Al-Baha - Briansk Uçak Bileti

Al-Baha - Briansk uçak bileti

Al-Baha - Briansk uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Al-Baha - Briansk uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Al-Baha - Briansk uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Al-Baha - Briansk uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Al-Baha - Briansk uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Al-Baha Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Al-Baha Yurtiçi Havalimanı

Al-Baha Yurtiçi Havalimanı, Al-Baha şehir merkezinden 44 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanından sadece iç hat uçuşlar yapılmaktadır. Havalimanı faaliyete 1983 yılında başlamıştır. 

Al-Baha şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz 3400 numaralı rota üzerinden yaklaşık 32 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otopark ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Al-Baha Yurtiçi havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Al-Baha Yurtiçi havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Al-Baha Yurtiçi havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmamaktadır. Kiralamış olduğunuz aracı teslim etmek istediğiniz yeri havalimanı olarak önceden belirtirseniz, aracınızı havalimanında teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Taksi

Havalimanı şehir merkezine bir hayli uzak mesafededir. Toplu taşıma aracının olmamasından dolayı taksi ile havalimanına gitmek zorunda kalabilirsiniz. Ücret konusunda taksi şöförü ile mutlaka anlaşınız. 

Briansk Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Briansk havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Briansk havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.