Abadan - Buraidah Uçak Bileti

Abadan - Buraidah uçak bileti

Abadan - Buraidah uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Abadan - Buraidah uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Abadan - Buraidah uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Abadan - Buraidah uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Abadan - Buraidah uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Abadan Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Abadan Uluslararası Havalimanı

Abadan Uluslararası Havalimanı, Abadan şehir merkezinden 14 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanı Ayatollah Jumei Abadan Uluslararası Havaalanı olarak da bilinmektedir. 

Abadan şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Martyrs Karakubzadeh bulvarı üzerinden yaklaşık 23 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında 200 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır. Otopark ücret tarifesini öğrenmek için havalimanını arayınız. 

Havalimanına toplu ulaşım aracı ile transfer imkanı bulunmamaktadır.

Abadan Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Abadan Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Abadan havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmamaktadır. Kiralamış olduğunuz aracı teslim etmek istediğiniz yeri havalimanı olarak önceden belirtirseniz, aracınızı havalimanında teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinde bulacağınız taksi ile havalimanına gidebilirsiniz. Alternatifiniz olmadığı için mecburen taksi kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Havalimanına gitmek için ne kadar ödeyeceğinizi önceden taksi şöförü ile netleştiriniz.

Buraidah Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası Havalimanı

Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası havalimanı, Buraidah şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanın Suudi Arabistan'ın Gassim bölgesine hizmet verdiği için Buraidah şehrine ilaveten bu bölgedeki diğer şehirlere gitmek isteyen yolcular tarafından da tercih edilmektedir. Havalimanına hem yurtiçi hem de yurtdışı 15 destinasyondan uçak ile ulaşılmaktadır.

Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Prens Nayef bin Abdülaziz Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; REHEILI, BUDGET, AL WEFAQ, HANCO, THEEB

Taksi

Havalimanından ne yazık ki toplu taşıma araçları ile şehir merkezine ulaşım sağlanmamaktadır. Terminal binası çıkışında bulacağınız taksiler ile 25-30 dakika bir sürede Buraidah şehir merkezine ulaşabilirsiniz.