Al-Baha - Eskişehir Uçak Bileti

Al-Baha - Eskişehir uçak bileti

Al-Baha - Eskişehir uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Al-Baha - Eskişehir uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Al-Baha - Eskişehir uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Al-Baha - Eskişehir uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Al-Baha - Eskişehir uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Al-Baha Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Al-Baha Yurtiçi Havalimanı

Al-Baha Yurtiçi Havalimanı, Al-Baha şehir merkezinden 44 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanından sadece iç hat uçuşlar yapılmaktadır. Havalimanı faaliyete 1983 yılında başlamıştır. 

Al-Baha şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz 3400 numaralı rota üzerinden yaklaşık 32 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otopark ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Al-Baha Yurtiçi havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Al-Baha Yurtiçi havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Al-Baha Yurtiçi havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmamaktadır. Kiralamış olduğunuz aracı teslim etmek istediğiniz yeri havalimanı olarak önceden belirtirseniz, aracınızı havalimanında teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Taksi

Havalimanı şehir merkezine bir hayli uzak mesafededir. Toplu taşıma aracının olmamasından dolayı taksi ile havalimanına gitmek zorunda kalabilirsiniz. Ücret konusunda taksi şöförü ile mutlaka anlaşınız. Eskişehir Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Eskişehir Anadolu Havalimanı

Eskişehir Anadolu havalimanı, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi'nde bulunmakta olup şehir merkezine 6 km uzaklıktadır.

Eskişehir Anadolu Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunuyor.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine ve birçok lokasyona otobüs ile ulaşılmaktadır. Otobüs renkleri ve numaralarına göre gitmek istediğiniz yeri rahatça bulabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine giden otobüs numaraları, rengi ve kalkış noktaları aşağıda yer verilmiştir. Detaylı bilgi almak için Eskişehir belediyesi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

No Otobüs Renk Varış noktası
4 Mavi Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü
85 Siyah Batıkent Mahallesi
4 Kırmızı Yıldız
56 Siyah Yenikent Mahallesi
55 Siyah Üniversite Evleri
63 Kırmızı Vadişehir Mahallesi

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Eskişehir Anadolu havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Eskişehir Anadolu havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanı şehir merkezine yakın olduğu için taksi ile şehir merkezine ulaşım da çok fazla bir ücret ödemezsiniz. Taksi ücret tarife bilgisini ve yaklaşık olarak ne kadar ödeyeceğinizi taksi şöföründen öğrenebilirsiniz.