Alahsa - Glasgow Uçak Bileti

Alahsa - Glasgow uçak bileti

Alahsa - Glasgow uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Alahsa - Glasgow uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Alahsa - Glasgow uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Alahsa - Glasgow uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Alahsa - Glasgow uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Alahsa Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Hofuf Al-Ahsa Uluslararası Havalimanı

Hofuf Al-Ahsa Uluslararası Havalimanı, Alahsa şehir merkezinden 15 km uzaklıkta bulunmaktadır. Hohuf bölgesi sınırları içinde olduğu için Hofuf havalimanı adı ile de bilinmektedir. 

Alahsa şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Riyad Yolundan sonra 615 ve 7005 numaralı rotayı takip ederek yaklaşık 22 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otopark ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Hofuf Al-Ahsa Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Hofuf Al-Ahsa Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Hofuf Al-Ahsa Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Hofuf Al-Ahsa Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; HANCO 

Taksi

Şehir merkezinde taksi bulabilirsiniz. Ama yoldan durdurmanız biraz zor olabilir. Havalimanına rahat ve hızlı bir şekilde taksi ile gidilmektedir. Fazla bir alternatifinizin olmaması taksiyi zorunlu olarak bırakmaktadır. Glasgow Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Glasgow havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Glasgow havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.