden netleştirmenizde fayda bulunmaktadır. Lazkiye Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Basil Esad Uluslararası Havalimanı

Basil Esad Uluslararası havalimanı, Lazkiye şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havaliamanı Latakia havalimanı olarak da bilinmektedir. Suriye devlet başkanı'nın abisi Basil Esad'ın adı bu havalimanına verilmiştir.

Havalimanı faaliyetleri devam eden iç savaştan dolayı mimimum düzeyindedir. Sadece Cham Wings ve Syrian Air'ın havalimanına inen birkaç uçağı bulunmaktadır. Bundan dolayı havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma aracı bulamaya bilirsiniz.

Basil Esad Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Basil Esad Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz.  Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Basil Esad Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan araç kiralama firması bulunmamaktadır. Yerel tedarikçiler aracı havalimanına getirmektedirler.

Taksi

Havalimanı terminal binası çıkışında taksileri bulabilirsiniz. Taksilerde taksimetre olmadığından mutlaka pazarlık yapınız. Arapça biliyorsanız fiyatta indirim yaptırma şansınız daha fazla olur. Ne yazık ki havalimanından sehir merkezine kısıtlı transfer seçeneği bulunduğundan taksiyi seçmek zorunda kalabilirsiniz.