Aracaju - Adana Uçak Bileti

Aracaju - Adana uçak bileti

Aracaju - Adana uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Aracaju - Adana uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Aracaju - Adana uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Aracaju - Adana uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Aracaju - Adana uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Aracaju Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Santa Maria Havalimanı

Santa Maria Havalimanı, Aracaju şehir merkezinden 12 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Aracaju şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. Augusto Franco ve Av. Pref. Heráclito Guimarães Rollemberg üzerinden yaklaşık 12 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Santa Maria havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Santa Maria havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Aracaju'da otobüsler SMTT firması tarafından işletilmektedir. Havalimanına ulaşmak için 8 numaralı hattı kullanabilirsiniz. Sabah 04:30'dan akşam 11:45'e kadar Porto Sul'dan Praça Amintas Jorge'a otobüsler gitmektedir. Otobüsler güzergah üzerinde bulunan havalimanına uğramaktadır.

Ayrıca Bairro 17 de Março'dan gelecek iseniz 405 numaralı hattı, Santa Tereza'dan gelecek iseniz 502 numaralı hattı kullanabilirsiniz. Otobüs ile seyahat, Santa Maria havalimanına ulaşmanın en ucuz yoludur.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Santa Maria Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Santa Maria havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BUDGET, ENTERPRISE, HERTZ, CB LOCADORA, LOCALIZA, MOVIDA, REFERENCIA, UNITED

Taksi

Havalimanı şehir merkezine çok da uzak bir mesafede bulunmamaktadır. Taksi ile havalimanına ulaşmak hem çok kolay olacak hem de 12 dakika gibi kısa bir süre olacaktır.  Toplu taşıma araçlarını beklemek istemiyorsanız taksi seçeneğini düşünmelisiniz. 

Adana Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Adana Şakirpaşa Havalimanı

Adana Şakirpaşa Havalimanı Çukurova bölgesi sınırları içinde bulunmakta olup şehir merkezine 5 km uzaklıktadır. Havalimanı Adana'ya gitmek isteyen yolculara ilaveten Mersin ve Osmaniye'ye yakınlığı nedeniyle buralara gitmek isteyen yolcular tarafından da tercih edilmektedir.

Adana Şakirpaşa Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Minibus-Dolmuş, Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Adana Şakirpaşa havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Havalimanından Adana şehir merkezine ulaşılabildiği gibi ayrıca Seyhan, Mersin ve Ceyhan gibi şehrin dışındaki bölgelere de ulaşım imkanı bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Adana'da belediye otobüsleri 06:00 ve 19:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Havalimanından şehir merkezine 135 numaralı Balcalı otobüsü ile gidebilirsiniz. Adana'ya 8 km uzaklıkta bulunan Adana'nın en büyük ilçesi Seyhan'a ise 159 numaralı otobüs gitmektedir. Bunun haricinde 250 ve 252 numaralı hatlar 2018 yılında seferlerine başlamış olup havalimanından geçmektedir. Otobüs seferleri hakkında güzergah bilgisine Adana Büyükşehir Belediyesi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Minibüs - Dolmuş

Havalimanından biraz yürüyerek çıkış kapısına ulaşabilirsiniz. Adana ilinde toplu taşımanın vazgeçilmezi dolmuşlar havalimanın çıkışındaki yoldan geçmektedir. Otobüslere göre dolmuş bulmak çok kolaydır. Meydan ve Şehir merkezi hatlarından size en uygunu seçit gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.

Havaş

Adana Şakirpaşa havalimanından şehir merkezine giden Havaş servisi bulunmamaktadır. Havalimanından Osmaniye ve Mersin'e giden Havaş servisleri mevcuttur. Osmaniye'ye yolculuk süresi 105 dakika olup bilet fiyatı 25 TL'dir. Mersin'e giden Havaş servisi Tarsus'tan da geçmektedir. Yolculuk süresi yaklaşık 120 dakikadır. Tarsus için 14 TL, Mersin için 17 TL  bilet fiyatı vardır. 

Mersin Havaş güzergahı: Adana Havalimanı, Tarsus Şehir Merkezi (Kleopatra), Çevreyolu, Mersin Forum AVM Önü, Mersin Şehir Merkezi Stadyum Önü (Belediye Cebi)

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Adana Şakirpaşa havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Adana Şakirpaşa havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ERTUR RENT A CAR, ENTERPRISE, AVIS, EUROPCAR, SIXT

Taksi

Adana şehir merkezine en kolay ulaşım aracı taksidir. Şehir merkezine oldukça yakın olduğu için fazla bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Çevre il ve ilçelere gidecekseniz mutlaka fiyat bilgisini sorunuz.