Andorra La Vella - Gaziantep Uçak Bileti

Andorra La Vella - Gaziantep uçak bileti

Andorra La Vella - Gaziantep uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Andorra La Vella - Gaziantep uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Andorra La Vella - Gaziantep uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Andorra La Vella - Gaziantep uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Andorra La Vella - Gaziantep uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Andorra La Vella Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Andorro La Vella ili Andorra ülkesi sınırları içinde bulunmakta olup kayak severlerin tercih ettiği bir tatil bölgesidir. Cografi yapısı nedeniyle havalimanı bulunmamaktadır.

Andorra'ya en yakın havalimanları Toulouse 180 km, Girona 271 km, Perpignan 163 km ve Barselona 208 km uzaklıktadır. Bu havalimanlarına özel aracınız ile gidebilirsiniz.

Havalimalarına ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından çevredeki Barselona, Girona ve Toulouse havalimanlarına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanlarına giden otobüs seferleri bulunmaktadır. Otobüs seferleri hakkında bilgiyi turizm ofisinden alabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile havalimanlarına ulaşabilirsiniz. Aracı teslim edeceğiniz havalimanı ve tarihini araç alırken firmaya bildiriniz.

Taksi

Andorra La Vella'dan taksi ile çevrede bulunan havalimanlarına ulaşabilirsiniz. Fakat çevredeki havalimanlarının uzaklığı düşünülünce epeyi bir ücret ödemek zorundasınız.Gaziantep Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı, Oğuzeli ilçesi sınırları içinde olup şehir merkezine 24 km uzaklıktadır.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Gaziantep Oğuzeli havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehre ulaşmak için ucuz bir araç arıyorsanız belediye otobüslerini tercih edebilirsiniz. Gaziantep belediyesi web sitesinden otobüs hareket saatleri ve güzergah bilgisinin detayına ulaşabilirsiniz.

Havalimanı otobüs güzergahı: Havalimanı-Karataş-Üniversite Bulvarı-Valilik-Balıklı

Havaş

Gaziantep'te Havaş sadece şehir merkezine değil ayrıca Nizip ve Kilis gibi ilçelere de seferler düzenlemektedir.  Havaş otobüsleri havalimanına inen tüm uçuşlar için organize edilmiştir. Havaş otobüsleri ve yolcu alım durakları ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Varış Yeri Güzergah Yolculuk Süresi / Bilet Fiyatı Yolcu İndirme Noktaları
Şehir Merkezi Gaziantep Havalimanı, Oğuzeli Kavşağı, Perilikaya Et ve Balık Kurumu, Şehreküstü İtfaiyesi, İnönü cad. Şirehan Devlet Hastanesi. Sosyal Sigortalar Kurumu önü, Demokrasi Meydanı (Bedesten), Havaş Şehir Ofisi, Otogar 35 dk / 9 TL Şehreküstü İtfaiyesi, Şirehanı, Sosyal Sigortalar Kurumu önü, Demokrasi Meydanı (Bedesten), Havaş Ofisi, Otogar
Otogar   60 dk / 9 TL  
Gaziantep Lisesi-Üniversite- Karataş Çevreyolu, Karataş, Üniversite, Ordu Caddesi, Gaziantep Lisesi Son Durak 60 dk / 9 TL Karataş, Üniversite, Fıstık Araştırma Durağı, Gaziantep Lisesi
Kilis   60 dk / 23 TL Kilis 5 Evler Ptt Önü,Otogar Önü, Kilis Üniversitesi
Nizip   60 dk / 18 TL Nizip Otogar Önü-Hükümet Konağı Karşısı

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Gaziantep Oğuzeli havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Gaziantep Oğuzeli havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ENTERPRISE, AVIS, EUROPCAR, SIXT, ARSAN, GARENTA, RENT GO RENT A CAR, HERTZ, BUDGET, ADT ORGANİZASYON

Taksi

Havalimanı taksileri Gaziantep Havalimanı Taksi Durağı Kooperatifi bünyesinde bulunmaktadır. Taksi ile hılı bir şekilde şehir merkezi, Nizip ve Kilis'e ulaşılabilmektedir. Taksi fiyatları açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır. İsterseniz 0 534 375 39 93 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.