Çanakkale’de kamp yapılacak en güzel yerler!

Türkiye’nin 81 ilinin belki de en önemlisidir, Çanakkale. Eğer Çanakkale olmasa şuan ki Türkiye, Türkiye olmayabilirdi. 1. Dünya savaşı sürerken boğaza girmek için hareket eden gemiler Çanakkale boğazında saldırıya uğratılıp geri döndürülmeseydi şuan Akdeniz’de ve Asya’da düzen çok farklı olabilirdi. Peki, Dünya tarihinde bu kadar büyük öneme sahip olan bu şehri gezip görmek gerekmez mi? Elbette ki gerekir ama Çanakkale’nin tarihi öneminin yanı sıra doğal güzellikleri de bir o kadar büyüleyicidir. Yeşili ayrı mavisi ayrı güzeldir bu coğrafyanın. Yarım adalardan ve Bozcada & Gökçeada olmak üzere 2 adadan oluşan bu şehrin hem tarihi hem doğal güzellikleri kesinlikle görülmeye değer. Doğa ile uyumlu bir tatil geçirerek Çanakkale’nin sizi büyülemesine hazırsanız sizin için birbirinden farklı her bütçeye ve talebe uygun olan Kamp yerleri derledik. Keyifli okumalar!

Atikhisar Barajı Kamp Alanı – Çanakkale Merkez

Atikhisar barajının hemen yanında bulunan doğa harikası bir kamp alanı! Çanakkale Merkeze araba ile 15 dk uzaklıkta bulunan kamp alanı, merkeze yakın olmasından dolayı çok tercih edilen, popüler kamp alanlarından biridir. Doğa ile iç içe kamp yapabileceğiniz bu kamp alanında tuvalet, banyo gibi temel ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz bir tesis mevcut değil. Kamp alanında tesis olmadığı için gelmeden önce tüm alışverişinizi tamamlayıp gelmelisiniz. Aksi bir durumla karşılaşırsanız da kamp alanı merkeze çok yakın olduğu için tüm ihtiyaçlarınızı kısa bir süre zarfında giderebilirsiniz. Bölgede tesis bulunmuyor olması, kamp alanının bozulmamasını ve gerçekten doğa kampı olmasına olanak sağlıyor. Bölge, sadece kamp alanı olarak değil, aynı zamanda karavan alanı olarakta kullanılıyor.

Ücret: Ücretsiz

Konum: Göl Kenarı ve Ormanlık Alan

Adres: Atikhisar Barajı, 17100 Kayadere / Çanakkale Merkez / Çanakkale

Kamp Alanı Olanakları: Kamp alanı, yürüyüş ve piknik alanı bulunmaktadır. Alışveriş, tuvalet ve banyo, çeşme vs. ihtiyaçları için tesis bulunmamaktadır.

Yapılabilecek Aktiviteler: Doğa yürüyüşü, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Bisiklet turu, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları, Çadır Kampı, Karavan Kampı

Kamp Alanı hakkında;

 • Karavan kampı için doğa ile uyumlu düz alanlar dışında ekstra bir alan bulunmuyor.
 • Baraj civarında tuvalet, banyo ve çeşme bulunmuyor. Temel ihtiyaçlarınız için hazırlıklı olmayı unutmayınız. İçme ve Kullanma suyunuzu yanınızda götürmelisiniz.
 • Temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz market vs. bulunmadığından, yiyecek ve içeceklerinizi, suyunuzu ve temel ihtiyaçlarınızı yanınıza almayı unutmayınız.
 • Elektrik alt yapısı olmadığı için el feneri ve aydınlatma için kullanacağınız araçları yanınıza almanız gerekiyor.
 • Kamp alanında ateş yakmak serbest fakat yerde ateş yakmak yasak bunun için yanınızda ateş kovası vs. gibi araçlarınızı götürmeyi ihmal etmemelisiniz.
 • Her noktada telefon ve internet bağlantısı bulmak mümkün değil.
 • Kamp alanında çöp kovası bulunmuyor. Çöp kovanızı veya çöp poşetlerinizi yanınızda götürmelisiniz.
 • Kamp alanı bir işletmeye ait olmadığı için güvenlik bulunmuyor. Bu sebeple, her kampçı kendi güvenliğinden kendi sorumlu oluyor.

Bakacak Barajı Kamp Alanı – Çanakkale Merkez

Doğa tutkunlarını kendini âşık edecek bir kamp alanı daha ve üstelik merkeze çok yakın bir mesafede! Eskiden çiftçilerin sulama ihtiyacını karşılayan baraj şuanda şehirlerden kaçıp dinlenip, nefes almak ve doğa ile baş başa kalmak isteyen doğaseverlere ev sahipliği yapıyor. Doğanın yapısını bozmamak için bugüne kadar hiçbir tesis yapılmamış. O yüzden gelirken hazırlıklı bir şekilde gelmeniz gereken kamp alanlarından biridir. Bir ihtiyacınız olduğu takdirde sıkıntı yaşamayacaksınızdır, merkeze gitmek araba ile 10-15 dakika sürüyor. Kamp ve Karavan alanı olarak hizmet veren Bakacak Barajı Kamp Alanı şehrin içinde ama bir o kadarda uzak bir cennet!

Ücret: Ücretsiz

Konum: Göl Kenarı ve Ormanlık Alan

Adres: Bakacak Barajı, 17202 Gürçeşme / Biga / Çanakkale, Türkiye

Kamp Alanı Olanakları: Çadır Konaklama alanı, yürüyüş ve piknik alanı bulunmaktadır. Alışveriş, tuvalet ve banyo, çeşme vs. ihtiyaçları için tesis bulunmamaktadır.

Yapılabilecek Aktiviteler: Balık tutmak, Doğa yürüyüşü yapmak, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Bisiklet turu, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları, Çadır Kampı, Karavan Kampı

Kamp Alanı hakkında;

 • Çadır ve Karavan Kamp alanı mevcuttur.
 • Banyo, tuvalet, çeşme, yeme ve içme gibi İhtiyaçlarınızı karşılayacağınız bir tesis bulunmamaktadır.
 • Telefon ve internetin çekmediği noktalar çoğunluktadır.
 • Bölgede aydınlatma yoktur. Bu yüzden aydınlatma için araç gereçlerinizi yanınıza almayı ihmal etmeyin.
 • Elektrik alt yapısı yoktur.

Kabatepe Orman Kamp Alanı – Eceabat

Mavi ile yeşilin birleştiği en güzel noktada kamp yapmak isteyenlerin kesinlikle kamp yapması gereken bir alan! Çanakkale’nin Eceabat ilçesinde bulunan bu doğa harikası yer merkeze sadece 18 Km uzaklıkta bulunuyor. Troya Tarihi Milli Parkı içerisinde yer alan kamp alanında tüm ihtiyaçların giderilebileceği tesisler bulunmakta. Halka çadır kampı, karavan kampı, piknik alanı ve plaj olarak hizmet veren tesiste ailece veya sevdiklerinizle doğa ile içiçe çok keyifli anılar biriktirebilirsiniz. Kuş cıvıltıları, dalga sesleriyle tüm stresinizi atıp, yenilenebileceğiniz bu alan yoğun ilgiden dolayı hafta sonları çok kalabalık olsa da hafta içi cennetten bir parça! Ayrıca bu bölgede kamp yaparken Polente Feneri’ni, Çimpe Kalesi’ni, Truva Antik Kenti’ni, Biga Çayı’nı, Marmaros Şelalesi’ni ve Zeus Altarı’nı gezebilirsiniz.

