Alanya - Guangzhou Uçak Bileti

Alanya - Guangzhou uçak bileti

Alanya - Guangzhou uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Alanya - Guangzhou uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Alanya - Guangzhou uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Alanya - Guangzhou uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Alanya - Guangzhou uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Alanya Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Gazipaşa Havalimanı

Gazipaşa havalimanı Antalya'nın Gazipaşa ilçesi sınırları içindedir. Alanya şehir merkezine 45 km mesafede bulunmaktadır. Alanya'nın turistik bir bölge olmasından dolayı özellikle yaz aylarında havayollarının uçuş frekansları artmaktadır.

Havalimanına özel aracınız ile gitmek isterseniz Antalya-Mersin/D400 yolu üzerinden havaliamanına ulaşabilirsiniz. Gazipaşa havalimanı otoparkı 105 araç kapasitesine sahiptir. Havalimanı otoparkı saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Fakat uzun süreli aracını bırakmak isteyen yolculara aylık abonmanlık seceneğide sunulmaktadır.

Havalimanının hemen yanında ParkVia'nın özel otoparkı'da mevcuttur. Havalimanında park yeri bulmadığınızda ya da daha az bir ücret ödemek isterseniz bu özel otoparkı'da düşünebilirsiniz.

Havalimanı'na ulaşım için Havaş, Taksi ve Tripuck transferi ise diğer alternatif ulaşım araçlarınızdır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Alanya Gazipaşa havalimanına ulaşmanız mümkün. Alanya şehir merkezine ilaveten Avsallar, Mahmutlar, Okurcalar, Tosmur ve Kargıcak gibi Alanya çevresindeki ilçelerden de ulaşımınızı sağlayabildiğiniz gibi Antalya ve Mersin gibi çevre illerden de transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Havaş otobüsleri ile Gazipaşa havalimanına şehir merkezinden 60 dakika içinde ulaşabilirsiniz. Bilet fiyatı 18 TL'dir. Havaş otobüsleri Alanya'da Alanya Otogar ​Yanı Petrol Ofisi Önünden hareket etmektedir. Tosmur Belediyesi ve Mahmutlar Belediye Kavşağından yolcu almaktadır.

Ayrıca Anamur'dan havalimanına Havaş servisleri yapılmakta idi. Yapılacak düzenlemeler ile tekrar faaliyete geçirilecektir. Anamurdan ulaşmak isterseniz Havaş web sitesinden kontrol ediniz.

Araç Kiralama

Gazipaşa havalimanına kiralamış olduğunuz araç ile de ulaşmanız mümkün. Havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketleri ile gelmeniz araç tesliminde işinizi epeyi kolaylaştıracaktır. Havalimanının şehir merkezinden uzak olmasından ötürü eğer aracınız başka bir firmadan kiralamış ise önceden buluşma yeri ve saatini haber veriniz.

Alanya Gazipaşa havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AYTU CAR, RENT GO, GARENTA

Taksi

Şehir merkezinden Taksi ile Alanya havalimanına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Havalimanına taksi ile ulaşım 40-45 dakika arasında sürmektedir. Fiyat tarifesi km başına ücretlendirilmektedir. Fakat bazen şehir taksileri yüksek ücretler talep edebiliyor bunun için öncelikle taksi şöförü ile fiyat konusunda anlaşınız. Pazarlık yapmanız sizin için faydalı olacaktır.

Guangzhou Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Guangzhou havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Guangzhou havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.