Ahmedabad - Siirt Uçak Bileti

Ahmedabad - Siirt uçak bileti

Ahmedabad - Siirt uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Ahmedabad - Siirt uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Ahmedabad - Siirt uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Ahmedabad - Siirt uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Ahmedabad - Siirt uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Ahmedabad Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Ahmedabad havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Ahmedabad havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Siirt Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Siirt Havalimanı

Siirt Havalimanı, Siirt şehir merkezine 15 km uzaklıkta bulunmakta olup Pınarca köyü sınırları içerisindedir.

Siirt Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Siirt havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Siirt belediyesi, havalimanına gelen yolcuların şehir merkezine ulaşması için otobüs servisleri düzenlemektedir. Otobüs'lerin kalkış saati uçak iniş saatleri baz alınarak ayarlanmıştır. Şehir merkezine ulaşmak için en ekonomik seçeneğiniz bu servislerdir.  

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Siirt havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Siirt havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS

Taksi

Siirt şehir merkezine gitmek için taksi'yi kullanabilirsiniz. Taksiler terminal binası çıkışında beklemektedir. Taksi ücreti açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır.