Abadan - Caracas Uçak Bileti

Abadan - Caracas uçak bileti

Abadan - Caracas uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Abadan - Caracas uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Abadan - Caracas uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Abadan - Caracas uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Abadan - Caracas uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Abadan Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Abadan Uluslararası Havalimanı

Abadan Uluslararası Havalimanı, Abadan şehir merkezinden 14 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanı Ayatollah Jumei Abadan Uluslararası Havaalanı olarak da bilinmektedir. 

Abadan şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Martyrs Karakubzadeh bulvarı üzerinden yaklaşık 23 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında 200 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır. Otopark ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız. 

Havalimanına toplu ulaşım aracı ile transfer imkanı bulunmamaktadır.

Abadan Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Abadan Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Abadan havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmamaktadır. Kiralamış olduğunuz aracı teslim etmek istediğiniz yeri havalimanı olarak önceden belirtirseniz, aracınızı havalimanında teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinde bulacağınız taksi ile havalimanına gidebilirsiniz. Alternatifiniz olmadığı için mecburen taksi kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Havalimanına gitmek için ne kadar ödeyeceğinizi önceden taksi şöförü ile netleştiriniz.

Caracas Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Caracas havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Caracas havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.