Andorra La Vella - Abadan Uçak Bileti

Andorra La Vella - Abadan uçak bileti

Andorra La Vella - Abadan uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Andorra La Vella - Abadan uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Andorra La Vella - Abadan uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Andorra La Vella - Abadan uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Andorra La Vella - Abadan uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Andorra La Vella Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Andorro La Vella ili Andorra ülkesi sınırları içinde bulunmakta olup kayak severlerin tercih ettiği bir tatil bölgesidir. Cografi yapısı nedeniyle havalimanı bulunmamaktadır.

Andorra'ya en yakın havalimanları Toulouse 180 km, Girona 271 km, Perpignan 163 km ve Barselona 208 km uzaklıktadır. Bu havalimanlarına özel aracınız ile gidebilirsiniz.

Havalimalarına ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından çevredeki Barselona, Girona ve Toulouse havalimanlarına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanlarına giden otobüs seferleri bulunmaktadır. Otobüs seferleri hakkında bilgiyi turizm ofisinden alabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile havalimanlarına ulaşabilirsiniz. Aracı teslim edeceğiniz havalimanı ve tarihini araç alırken firmaya bildiriniz.

Taksi

Andorra La Vella'dan taksi ile çevrede bulunan havalimanlarına ulaşabilirsiniz. Fakat çevredeki havalimanlarının uzaklığı düşünülünce epeyi bir ücret ödemek zorundasınız.

Abadan Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Abadan Uluslararası Havalimanı

Abadan Uluslararası havalimanı, Abadan şehir merkezine 14 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına İran ülkesinden iç hat uçuş yapan havayolları; İran Air, Aseman Airlines, Mahan Air, Kish Air, Qeshm Air, Taban Air, Zagros havayolları'dır.

Abadan Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Abadan Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Abadan havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Abadan Uluslararası havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Abadan havalimanında 24 saat hizmet veren taksiler ile şehir merkezine ulaşılabilmektedir. Toplu taşıma aracı olmadığından taksi tek alternatifinizdir.