Ağrı - Tripoli-LB Uçak Bileti

Ağrı - Tripoli-LB uçak bileti

Ağrı - Tripoli-LB uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Ağrı - Tripoli-LB uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Ağrı - Tripoli-LB uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Ağrı - Tripoli-LB uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Ağrı - Tripoli-LB uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Ağrı Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Yolluyazı mevkinde olup şehir merkezine 9 km uzaklıktadır. Havalimanı'na özel araçlarınız, taksi ve Ağrı belediyesince uçak saatlerine göre ayarlanmış belediye otobüsleri ile ulaşma imkanınız bulunmaktadır.

Özel aracı ile havalimanına ulaşmak isteyen yolcular 100 araç kapasiteli açık otopark'a araçlarını bırakabilirler. Kapalı otopark yazının yazıldığı 2017 yılında yapım aşamasındadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından havalimanına ulaşmanız mümkün. Ağrı şehir merkezinden havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Ağrı belediyesi tarafından uçak kalkış saatleri gözönünde bulundurularak havalimanına Beyaz hat adındaki belediye otobüsleri ile ulaşabilirsiniz.

Beyaz hat güzergahı: Cumhuriyet Meydanı - Yeni Van Caddesi - Ahmed-i Hani Havalimanı

Araç Kiralama

Ağrı ilinde global araç kiralama firmaları bulunmamaktadır. Araç kiralaması için yerel sağlayıcıları kullanmalısınız. Aydınoğlu ve Azizoğlu araç kiralama şirketlerinin havalimanında ofisleri bulunmaktadır. Eğer bu firmalardan aracınızı kiralamış iseniz D965 yolu üzerinden havalimanına 10-15 dakika içinde ulaşabilirsiniz. Havalimanınında kiralamış olduğunuz aracı ilgili firmaların ofislerine teslim edebilirsiniz.

Taksi

Ahmed-i Hani havalimanına eğer şehir merkezinden gidecekseniz taksi de kullanabilirsiniz. Havalimanı şehir merkezine çok yakın olup size  rahatça havalimanına ulaştıracaktır. Çevre il ve ilçelerden havalimanına gelmeyi düşünüyorsanız pahalı bir alternatif olabilir. Havalimanı'na ulaşım için yaklaşık ne kadar ödeyeceğinizi yola çıkmadan önce taksi şöförlerinden öğrenebilirsiniz.

Tripoli-LB Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tripoli-LB havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Tripoli-LB havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.