Aracaju - Hatay Uçak Bileti

Aracaju - Hatay uçak bileti

Aracaju - Hatay uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Aracaju - Hatay uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Aracaju - Hatay uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Aracaju - Hatay uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Aracaju - Hatay uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Aracaju Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Santa Maria Havalimanı

Santa Maria Havalimanı, Aracaju şehir merkezinden 12 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Aracaju şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. Augusto Franco ve Av. Pref. Heráclito Guimarães Rollemberg üzerinden yaklaşık 12 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Santa Maria havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Santa Maria havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Aracaju'da otobüsler SMTT firması tarafından işletilmektedir. Havalimanına ulaşmak için 8 numaralı hattı kullanabilirsiniz. Sabah 04:30'dan akşam 11:45'e kadar Porto Sul'dan Praça Amintas Jorge'a otobüsler gitmektedir. Otobüsler güzergah üzerinde bulunan havalimanına uğramaktadır.

Ayrıca Bairro 17 de Março'dan gelecek iseniz 405 numaralı hattı, Santa Tereza'dan gelecek iseniz 502 numaralı hattı kullanabilirsiniz. Otobüs ile seyahat, Santa Maria havalimanına ulaşmanın en ucuz yoludur.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Santa Maria Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Santa Maria havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BUDGET, ENTERPRISE, HERTZ, CB LOCADORA, LOCALIZA, MOVIDA, REFERENCIA, UNITED

Taksi

Havalimanı şehir merkezine çok da uzak bir mesafede bulunmamaktadır. Taksi ile havalimanına ulaşmak hem çok kolay olacak hem de 12 dakika gibi kısa bir süre olacaktır.  Toplu taşıma araçlarını beklemek istemiyorsanız taksi seçeneğini düşünmelisiniz. Hatay Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hatay Havalimanı

Hatay ili ayrıca Antakya olarak da bilinmektedir. Hatay Antakya havalimanı Hatay'a 27 km uzaklıkta olup Hatay ve İskenderun illerini birbirine bağlayan D825 yolu üzerinde bulunmaktadır.

Hatay Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Hatay havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Havalimanından Hatay ve İskenderun gibi şehir merkezine transfer imkanı bulunmakla birlikte Adana gibi çevre illere de transfer bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Hatay havalimanına inen tüm uçaklar için Antakya (Hatay) ve İskenderun şehir merkezine giden havaş servisleri vardır. Uçak iniş saatinden 25 dakika sonra hareket etmektedir. Havaş servisi Hatay (Antakya)'ya 40 dakika'da ulaşmakta olup bilet fiyatı 13 TL'dir. İskenderun'a ise 60 dakikada ulaşılmakta olup bilet fiyatı 18 TL'dir.

Havaş Hatay güzergahı: Hatay Havalimanı, Antakya-İskenderun Karayolu, 75. Yıl Bulvarı, Ayşe Fitnat Caddesi, Atatürk Caddesi, Gündüz Caddesi, Sümerler Maksim

Havaş İskenderun güzergahı: Hatay Havalimanı, Belen, Sarımazı, İskenderun-Hatay Karayolu, Fener Caddesi, Sahil Yolu, Mete Aslan Bulvarı

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Hatay havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Hatay havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, ENTERPRISE, GÜL TURIZM RENT A CAR, SELIMGUL TURIZM RENT A CAR, HATAY NATIONAL RENT A CAR, HASGÜL CAR RENTAL

Taksi

Havalimanından gitmek istediğiniz yere doğrudan ulaşmak isterseniz taksi seçeneğini düşünebilirsiniz. Taksi ücretleri açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır. Hatay şehir merkezine 25 dakika, İskenderun'a 45 dakika'da gidilebilmektedir. Taksi şöförü ile pazarlı yapıp indirim talep edebilirsiniz.