Arar - Larnaka Uçak Bileti

Arar - Larnaka uçak bileti

Arar - Larnaka uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Arar - Larnaka uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Arar - Larnaka uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Arar - Larnaka uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Arar - Larnaka uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Arar Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Arar Yurtiçi Havalimanı

Arar Yurtiçi Havalimanı, Arar şehir merkezinden 22 km uzaklıkta bulunmaktadır. 1981 yılında faaliyetlerine başlamıştır. 

Nesma havayollarının Hail, Suudi havayolalrının ise Cidde ve Riyad'a tarifeli seferleri bulunmaktadır. Havalimanından yurtdışı uçuş yapılmamaktadır.

Arar şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Kral Fahd yolu üzerinden yaklaşık 26 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı hakkında bilgiyi havalimanını arayarak ögrenebilirsiniz.

Arar Yurtiçi havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Arar Yurtiçi havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Arar Yurtiçi Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Arar Yurtiçi havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; THEEB ARAÇ KİRALAMA

Taksi

Arar şehrinde toplu taşıma araçlarının yeterli düzeyde olmamasından dolayı havalimanına ulaşım genel olarak taksi ile sağlanmaktadır. Taksi şöföri ile ne kadar ödeyeceğinizi önceden netleştirmenizde fayda bulunmaktadır. Larnaka Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Larnaka Uluslararası Havalimanı

Larnaka Uluslararası havalimanı, Larnaka şehir merkezine 4 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanı Kıbrıs'ın güney tarafında bulunmaktadır. Rum tarafının en büyük havalimanıdır. Charter ve tarifeli seferler ile özellikle yabancı turistlerin Kıbrıs'a ulaşımı bu havalimanına yapılmaktadır. 

Larnaka Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Larnaka Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezindeki lokasyonlara transfer sağlanabildiği gibi Ayia Napa, Protaras, Limassol, Paphos ve Pernera'ya transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için toplu taşıma olarak otobüs hizmet vermektedir. Havalimanından belli başlı 6 hat bulunmaktadır. 407, 417, 418, 419, 425 ve 429 numaralı hatlar ile şehir merkezindeki gideceğiniz bölgeye transferinizi sağlayabilirsiniz. Eğer istediğiniz bölgeye bu hatlar ile gidilemiyorsa 417, 431 ve 440 numaralı hattaki otobüsler de havalimanından geçmektedir. Yetişkin tek bileti 1,50 €, öğrenci bileti 0,75 €'dır.

Hat güzergahları hakkında detaylı bilgi aşagıda yer alamaktadır.

407 otobüs hattı: Deniz Üssü - Mari - Vasiliko - Zygi - Agios Theodorou Plajı - Mazotos - Kiti - Meneu - Havalimanı - Larnaka İstasyonu

417 otobüs hattı: Pervolia - Kiti - Havalimanı - Larnaka - Aradippou

418 otobüs hattı: Dromolaxia - Meneu - Havalimanı - Larnaka İstasyonu - Livadia -Kellya - Troulos

419 otobüs hattı: Tersefanou - Kiti Housing Estates - Dromolaxia - Havaalanı - Larnaka Otobüs İstasyonu - Oroklini

425 otobüs hattı: Havaalanı - Makenzy - Finikoudes - Larnaka İstasyonu - Liman - CTO - Dhekelia

429 otobüs hattı: Tekkes - Faros - Havaalanı - Larnaka İstasyonu

431 otobüs hattı: Faros - Turist Bölgesi Pervolia - Havaalanı - Finikoudes - Larnaka Limanı - C.O.T Plajı

440 otobüs hattı: Havaalanı - Mackenzie Turist Bölgesi - Foinikoudes (Palmiye Ağaçları Yürüyüş Yolu) - Merkez Otobüs Terminali (Larnaka Tenis Kulübü'nün karşısında)

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Larnaka Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Larnaka Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BUDGET, EUROPCAR, SIXT, ASTRA&PETSAS

Taksi

Havalimanın'dan şehir merkezine hızlı bir şekilde taksi ile ulaşılmaktadır. Yaklaşık olarak 10-15€ ücret ödersiniz. Nicosia veya Paphos'a gitmek isterseniz ücret 100€ üzerinde olacaktır. Aşgıda Larnaka'da bulacağınız taksi firmalarının listesi ve telefon numarası bulunmaktadır. Detaylı bilgiyi telefon ile arayarak öğrenebilirsiniz.

- Larnaca Airport Taksi: +357 24 652465
- Larnaca Taksi: +357 99 368804
- Johns Cyprus Taksi: +357 99 405604
- Kolonaki Taksi: +357 24 657777
- MAX7 Taksi: +357 96 530863