Andorra La Vella - Atina Uçak Bileti

Andorra La Vella - Atina uçak bileti

Andorra La Vella - Atina uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Andorra La Vella - Atina uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Andorra La Vella - Atina uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Andorra La Vella - Atina uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Andorra La Vella - Atina uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Andorra La Vella Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Andorro La Vella ili Andorra ülkesi sınırları içinde bulunmakta olup kayak severlerin tercih ettiği bir tatil bölgesidir. Cografi yapısı nedeniyle havalimanı bulunmamaktadır.

Andorra'ya en yakın havalimanları Toulouse 180 km, Girona 271 km, Perpignan 163 km ve Barselona 208 km uzaklıktadır. Bu havalimanlarına özel aracınız ile gidebilirsiniz.

Havalimalarına ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından çevredeki Barselona, Girona ve Toulouse havalimanlarına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanlarına giden otobüs seferleri bulunmaktadır. Otobüs seferleri hakkında bilgiyi turizm ofisinden alabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile havalimanlarına ulaşabilirsiniz. Aracı teslim edeceğiniz havalimanı ve tarihini araç alırken firmaya bildiriniz.

Taksi

Andorra La Vella'dan taksi ile çevrede bulunan havalimanlarına ulaşabilirsiniz. Fakat çevredeki havalimanlarının uzaklığı düşünülünce epeyi bir ücret ödemek zorundasınız.

Atina Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Atina havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Atina havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.