Abha - İskenderiye Uçak Bileti

Abha - İskenderiye uçak bileti

Abha - İskenderiye uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Abha - İskenderiye uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Abha - İskenderiye uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Abha - İskenderiye uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Abha - İskenderiye uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Abha Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Abha Bölgesel Havalimanı

Abha Bölgesel Havalimanı, Abha şehir merkezinden 24 km uzaklıkta bulunmaktadır. Suudi arabistan'ta Asir yönetim bölgesindeki havalimanı diğer destinasyonlara uçmak için de kullanılmaktadır. 1977'de hizmete açılmıştır. 

Abha şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Kral Fahd Yolu/15 numaralı rota/90M numaralı rotası üzerinden yaklaşık 20 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otopark ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Abha Bölgesel havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Abha Bölgesel havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Abha Bölgesel Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Abha Bölgesel havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AL WEFAQ, BEST, KEY, THEEB, Al FARIS ARAÇ KİRALAMA

Taksi

Abha şehrinde yoldan çevireceğiniz veya otelinize çağıracağınız taksiler ile havalimanına ulaşımınızı sağlayabilirisiniz. Taksi ile konforlu ve hızlı bir şekilde havalimanına ulaşılabilmektedir. 

İskenderiye Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

İskenderiye havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

İskenderiye havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.