Aracaju - Buşehr Uçak Bileti

Aracaju - Buşehr uçak bileti

Aracaju - Buşehr uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Aracaju - Buşehr uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Aracaju - Buşehr uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Aracaju - Buşehr uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Aracaju - Buşehr uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Aracaju Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Santa Maria Havalimanı

Santa Maria Havalimanı, Aracaju şehir merkezinden 12 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Aracaju şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. Augusto Franco ve Av. Pref. Heráclito Guimarães Rollemberg üzerinden yaklaşık 12 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Santa Maria havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Santa Maria havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Aracaju'da otobüsler SMTT firması tarafından işletilmektedir. Havalimanına ulaşmak için 8 numaralı hattı kullanabilirsiniz. Sabah 04:30'dan akşam 11:45'e kadar Porto Sul'dan Praça Amintas Jorge'a otobüsler gitmektedir. Otobüsler güzergah üzerinde bulunan havalimanına uğramaktadır.

Ayrıca Bairro 17 de Março'dan gelecek iseniz 405 numaralı hattı, Santa Tereza'dan gelecek iseniz 502 numaralı hattı kullanabilirsiniz. Otobüs ile seyahat, Santa Maria havalimanına ulaşmanın en ucuz yoludur.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Santa Maria Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Santa Maria havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BUDGET, ENTERPRISE, HERTZ, CB LOCADORA, LOCALIZA, MOVIDA, REFERENCIA, UNITED

Taksi

Havalimanı şehir merkezine çok da uzak bir mesafede bulunmamaktadır. Taksi ile havalimanına ulaşmak hem çok kolay olacak hem de 12 dakika gibi kısa bir süre olacaktır.  Toplu taşıma araçlarını beklemek istemiyorsanız taksi seçeneğini düşünmelisiniz. Buşehr Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Buşehr Havalimanı

Buşehr havalimanı, Buşehr şehir merkezine 8 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına uçuş yapan havayolları; Iran Air, Aseman Airlines, Qeshm Air, Mahan Air, Zagros Airlines

Buşehr havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Buşehr havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz.  Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Buşehr havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Buşehr havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanından şehir merkezine gitmek için terminal binası çıkışında bulunan taksiyi tercih edebilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine ulaşmanın en mantıklı yoludur. Ayrıca şehir merkezine yakın olması nedeniyle fazla ücret ödememenizi sağlar.