Ücret:

 • Giriş ücreti 4₺
 • 0 – 12 ve 65 yaş üstü ücretsiz.
 • Otomobil ile giriş ücreti 12₺
 • Minibüs ile giriş ücreti 20₺
 • Motosiklet ile giriş ücreti 6₺

Konum: Deniz Kenarı ve Ormanlık Alan

Adres: 17900 Kocadere / Eceabat / Çanakkale, Turkey

Telefon numarası: +902868141289

Kamp Alanı Olanakları: Çadır Konaklama alanı, Karavan kamp alanı, yürüyüş ve piknik alanı bulunmaktadır. Kamp alanı içerisinde ki tesiste market, büfe, tuvalet ve banyo, içme ve kullanım suyu için imkânlar bulunmaktadır.

Yapılabilecek Aktiviteler: Balık tutmak, Doğa yürüyüşü yapmak, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Bisiklet turu, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları, Hamak keyfi, Çadır Kampı, Karavan Kampı

Kamp ve Piknik alanı hakkında;

 • Kamp yeri 09.00- 21.00 saatleri arasında hizmet veriyor.
 • Kamp alanına girerken kimliğinizin yanınızda olması gerekiyor.
 • Kamp yaparken tesis tarafından belirlenen alanların içerisinde bulunmanız gerekiyor.
 • Tesiste piknik alanı ve kamp ve karavan alanı farklı noktalara konumlandırılmıştır. Piknik alanında çadır ve karavan kampı yapmak kesinlikle yasaktır.
 • Tesis içerisinde araç hız limiti 20 km’dir.
 • Otopark ve çocuk oyun alanı mevcuttur.
 • Tesis içerisinde çöp kovaları bulunuyor.
 • Sadece belirli alanlarda ateş yakmak serbesttir.
 • Tesis içerisinde tuvalet ve banyo bulunuyor.
 • Tesis içerisinde ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz restoran, büfe ve içme suyu için çeşme mevcuttur.
 • Telefon ve internet bağlantısı vardır.
 • Alanda güvenlik ve aydınlatma da bulunuyor.

Anzak Koyu Plajı Kamp Alanı – Eceabat

Çanakkale’nin Eceabat ilçesinde yer alan Anzak Koyu, doğal güzellikleriyle herkesi büyülediği gibi tarihi ve manevi değeri de çok büyüktür. Çanakkale Savaşı boyunca birçok çatışmanın yaşandığı bu koyda halen daha tarihin izlerini, savaşın kalıntılarını ve mezarları görmek mümkün. Güzel ve temiz bir koyda kamp yaparak zamanınızı deniz kenarında geçirmek istiyorsanız, Anzak Koyu tam size göre! Kamp alanında market büfe vs. içeren bir tesis bulunmuyor olsa da tuvalet ve banyo ihtiyacınızı giderebileceğiniz, içme suyunu kullanabileceğiniz ve otoparkına aracınızı park edebileceğiniz bir alan bulunuyor. Denize sıfır bir konumda kamp yapmak istiyorsanız Anzak Koyuna uğramalısınız! Ayrıca bölgede çadır kampı yapacaksanız Conkbayırı’nı Kabatepe Orman Kampı Tesislerini, Bigalı Köyü’nü, Küçük Arıburnu’nu ve 1915 Seddülbahir Savaş Malzemeleri Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Ücret: Ücretsiz

Konum: Deniz Kenarı ve Ormanlık Alan

Adres: Anzak Koyu / Eceabat / Çanakkale, Turkey

Kamp Alanı Olanakları: Çadır Konaklama alanı ve yürüyüş alanı bulunmaktadır. Kamp alanı içerisinde ki tesiste market, büfe bulunmasa da tuvalet ve banyo, içme ve kullanım suyu için imkânlar bulunmaktadır.

Yapılabilecek Aktiviteler: Balık tutmak, Doğa yürüyüşü yapmak, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Bisiklet turu, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları, Hamak keyfi, Çadır Kampı, Denize girmek, Tarihi yerleri gezmek.

Kamp alanı hakkında;

 • Tuvalet ve banyo bulunuyor.
 • Kullanma suyu ihtiyacınızı giderebileceğiniz çeşmelere mevcut.
 • Kamp alanında çöp kovaları bulunmuyor, yanınızda hazırlıklı gitmelisiniz.
 • İhtiyaçlarınızı giderebileceğiniz market, büfe vs bulunmuyor o yüzden alışverişinizi kamp alanına gitmeden önce yapmalısınız.

Assos Kamp Alanı – Ayvacık Assos

Assos Kamp Alanı, Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Behramkale(Assos) bölgesinde yer alır. Bu kamp alanı tamamen doğa kampı yapmak isteyen doğa tutkunları için harika bir yerdir! Ormanın denizle buluştuğu en güzel noktalardan birinde denize sıfır konumda sessiz sakin bir kamp yapabilirsiniz. Bölgede ki orman ve kıyı şeridi boyunca dilediğiniz yere çadırınızı kurup keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Herhangi bir tesise ücret vermeden burada kamp yapmak isterseniz, tuvalet ve banyo, çeşme, aydınlatma vs. gibi imkânlarınız olmayacaktır ama Assos bölgesi turistik bir bölge olduğu için bazı temel ihtiyaçlarınızı çevrede bulunan işletmelerden giderebilirsiniz. Bu bölgede tesisli bir yerde daha konforlu kamp yapmak isterseniz yazının ilerleyen bölümlerinde Assos’ta bulunan bazı özel kamp yerlerinden de bahsedeceğiz J

Ücret: Ücretsiz

Konum: Deniz Kenarı ve Ormanlık Alan

Adres: Assos, 17862 Behram / Ayvacık / Çanakkale

Kamp Alanı Olanakları: Çadır Konaklama alanı, yürüyüş ve piknik alanı bulunmaktadır. Alışveriş, tuvalet ve banyo, çeşme vs. ihtiyaçları için tesis bulunmamaktadır.

Yapılabilecek Aktiviteler: Balık tutmak, Doğa yürüyüşü yapmak, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Bisiklet turu, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları, Çadır Kampı, Karavan Kampı

Kamp Alanı hakkında;

 • Çadır ve Karavan Kamp alanı mevcuttur.
 • Banyo, tuvalet, çeşme, yeme ve içme gibi İhtiyaçlarınızı karşılayacağınız bir tesis bulunmuyor.
 • Telefon ve internetin bağlantısı mevcuttur.
 • Bölgede aydınlatma yoktur. Bu yüzden aydınlatma için araç gereçlerinizi yanınıza almayı ihmal etmeyin.
 • Elektrik alt yapısı yoktur.
 • Çevresinde birden fazla restoran, market vs. bulunduğundan ihtiyaçlarınızı gidermeniz mümkündür.

Şahmat Kamp – Ayvacık Assos

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Assos bölgesinin Kadırga koyunda bulunan, özel işletmelerden biri olan Şahmat Kamp, kamp severlere doğal ama bir o kadarda konforlu bir deneyim yaşatmak için hizmet veriyor. Tesis içerisinde çadır ve karavan kampı imkânı sunulurken, market ve Çanakkale’ye özgü tatları deneyebileceğiniz yöresel bir restoranda bulunuyor. Tesis, kampçılara konfordan eğlenceye bir sürü imkân sunuyor. Kamp yerine gelmeden önce mutlaka tesisi arayarak rezervasyon yapmanız gerekiyor.

Ücret: Websitesinden bilgi alabilirsiniz.

