Arar - Halep Uçak Bileti

Arar - Halep uçak bileti

Arar - Halep uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Arar - Halep uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Arar - Halep uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Arar - Halep uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Arar - Halep uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Arar Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Arar Yurtiçi Havalimanı

Arar Yurtiçi Havalimanı, Arar şehir merkezinden 22 km uzaklıkta bulunmaktadır. 1981 yılında faaliyetlerine başlamıştır. 

Nesma havayollarının Hail, Suudi havayolalrının ise Cidde ve Riyad'a tarifeli seferleri bulunmaktadır. Havalimanından yurtdışı uçuş yapılmamaktadır.

Arar şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Kral Fahd yolu üzerinden yaklaşık 26 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı hakkında bilgiyi havalimanını arayarak ögrenebilirsiniz.

Arar Yurtiçi havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Arar Yurtiçi havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Arar Yurtiçi Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Arar Yurtiçi havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; THEEB ARAÇ KİRALAMA

Taksi

Arar şehrinde toplu taşıma araçlarının yeterli düzeyde olmamasından dolayı havalimanına ulaşım genel olarak taksi ile sağlanmaktadır. Taksi şöföri ile ne kadar ödeyeceğinizi önceden netleştirmenizde fayda bulunmaktadır. 

Halep Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Halep Uluslararası Havalimanı

Halep Uluslararası havalimanı, Halep şehir merkezine 7 km uzaklıkta bulunmaktadır. Halep'e gitmek istiyorsanız ne yazık ki uçakla gitmek mümkün değildir. Havalimanına uçuşlar uzun bir süredir durdurulmuştur. Havalimanının tekrar sivil yolcu trafiğine açılması beklenmektedir. 

Halep'e gitmek için Hatay, Gaziantep veya Lazkiye şehrinden size uygun olanı seçip bu şehirlerden araba ya da otobüs ile Halep'e ulaşabilirsiniz.