Andorra La Vella - Tekirdağ Uçak Bileti

Andorra La Vella - Tekirdağ uçak bileti

Andorra La Vella - Tekirdağ uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Andorra La Vella - Tekirdağ uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Andorra La Vella - Tekirdağ uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Andorra La Vella - Tekirdağ uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Andorra La Vella - Tekirdağ uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Andorra La Vella Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Andorro La Vella ili Andorra ülkesi sınırları içinde bulunmakta olup kayak severlerin tercih ettiği bir tatil bölgesidir. Cografi yapısı nedeniyle havalimanı bulunmamaktadır.

Andorra'ya en yakın havalimanları Toulouse 180 km, Girona 271 km, Perpignan 163 km ve Barselona 208 km uzaklıktadır. Bu havalimanlarına özel aracınız ile gidebilirsiniz.

Havalimalarına ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından çevredeki Barselona, Girona ve Toulouse havalimanlarına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanlarına giden otobüs seferleri bulunmaktadır. Otobüs seferleri hakkında bilgiyi turizm ofisinden alabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile havalimanlarına ulaşabilirsiniz. Aracı teslim edeceğiniz havalimanı ve tarihini araç alırken firmaya bildiriniz.

Taksi

Andorra La Vella'dan taksi ile çevrede bulunan havalimanlarına ulaşabilirsiniz. Fakat çevredeki havalimanlarının uzaklığı düşünülünce epeyi bir ücret ödemek zorundasınız.Tekirdağ Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tekirdağ Çorlu Havalimanı

Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Tekirdağ şehir merkezine 73 km, Çorlu şehir merkezine 12 uzaklıkta bulunmakta olup Çorlu ilçesi sınırları içerisindedir.

Türkiye'nin birçok şehrinden Trakya bölgesine ulaşım için bu havalimanı kullanılmaktadır.

Tekirdağ Çorlu Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Tekirdağ Çorlu havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Tekirdağ Büyükşehir belediyesi tarafından uçak iniş saatlerine göre şehir merkezine otobüs seferleri düzenlenmektedir. Belediye otobüsleri Çorlu otogarına kadar gitmektedir. Çorlu otogarından Tekirdağ ili ve çevre ilçelere şehirlerarası otobüsler ile ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Tekirdağ Çorlu havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Tekirdağ Çorlu havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanından şehre ulaşmak için taksiler 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Çorlu'ya 20 dakika içinde taksi ile ulaşmak mümkün. Eğer taksi ile Tekirdağ'a gitmek isterseniz yol çok uzadığından size maliyeti de fazla olacaktır.