Konum: Deniz Kenarı ve Ormanlık Alan

Adres: 17860 Behram / Ayvacık / Çanakkale, Turkey

İletişim: Websitesi:  http://assoskadirgasahmat.com

Instagram: https://www.instagram.com/sahmatcamping/

Telefon: 02862137171

Kamp Alanı Olanakları: Çadır kamp alanı, Plaj ve Şezlong, Yataklı çadır, Restoran, Tuvalet ve Duş, Sıcak su, Su, Tek kişilik yatak, Çift kişilik yatak, Elektrik, Buzdolabı, İnternet ve Market hizmeti bulunmaktadır.

Yapılabilecek Aktiviteler: Balık tutmak, Doğa yürüyüşü yapmak, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Bisiklet turu, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları, Hamak keyfi, Çadır Kampı, Karavan Kampı, Yüzme, Dalış, Trekking, Plaj oyunları, Kağıt ve masa oyunları, Assos gezisi ve Sportif aktiviteler.

Kamp Alanı Hakkında;

 • Kamp Alanı tüm temel ihtiyaçlarınızı gidermek üzere tasarlanmıştır.
 • Tesis içerisinde çöp kovaları bulunuyor.
 • Tesis içerisinde tuvalet ve banyo bulunuyor.
 • Kamp alanında çadır kiralamak mümkündür.
 • Bungalov evler de mevcuttur.
 • Tesis içerisinde ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz restoran, büfe ve içme suyu için çeşme mevcuttur.
 • Telefon ve internet bağlantısı vardır.
 • Alanda güvenlik ve aydınlatma da bulunuyor.
 • Küçük çocukla aileler için uygundur.

Çamlıca Şelalesi Kamp Alanı – Ezine

Doğa severlerin aşık olacağı keyifle kamp yapabileceği bir yer. Şelale, Ezine ilçesine bağlı Çamlıca Köyü’nde bulunuyor. Köye 20 dk yürüme mesafesinde bulunan kamp alanında herhangi bir işletme veya tesis bulunmamaktadır. Kamp alanına varmadan önce yiyecek ve içeçecek, su, aydınlanma, elektrik gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacağınızı planlayarak gelmeniz gerekiyor. Şelale ve Köy arasında dilediğiniz yere çadırınızı kurarak doğanın tadını çıkarmaya bakın! Unutmayın ki şelale yüzünden oralarda havalar biraz soğuk olabilir. Ayrıca bölgede kamp yaparken Kestanbol Kaplıcaları, Neandria Antik Kenti, Geyikli Beldesi, Abdurrahman Camii, Yeditaşlar, Gökçeada, Assos Limanı ve Kilitbahir Kalesi’ni gezebilirsiniz.

Ücret: Ücretsiz

Konum: Şelale Kenarı ve Ormanlık Alan

Adres: Pazarköy İç Yolu, 17600 Çamlıca / Ezine / Çanakkale

Yapılabilecek Aktiviteler: Doğa yürüyüşü, Kitap okumak, Manzara keyfi, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları, Çadır Kampı, Ateşli piknik

Kamp Alanı hakkında;

 • Baraj civarında tuvalet, banyo ve çeşme bulunmuyor. Temel ihtiyaçlarınız için hazırlıklı olmayı unutmayınız. İçme ve Kullanma suyunuzu yanınızda götürmelisiniz.
 • Temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz market vs. bulunmadığından, yiyecek ve içeceklerinizi, suyunuzu ve temel ihtiyaçlarınızı yanınıza almayı unutmayınız.
 • Elektrik alt yapısı olmadığı için el feneri ve aydınlatma için kullanacağınız araçları yanınıza almanız gerekiyor.
 • Kamp alanında ateş yakmak serbest fakat yerde ateş yakmamak için yanınızda ateş kovası vs. gibi araçlarınızı götürmeyi ihmal etmemelisiniz.
 • Her noktada telefon ve internet bağlantısı bulmak mümkün değil.
 • Kamp alanında çöp kovası bulunmuyor. Çöp kovanızı veya çöp poşetlerinizi yanınızda götürmelisiniz.

Kum Motel Camping – Eceabat

Çanakkale’nin Eceabat bölgesinde bulunan Kum Motel kamp alanı her bütçeye uygun fiyatlarıyla herkesin huzurlu bir tatil yapabilmesi için imkân sağlıyor. Sadece kamp alanı hizmeti vermeyen bu tesis, müşterilerine kamp ve karavan alanı ve uygun fiyatlı otel konaklama imkanı sunuyor. Dilerseniz otelde konaklayabilir, dilerseniz aynı bölgede çadır kampı kurabilir veya karavanınızda konaklayabilirsiniz. Mis gibi orman havasında konaklayıp, tesisin tadını çıkarırken havuzdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca tesis denize yakın olduğu için Çanakkale’nin güzel sularında yüzerek denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ücret: Websitesinden bilgi alabilirsiniz.

Konum: Deniz Kenarı ve Ormanlık Alan

Adres: Kabatepe Pazarbaşı / Eceabat / Çanakkale, Turkey

Telefon: 90 286 814 146

Kamp Alanı Olanakları: Çadır kamp alanı, Plaj ve Şezlong, Restoran, Tuvalet ve Duş, Sıcak su, Su, , Elektrik, Buzdolabı, Cafe, Havuz, İnternet, Ücretsiz otopark ve Market hizmeti bulunmaktadır.

Yapılabilecek Aktiviteler: Balık tutmak, Doğa yürüyüşü yapmak, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Bisiklet turu, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları, Hamak keyfi, Çadır Kampı, Karavan Kampı, Yüzme, Dalış ve Trekking.

Kamp Alanı Hakkında;

 • Kamp Alanı tüm temel ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz tesis bulunuyor.
 • Tesis içerisinde çöp kovaları bulunuyor.
 • Tesis içerisinde tuvalet ve banyo bulunuyor.
 • Kamp alanında çadır kiralamak mümkündür.
 • Tesis içerisinde ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz restoran, büfe ve içme suyu için çeşme mevcuttur.
 • Telefon ve internet bağlantısı vardır.
 • Alanda güvenlik ve aydınlatma da bulunuyor.
 • Küçük çocuklu aileler için uygundur.

Marmaros Plajı Kamp Alanı – Gökçeada

Gökçeada’nın en güzel sahillerinden biri olan Marmaros Plajı tüm yaz boyunca Türkiye’nin hatta dünyanın farklı yerlerinden gelen misafirlerini ağırlıyor. Deniz kenarında çadır ve karavan kampı için uygun olan sahilde çok keyifli günler geçirebilirsiniz. Plajın güzelliğinin bozulmamasının sebebi henüz burada hiçbir tesis bulunmuyor olması bu sebeple doğa kampı yapmak isteyenler içinde mükemmel bir fırsat! Plajda tesis bulunmadığı için kamp alışverişinizi Gökçeada’da tamamlayabilirsiniz.  Marmaros Plajında kamp yapacaksanız yakında ki bu yerleri görmeyi ihmal etmeyin Gökçeada Kaya Mezarı, Dereköy Tarihi Rum Çamaşırhanesi, Yeni Bademli Höyük, Laz Koyu, Kefaloz Plajı, Gizli Liman, Marmaros Koyu.

Ücret: Ücretsiz

Konum: Deniz Kenarı

Adres: Marmaros Plajı, Tepeköy Köyü, 17760 Gökçeada / Çanakkale, Türkiye

Yapılabilecek Aktiviteler: Doğa yürüyüşü, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Bisiklet turu, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları, Su Sporları, Deniz, Çadır Kampı, Karavan Kampı

Kamp Alanı hakkında;

 • Karavan kampı için doğa ile uyumlu düz alanları tercih edebilirsiniz.
 • Plaj civarında tuvalet, banyo ve çeşme bulunmuyor. Temel ihtiyaçlarınız için hazırlıklı olmayı unutmayınız. İçme ve Kullanma suyunuzu yanınızda götürmelisiniz.
 • Temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz market vs. bulunmadığından, yiyecek ve içeceklerinizi, suyunuzu ve temel ihtiyaçlarınızı yanınıza almayı unutmayınız.
 • Elektrik alt yapısı olmadığı için el feneri ve aydınlatma için kullanacağınız araçları yanınıza almanız gerekiyor.
 • Kamp alanında çöp kovası bulunmuyor. Çöp kovanızı veya çöp poşetlerinizi yanınızda götürmelisiniz.
 • Kamp alanı bir işletmeye ait olmadığı için güvenlik bulunmuyor. Bu sebeple, her kampçı kendi güvenliğinden kendi sorumlu oluyor.
 • Tesis bulunmadığı için çocuklu aileler için pek uygun bir kamp alanı değildir. Günübirlik kullanımları için daha uygundur.

Mola Camping – Çanakkale Merkez

Denize sıfır konumda ve Çanakkale’nin merkezinde bulunan Mola Kamp Alanı her türlü müşteri kitlesine hizmet veriyor. Deniz kenarında çadır ve karavan kampı için uygun alan bulabileceğiniz tesisin dilerseniz konaklayabileceğiniz bungalovları da mevcut. Sizi adeta tatil köyünde hissettirecek bir ortam arıyorsanız kesinlikle Mola Camping! Şehir dışından ve yurt dışından gelen doğa tutkunları için hem deniz kenarında doğa ile başbaşa kamp yapabilecekleri, hem kafalarını dinleyebilecekleri hem de Kamp alanının merkezden olmasından dolayı Çanakkale’nin manevi değerlerini görebilecekleri için harika bir fırsat! Kam alanına yakın konumda bulunan yerler ise Aynalı Çarşı, Kordon, Çanakkale Deniz Müzesi, Truva Atı, Seramik Müzesi, Kilitbahir Kalesi, Seyit Onbaşı Anıtı, Çanakkale Şehitler Abidesi, 57. Alay Şehitliği, Seyit Onbaşı Anıtı, Çanakkale Şehitler Abidesi, Conkbayırı, Atatürk Anıtı ve Siperler ve Troia Antik Kenti.

Ücret: 60 TL ile 200 TL arası değişmektedir. Detaylı bilgiyi websitesinden alabilirsiniz.

Konum: Deniz Kenarı

Adres: E90, 17100 Musaköy, Çanakkale Merkez / Çanakkale, Turkey

İletişim: Websitesi: http://www.canakkalekamp.com/

Instagram: https://www.instagram.com/molacamping/

Telefon: 0532 527 95 59

Kamp Alanı Olanakları: Çadır kamp alanı, Karavan kamp alanı, Bungalov, Plaj ve Şezlong, Çadır kiralama, Bar, Restoran, Tuvalet ve Duş, Şarj istasyonu, Ücretsiz otopark, Sıcak su, Çamaşırhane, Elektrik, Buzdolabı, İnternet ve Market hizmeti bulunmaktadır.

Yapılabilecek Aktiviteler: Balık tutmak, Doğa yürüyüşü yapmak, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Bisiklet turu, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları, Hamak keyfi, Çadır Kampı, Karavan Kampı, Yüzme, Dalış, Trekking, Plaj oyunları, Çocuk oyun alanı, Ateş başı sohbetleri ve Sportif aktiviteler.

Kamp Alanı Hakkında;

 • Kamp Alanı tüm temel ihtiyaçlarınızı gidermek üzere tasarlanmıştır.
 • Tesis içerisinde çöp kovaları mevcuttur.
 • Tesiste çadır kiralamak veya kendi çadırınızla gitmeniz mümkündür.
 • Çadır ve karavan kampı yapan herkese masa ve sandalye veriliyor.
 • Tesis içerisinde tuvalet ve banyo bulunuyor.
 • Bungalov evler de mevcuttur.
 • Tesis içerisinde ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz restoran, büfe ve içme suyu için çeşme mevcuttur.
 • Telefon ve internet bağlantısı vardır.
 • Alanda güvenlik ve aydınlatma da bulunuyor.
 • Küçük çocuklu aileler için uygundur ve çocuk oyun alanı mevcuttur.

Kömür Limanı Kamp Alanı – Gelibolu

Gelibolu’nun en güzel koylarından biri olan Kömür Limanı yaz ayları boyunca hem günübirlik ziyaretçileri hem de çadır kampçıları tarafından büyük bir ilgi görüyor. Kumsalın güzelliği, suyun temizliği ve dalışa elverişliliğiyle tercih ediliyor. Limanın adını almasından anlayabileceğiniz gibi bölgede gezintiye çıkarsanız bir sürü kömür yatağı göreceksiniz. Kamp alanını ve plajı kullanmanın ufak bir miktar ücreti bulunuyor. Bu ücret içine tuvalet ve duş, çeşme ve şemsiye & şezlong kullanımı dâhildir.

Ücret: Çadır kamp alanı 40 TL

Plaj kullanımı( Şezlong, Şemsiye vs.) 20 TL

Konum:  Deniz Kenarı ve Ormanlık Alan

Adres: Kömür Limanı mevki, 17500, Fındıklı / Gelibolu / Çanakkale, Turkey

Kamp Alanı Olanakları: Çadır Konaklama alanı, plaj ve şezlong imkânı, Deniz kenarında ücretlerin kesildiği, tuvalet ve banyo, çeşmenin bulunduğu bir tesis mevcuttur. Yeme-içme, market ve restoran ihtiyaçları için tesis yoktur. Otopark mevcuttur.

Yapılabilecek Aktiviteler: Balık tutmak, Doğa yürüyüşü yapmak, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları, Çadır Kampı, Su Sporları, Zıpkın Balıkçılığı ve Dalış.

Kamp Alanı hakkında;

 • Banyo, tuvalet, çeşme için tesis mevcuttur.
 • Market, restoran, büfe vs. bulunmamaktadır. Gelirken alışverişinizi yapıp hazırlıklı gelmenizde fayda olacaktır.
 • Plajda ateş yakılabilir.
 • İnternet bağlantısı mevcuttur.
 • Elektrik alt yapısı olmadığı için hazırlıklı gelmeyi ihmal etmeyin.
 • Sosyal tesisin güvenliği olduğu için güvenlik sıkıntınız olmayacaktır.

Antique Beach & Bungalov – Assos Ayvacık

Kamp alanı ve bungalovları ile Çanakkale’nin en turistik beldesi Assos’ta hizmet veren Antique Beach & Bungalov içten işletmecileri, sıcakkanlı çalışanları ve mükemmel hizmetleri ile bir tatilde arayabileceğiniz tüm hizmetleri sağlıyor. Ağaçların içerisinde adeta dağ evi havasında doğaya uyumlu bungalovlarda konaklayabilir, Ayvacık’ın güzel sularında yüzebilirsiniz. Ailece keyifli bir tatil yapabileceğiniz bu tesis şarap tadımından Kültür gezilerine kadar bir sürü imkan sağlıyor. Çanakkale’yi gezerken keyifle konaklayabileceğiniz, huzur kokan, denize sıfır bir tesis.

Ücret: Bungalov konaklama ücretleri yaz ve kış sezonuna göre farklılık gösterebilir bu yüzden kamp alanına gelmeden internet sitesinden online rezervasyon yaptırabilir veya tesisi arayarakta rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Konum:  Deniz Kenarı ve Ormanlık Alan

İletişim Bilgileri: 0537 524 42 10 – 0537 524 42 11

Websitesi: https://antiquehotel.com.tr/

E-mail: [email protected]

İnstagram: https://www.instagram.com/assosantiquehotel/

Facebook: https://www.facebook.com/Antique-Hotel-588324424992803/

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=rRDedFloen4

Adres: Küçükkuyu Assos Sahil Yolu 2.km, Nusratli No:167 Ayvacık/Çanakkale

Tesis Olanakları: Bungalov konaklama yerleri, plaj, kahvaltı, şarap tadımları, bar, snack-bar, yeme-içme yeri, WC, elektrik, duş, temiz su, Wi-Fi, TV, klima, kültür turları, organik köy pazarları, otopark alanı ve yürüyüş yolu.

Yapılabilecek Aktiviteler: Plaj ve deniz keyfi, Doğa yürüyüşü yapmak, Manzara keyfi, Şarap tadımı, Su Sporları, Kültür Turları, Organik Doğa Pazarları, Çanakkale Gezisi, Hamak Keyfi ve Plaj Sporları.

Batık Gemi Kamp Alanı (Beylik Koyu)  – Bozcaada

Çanakkale’nin tartışmasız en güzel adalarından biri olan Bozcaada’da bulunan Batık Gemi Kamp alanı koyun güzelliği ile ilgi gören bir kumsaldı. Yıllar önce soğan taşıyan bir geminin bu koya saplanmasıyla beraber daha ilginç hale gelen Beylik koyu adını bu olay borçludur. Yıllar sonra gemi kaldırılmış ve koy doğasına kavuşturulmuş olsa da ismi hala “Batık Gemi Kamp Alanı” olarak geçiyor. Bölgede doğal güzelliği bozulmayan ve bakir kalan sayılı koylardan birisidir burası. Doğa kampı yapayım hazırlıklı gelirim diyorsanız burası sizin için harika bir kamp alanı! Yürüme mesafesinde olan Ayazma Plajına giderek tuvalet ve duş, çeşme, market, büfe vs. gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Burada kamp yapmayı tercih eden gezginler için Kale, Rum Mahallesi, Müze, Şarap Fabrikaları Polente Feneri ve Rüzgar Gülleri, Ayazma Manastırı, Göztepe, Meryem Ana Kilisesi ve Bozcaada’nın Plajlarını ziyaret etmesini tavsiye ederiz!

Ücret: Ücretsiz

Konum:  Deniz Kenarı ve Kumsal

Adres: Ege, Kuş Adası Bld. Huzur Evi, 09400 Kuşadası / Bozcaada / Aydın

Kamp Alanı Olanakları: Çadır Konaklama alanı, Plaj, Ücretsiz otopark, Yürüyüş Parkuru, Tuvalet ve Banyo, çeşme mevcuttur. Yeme-içme, market ve restoran ihtiyaçları için tesis yoktur.

Yapılabilecek Aktiviteler: Balık tutmak, Doğa yürüyüşü yapmak, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları, Çadır Kampı, Su Sporları, ve Dalış.

Kamp Alanı hakkında;

 • Banyo, tuvalet ve çeşme mevcuttur.
 • Market, restoran, büfe vs. bulunmamaktadır. Gelirken alışverişinizi yapıp hazırlıklı gelmenizde fayda olacaktır.
 • Plajda ateş yakılabilir.
 • Elektrik alt yapısı olmadığı için hazırlıklı gelmeyi ihmal etmeyin.
 • Tesis olmadığı için çocuklu ailelerin kullanımına pek uygun değildir.
 • Koyda ağaçlar azınlıkta olduğu için yanınızda şemsiyenizi getirmeyi unutmayın.
 • Telefonun ve internetin çekmediği noktalar var.

Assos Club Beyaz Kamp Alanı – Assos

Doğanın güzelliğini bozmadan, Ege Bölgesinin ruhunu en güzel yansıtan zeytin ağaçlarına zarar vermeden onlara uyumlu bir şekilde düzenlenen bir işletme hayal edin, ayaklarınızın Assos’un en güzel koylarından biri olan Kadırga koyuna dokunduğunu da! Bu işletme 4 mevsim boyunca kamp alanını kullanmak isteyen kamp tutkunlarına ve bungalovculara hizmet veriyor.

Ücret: Kamp Alanı ve Bungalov ücreti yaz ve kış sezonu değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgiyi websitesinden veya direkt işletmeyi arayarak alabilirsiniz.

Konum: Deniz Kenarı

Adres: Assos Behramkale Köyü kadırga koyu no:13, 17860, Turkey

İletişim: Websitesi: ://www.assosclubbeyaz.com/

Telefon: 0538 970 8313

Kamp Alanı Olanakları: Çadır kamp alanı, Bungalov, Plaj ve Şezlong, Bar, Restoran, Tuvalet ve Duş, Şarj istasyonu, Ücretsiz otopark, Sıcak su, Elektrik, Buzdolabı, İnternet ve Market hizmeti bulunmaktadır.

Yapılabilecek Aktiviteler: Balık tutmak, Doğa yürüyüşü yapmak, Plaj ve Şezlong, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Bisiklet turu, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları, Hamak keyfi, Çadır Kampı, Yüzme, Dalış, Trekking, Plaj oyunları, Ateş başı sohbetleri ve Sportif aktiviteler.

Kamp Alanı Hakkında;

 • Kamp Alanı tüm temel ihtiyaçlarınızı gidermek üzere tasarlanmıştır.
 • Tesis içerisinde çöp kovaları mevcuttur.
 • Tesiste çadır kiralamak veya kendi çadırınızla gitmeniz mümkündür.
 • Tesis içerisinde tuvalet ve banyo bulunuyor.
 • Bungalov evler de mevcuttur.
 • Bungalovların içerisinde bir otelin size sağladığı tüm imkânlar sağlanmaktadır. Balkonda zeytin ağaçlarının gölgesinde oturma grupları da sizler için tahsis ediliyor.
 • Tesis içerisinde ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz restoran, büfe ve içme suyu için çeşme mevcuttur.
 • Telefon ve internet bağlantısı vardır.
 • Alanda güvenlik ve aydınlatma da bulunuyor.
 • Tesis 16 yaşından küçük bireyleri kabul etmiyor.

Kaz Dağları Kamp Alanı

Kaz Dağları hem Çanakkale hem de Balıkesir bölgesine kadar uzanıyor. Ege ve Marmara’yı yeşile bürüyen, nehirleri ve akarsularıyla insanı büyülen Kaz Dağları 1993 yılında koruma altına alınarak Milli Park ilan edilmiştir. Doğaseverlerin vazgeçilmezi olan Kaz Dağlarını günü birlik ziyaret edebilir, Ateşşiz piknik yapabilir, Mavinin ve yeşilin her tonuna doyabileceğiniz keyifli doğa yürüyüşleri için ziyaret edebilir veya kamp yapabilirsiniz. Kaz Dağlarında kamp yapmak için 2 farklı seçeneğiniz bulunuyor, dilerseniz Milli Park’ın içerisinde bulunan kamp için belirlenen alanlarda kamp yapabilirsiniz veya Milli Park’ın dışında Kaz Dağları’nın eteklerinde bulunan özel işletmelerin kamp yerlerini tercih edebilirsiniz. Özel işletmelerden ve sundukları hizmetlerden aşağıda bahsediyor olacağız.

Çamlaraltı Çadır Kamp Alanı ve Restoran – Kaz Dağları

Kaz Dağlarında bulunan özel işletmelerden biridir. Huzurla kamp yaparken kendinizi Ege’de bir sahil kasabasında yazlıkçı gibi hissedebileceğiniz bir ortam arıyorsanız Kaz Dağlarının eteğinde ki bu harika kamp alanını kesinlikle ziyaret etmelisiniz! Kamp alanına dilerseniz kendi çadırınızla gidebilirsiniz veya tesisin çadırlarından birini kiralayabilirsiniz fakat önceden rezervasyon yapmayı unutmamalısınız. Tesisin bulunduğu arazi Karavan Kampı içinde uygun bir arazidir. Dilerseniz kendi karavanınızla veya karavan kiralayarak kampınızı yapabilirsiniz. Kamp alanı için ödeyeceğiniz ücrete serpme köy kahvaltısı dahildir. Çamlaraltı Çadır Kamp Alanı tesisinde konaklıyorsanız size yakın olan Kazdağı Milli Parkı, Kazdağı Milli Park Tanıtım Ofisi, Sarıkız Türbesi, Adatepe Köyü, Zeus Altarı, Yeşilyurt Köyü, Adatepe Zeytinyağı Müzesi, Tahta kuşlar Etnografya Galerisini gezebilirsiniz. Kamp alanı ile deniz arasında bulunan mesafe yürüyerek 5-10 dakika arasındadır.

Ücret: Mevsime ve sezona göre değişmektedir. Detaylı bilgiyi için iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Konum: Ormanlık Alan

Adres: HASANBOĞULDU YOLU ÜZERİ KIZILKEÇİLİ / EDREMİT / BALIKESİR 10300 Kızılkecili

Telefon: 0553 247 13 99

Kamp Alanı Olanakları: Çadır kamp alanı, Karavan kamp alanı, Çadır kiralama, Bungalov, Yürüyüş alanı, Restoran, Tuvalet ve Duş, Ücretsiz otopark, Sıcak su, Çamaşırhane, Elektrik, Buzdolabı, Ortak mutfak, İnternet ve Market hizmeti bulunmaktadır.

Yapılabilecek Aktiviteler: Balık tutmak, Doğa yürüyüşü yapmak, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Bisiklet turu, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları, Hamak keyfi, Çadır Kampı, Karavan Kampı, Yüzme, Dalış, Trekking ve Sportif aktiviteler.

Kamp Alanı Hakkında;

 • Kamp Alanı tüm temel ihtiyaçlarınızı gidermek üzere tasarlanmıştır.
 • Tesis içerisinde çöp kovaları mevcuttur.
 • Tesiste çadır kiralamak veya kendi çadırınızla gitmeniz mümkündür. Çadır kiralamak için önceden rezervasyon yapmanız gerekmektedir.
 • Tesis içerisinde ortak mutfak, tuvalet ve banyo bulunuyor.
 • Tesis ücretine serpme köy kahvaltısı dahildir.
 • Bungalov evler de mevcuttur.
 • Tesis içerisinde ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz restoran, büfe ve içme suyu için çeşme mevcuttur.
 • Telefon ve internet bağlantısı vardır.
 • Küçük çocuklu aileler için uygundur ve çocuk oyun alanı mevcuttur.

Akaleos Kamp Alanı – Kaz Dağları

Akaleos Kamp Alanı, Kaz Dağlarının eteklerinde bulunan özel işletmelerden bir diğeridir. Yeşillerin içinde şehir gürültüsünden uzak tatil yapmak isteyenlerin kesinlikle aklına ilk gelmesi gereken yerlerden biri olmalı! Kamp Alanının konumundan dolayı bir noktadan sonra ulaşımı araç ile tamamlamak mümkün değil. Arazinin uygun olmaması gerekçesiyle sadece çadır kampı yapmak mümkündür. Kamp Alanında GSM bağlantısı mevcut olmadığı için doğa ile başbaşa kalıp kafa dinlemek isteyenlerin tercih edebileceği alanlardan biri. Akaleos Kamp alanının yakınında birbirinden güzel 7 tane köy bulunuyor. Doğa yürüyüşü yaparak buraları ziyaret edebilirsiniz.

Ücret: 70 TL ( 2020 güncel fiyat) Detaylı bilgiyi için iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Konum: Ormanlık Alan

Adres: Mehmetalan, 10300 Edremit / Balıkesir, Turkey

Telefon: 0537 418 35 68

İletişim: https://www.facebook.com/akaleoskamp

Kamp Alanı Olanakları: Çadır kamp alanı, Çadır kiralama, Bungalov, Yürüyüş alanı, Restoran, Tuvalet ve Duş, Elektrik, Buzdolabı ve Market hizmeti bulunmaktadır.

Yapılabilecek Aktiviteler: Balık tutmak, Doğa yürüyüşü yapmak, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Bisiklet turu, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları, Hamak keyfi, Çadır Kampı, Trekking ve Sportif aktiviteler.

Kamp Alanı Hakkında;

 • Tesiste çadır kiralamak veya kendi çadırınızla gitmeniz mümkündür. Çadır kiralamak için önceden rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Ücretler kişi başı alınmaktadır. (35 TL)
 • Tesis içerisinde ortak mutfak, tuvalet ve banyo bulunuyor.
 • Tesis içerisinde ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz restoran, büfe ve içme suyu için çeşme mevcuttur.
 • Araç ile ulaşım mümkün fakat yolu pek düzgün değil.
 • Şezlong, seyir yeri ve oturma alanları mevcuttur.
 • Mangal yakmak isterseniz işletmeden mangal talep edebilirsiniz.
 • Kamp ateşi yakmak serbesttir.
 • Kamp Alanı Telefon ve İnternet bağlantısının çok zayıf olduğu bit noktada bulunmaktadır.

Yıldız Koyu Arkadia Kamp Alanı –  Gökçeada

Gökçeada’nın en güzel koylarından biri olan Yıldız Koyunda yer alan kamp alanı deniz severler için çok uygun bir kamp alanıdır. Tesise kendi çadırınızla gelebilir veya tesisin sağladığı içinde yatak, nevresim vs. bulunan çadırlarda konaklayabilirsiniz. Gökçeada’da konaklayacaksanız yazlıkçılar gibi takılarak her gün koy koy gezmelisiniz! Bunun için ve adada gezilecek yer önerilerimiz; Gökçeada Kaya Mezarı, Dereköy Tarihi Rum Çamaşırhanesi, Yeni Bademli Höyük, Laz Koyu, Kefaloz Plajı, Gizli Liman, Marmaros Koyu.

Ücret: Tüm fiyatlar kişi başıdır. 2-6 yaş arası ücretsiz olup, 7-12 yaş arası fiyatlar %50 indirimlidir.

Kampta konaklayanlar için kahvaltı ve kamp yemeği 45’er liradır.

* 11 Mayıs – 15 Haziran arası 70tl,

* 15 Haziran – 15 Temmuz arası 85tl,

* 15 Temmuz – 25 Temmuz arası 100tl,

* 25 Temmuz – 1 Eylül arası 85tl,

* 1 Eylül itibarı ile 70tl’dir.

Kamp çadırı(Yatak ve nevresimli)

* 11 Mayıs – 15 Haziran arası kahvaltısız 100, kahvaltılı 135tl,

* 15 haziran – 15 Temmuz arası kahvaltısız 115tl, kahvaltılı 155tl.

* 15 Temmuz – 25 Temmuz arası tek fiyat, kahvaltılı 165tl,

* 25 Temmuz – 1 Eylül arası tek fiyat, kahvaltılı 150tl,

* 1 Eylül itibarı ile kahvaltısız 100, kahvaltılı 140tl’dir.

Konum: Deniz Kenarı

Adres: 17760 Kaleköy / Gökçeada / Çanakkale, Turkey

İletişim: http://www.yildizkoy.com/index.php?activityid=11#menu

Telefon: 90 286 887 28 46 – 90(536) 336 34 27

E-posta: [email protected]

Facebook: https://www.facebook.com/YildizKoyArkadia

Kamp Alanı Olanakları: Sıcak su, Ortak duşlar ve tuvaletler, Bulaşıkhane, Çamaşır makinaları, Kablosuz internet, Mangallar, Yiyecekler için ortak kullanımlı buzdolabı, Şarj amaçlı prizler, Kamp içi oturma grupları kullanımı, Çadır kamp alanı, Plaj ve Şezlong, Bar ve Restoran.

Yapılabilecek Aktiviteler: Gökçeada Sualtı Milli Parkında snorkelle yüzmek, Balık tutmak, Doğa yürüyüşü yapmak, Plaj ve Şezlong, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Bisiklet turu, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları, Hamak keyfi, Çadır Kampı, Yüzme, Dalış, Trekking ve Plaj oyunları.

Kamp Alanı Hakkında;

 • Kamp Alanı tüm temel ihtiyaçlarınızı gidermek üzere tasarlanmıştır.
 • Tesiste çadır kiralamak veya kendi çadırınızla gitmeniz mümkündür.
 • Tesis içerisinde tuvalet ve banyo bulunuyor.
 • Tesis içerisinde ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz restoran, büfe ve içme suyu için çeşme mevcuttur.
 • Deniz kenarında plaj ve şezlong ücreti ektir.
 • Telefon ve internet bağlantısı vardır.
 • Tesise 2 yaşından küçük bireyler kabul edilmiyor.
 • Uyumlu evcil hayvanlar kabul ediliyor.

Aydıncık (Kefaloz) Plajı Kamp Alanı – Gökçeada

Gökçeada’nın uçsuz bucaksız sahillerinde huzurlu bir kamp yapmak isteyenlerin aklına gelecek ilk yer olmalı! Karavan ve çadır kampı için uygundur. Bölgede bir sürü tesis bulunmaktadır ama kampınızı ücretsiz olarak yapmak isterseniz dilediğiniz yere çadırınızı kurarak kampınızı yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınız için çevrede ki restoran, büfe, marker vs. gibi yerleri kullanabilirsiniz. Deniz kampı yapmak isteyenler için harika bir alternatif olan Aydıncık (Kefaloz) Plajı Kamp Alanı özellikle Mayıs – Eylül ayları arasında yoğun talep görüyor. Gökçeada’yı ziyaret edecekseniz Gökçeada Kaya Mezarı, Dereköy Tarihi Rum Çamaşırhanesi, Yeni Bademli Höyük, Laz Koyu, Kefaloz Plajı, Gizli Liman ve Marmaros Koyu’nu görmeden dönmeyin deriz J

Ücret: Ücretsiz

Konum:  Deniz Kenarı

Adres: 17760 Eşelek / Gökçeada / Çanakkale

Kamp Alanı Olanakları: Kamp alanı, yürüyüş ve piknik alanı bulunmaktadır. Alışveriş, tuvalet ve banyo, çeşme vs. ihtiyaçları için tesis bulunmamaktadır. Canlı bir plaj olduğu için yakınlarda ki tesisleri ve marketleri kullanabilirsiniz.

Yapılabilecek Aktiviteler: Doğa yürüyüşü, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Bisiklet turu, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları, Çadır Kampı, Karavan Kampı, Su Sporları, Yüzmek, Dalış, Plaj Sporları ve Trekking.

Kamp Alanı hakkında;

 • Çadır ve Karavan kampı için uygundur.
 • Baraj civarında tuvalet, banyo ve çeşme bulunmuyor. Temel ihtiyaçlarınız için hazırlıklı gelebilir veya çevrede ki tesisleri kullanabilirsiniz.
 • Elektrik alt yapısı olmadığı için el feneri ve aydınlatma için kullanacağınız araçları yanınıza almanız gerekiyor.
 • Kamp alanında ateş yakmak serbest fakat yerde ateş yakmak yasak bunun için yanınızda ateş kovası vs. gibi araçlarınızı götürmeyi ihmal etmemelisiniz.
 • Her noktada telefon ve internet bağlantısı çekiyor.
 • Tesis olmadığı için çocuklu aileler için uygun değildir.

Gargara Doğal Tatil Kamp Alanı – Assos / Ayvacık

Denize sıfır konumu ve doğaya uyumlu yapısıyla yaz aylarında çok yoğun ilgi gören Gargar Doğal Tatil Kamp Alanı müşterilerine 3 farklı konaklama seçeneği sunuyor. Bunlardan ilki Asma Çadırlar, diğeri Çadır Evler ve Klasik Çadır Kampı & Karavan Kampı imkanı. Konaklama seçeneklerinin detayı için kamp alanının web sitesini inceleyebilirsiniz. Zeytin, incir ve nar ağaçlarının altında Ege esintisiyle, tesis konforunda tatil yapmak isteyenlerin ilk aklına gelecek yer Gargara Doğal Tatil Kamp Alanı olmalı! Tesisin konforlu olması, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılaması sebebiyle aileler için çok uygun bir kamp alanıdır. Assos’u ziyaret ediyorsanız kesinlikle görmeniz gereken yerlerden bazıları; Behramkale, Assos Antik Kenti, Athena Tapınağı, Antik Liman, Köy Kahvesi ve Murat Hüdavendigar Camii’dir.

Ücret: Asma Çadırlar (2 Kişilik)

15 Haziran – 6 Eylül arası yarım pansiyon olmak üzere kişi başı: 160₺’dir. 7 Eylül – 1 Kasım yarım pansiyon için talep edilen ücret ise; kişi başı olmak üzere 130₺’dir.

Çadır Kampı ve Karavan Kampı

15 Haziran – 6 Eylül tarihleri arasında yarım pansiyon olarak hizmet veren kamping alanında kişi başı konaklama ücreti; 130₺’dir. 7 Eylül – 1 Kasım tarihleri arasında ise yarım pansiyon olmak üzere kişi başı talep edilen ücret; 100₺’dir.

Çadır Evler – Bungalov evler (3 Kişilik)

15 Haziran – 6 Eylül tarihleri arasında kişi başı yarım pansiyon olarak talep edilen konaklama ücreti: 170₺’dir. 7 Eylül – 1 Kasım tarihleri arasında ise; yarım pansiyon ve kişi başı talep edilen konaklama ücreti; 140₺’dir.

Konum:  Deniz Kenarı ve Ormanlık Alan

İletişim Bilgileri: Websitesi: http://www.gargarakamp.com

Instagram: https://www.instagram.com/gargarakamp/

Telefon: 02867525857

Adres: Arıklı Köyü Altı Mevki, 17980, Turkey

Tesis Olanakları: Bungalov konaklama yerleri, Karavan kampı, Çadır kampı, Asma çadır kamp alanı, Plaj, WC, Elektrik, Duş, Temiz su, Wi-Fi, TV, Ücretsiz otopark alanı, Satranç, dama, tavla ve jenga benzer biçimde masa oyunları, mini langırt, badminton ve dart, ve yürüyüş yolu.

Yapılabilecek Aktiviteler: Plaj ve deniz keyfi, Doğa yürüyüşü yapmak, Manzara keyfi, Su Sporları, Kültür Turları, Ümit Berberoğlu ile Derin Doku masajı & Yoga atölyeleri, Çanakkale Gezisi, Hamak Keyfi ve Plaj Sporları.

Kamp Alanı hakkında;

 • Tesise özel ücretsiz plaj kullanımı mevcuttur.
 • Çadır kamp alanı, Karavan kamp yeri ve Çadır ev hizmeti vermektedir.
 • Restoran ve bar hizmeti verilmektedir.
 • Masa oyunları & kart oyunları ve spor aktiviteleri bulunmaktadır.
 • Tesiste Mutfak, Duş ve WC bulunmaktadır.
 • Elektrik altyapısı mevcuttur.
 • Kamp alanında ateş yakmak serbest fakat yerde ateş yakmak yasak bunun için yanınızda ateş kovası vs. gibi araçlarınızı götürmeyi ihmal etmemelisiniz.
 • Her noktada telefon ve internet bağlantısı çekiyor.
 • Tesis olmadığı için çocuklu aileler için uygun değildir.

Ayılar Piknik Ve Kamp Alanı – Bozcaada

Bozcaada’nın yeşillikleri içerisinde huzurlu, sakin ve sessiz kamp yapabileceğiniz bir alan. Yemyeşil ormanların içinde kafanızı dinleyerek şehirden uzaklaşmak istiyorsanız adresiniz belli! Piknik ve Kamp alanı olarak belirlenen alanda dileyen ziyaretçiler günübirlik gelip piknik yapıyor, dileyenler ise Bozcaada’nın yeşiline ve huzuruna doymak için çadır kampı yaparak birkaç gününü Ayılar mevkiinde geçiriyor. Mis gibi kokan çam ormanında kamp yapmak sizler için çok keyifli olabilir fakat göz önünde bulundurmanız gereken önemli noktalardan biri bu alanda herhangi tesis bulunmaması. Duş ve WC ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, temiz su temin edebileceğiniz bir işletme yok. En yakın konumda bulunan yer Ayazma Plajıdır. Daha çok doğa ile iç içe kalmak isteyenlerin tercih ettiği kamp alanı plaja yürüme mesafesindedir. Çevrede market, restoran, büfe vs. bulunmadığı için gelirken alışverişinizi yaparak hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

Kamp Olanakları: Çadır konaklama yerleri ve yürüyüş parkurları, otopark, WC, duş, kullanma suyu ve elektrik gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Yapılabilecek Aktiviteler: Doğa yürüyüşü, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Bisiklet turu, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları ve Çadır Kampı.

Kamp Alanı hakkında;

 • Kamp Alanı civarında tuvalet, banyo ve çeşme bulunmuyor. Temel ihtiyaçlarınız için hazırlıklı olmayı unutmayınız. İçme ve Kullanma suyunuzu yanınızda götürmelisiniz.
 • Temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz market vs. bulunmadığından, yiyecek ve içeceklerinizi, suyunuzu ve temel ihtiyaçlarınızı yanınıza almayı unutmayınız.
 • Elektrik alt yapısı olmadığı için el feneri ve aydınlatma için kullanacağınız araçları yanınıza almanız gerekiyor.
 • Piknik alanı olarak geçmesi sizi yanıltmasın, alanda ateş yakmak yasaktır.
 • Her noktada telefon ve internet bağlantısı bulmak mümkün değil.
 • Kamp alanı bir işletmeye ait olmadığı için güvenlik bulunmuyor. Bu sebeple, her kampçı kendi güvenliğinden kendi sorumlu oluyor.
 • Çocuklu aileler için pek uygun bir kamp alanı değildir.
 • Alan Ayazma plajına yürüme mesafesindedir.

Zeus Camping (Küçükkuyu) – Assos / Ayvacık

Kaz Dağları’nın eteklerinde temiz havasıyla, Ege esintisini iliklerinize kadar hissedeceğiniz hem konforlu hem doğal bir Camping alanı!  Önceden rezervasyon yapmanız gereken kamp alanını Çanakkale’nin Assos bölgesine bağlı Ayvacık mevkiinde bulunuyor. Asırlık zeytin ağaçlarının altında huzurlu ama konforlu bir tatil geçirmek için aklınıza ilk gelen yer olmalı! Denize yürüme mesafesinde bulunan Zeus Motel Camping, kendinizi yazlıkçı gibi hissedebileceğiniz mükemmel bir tatil imkanı sunuyor. Sabah erken saatlerde uyanıp asırlık zeytin ağaçlarının arasından güneşin doğuşunu izleyebilir, Ayvacık’ın serin sularında yüzerek sabah sporunuzu tamamlayabilir ve Zeus Camping’in yöresel tatlara yer verdiği lezzetli restoranında kahvaltınızı yapabilirsiniz.

Ücret: Detaylı bilgiyi iletişim numarasını arayarak veya web sitesinden ulaşarak edinebilirsiniz.

Konum: Deniz Kenarı ve Ormanlık Alan

Adres: Akgün Albayrak Cd. Mıhlı Mah No:80 Küçükkuyu / Ayvacık – Çanakkale, 17980, Turkey

İletişim:

https://www.instagram.com/zeusbeachcamping/?hl=en

Telefon: +90 286 752 51 98 – 0507 260 23 90

Kamp Alanı Olanakları: Çadır kamp alanı, Plaj ve Şezlong, Çadır kiralama, Bar, Restoran, Tuvalet ve Duş, Şarj istasyonu, Ücretsiz otopark, 7/24 Sıcak su, Çamaşırhane, Elektrik, Buzdolabı, İnternet ve Market hizmeti bulunmaktadır. Çanakkale, Assos, Altınoluk, Akçay ve Edremit’e kolay ulaşım mesafesinde, yüzerken karşımızda Cunda ve Midilli. Kaplıcalar a günlük turlarda mevcuttur.

Yapılabilecek Aktiviteler: Balık tutmak, Doğa yürüyüşü yapmak, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Bisiklet turu, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları, Hamak keyfi, Çadır Kampı, Karavan Kampı, Yüzme, Dalış, Trekking, Plaj oyunları, Çocuk oyun alanı, Ateş başı sohbetleri ve Sportif aktiviteler.

Kamp Alanı Hakkında;

 • Kamp Alanı tüm temel ihtiyaçlarınızı gidermek üzere tasarlanmıştır.
 • Tesis içerisinde çöp kovaları mevcuttur.
 • Tesiste çadır kiralamak veya kendi çadırınızla gitmeniz mümkündür.
 • Tesis içerisinde tuvalet ve banyo bulunuyor.
 • Tesis içerisinde ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz restoran, büfe ve içme suyu için çeşme mevcuttur.
 • Telefon ve internet bağlantısı vardır.
 • Alanda güvenlik ve aydınlatma da bulunuyor.
 • Denize sıfırdır.
 • Küçük çocuklu aileler için uygundur.

Akvaryum Koyu Kamp Alanı – Bozcaada

Bozcaada’da mavinin en güzel tonlarını görebileceğiniz bu koy ismini denizinin berraklığından ve temizliğinden almıştır. Dışardan bakılınca denizin altını görebilmek mümkün, dalmayı sevenlerin açık hava müzesine benzeyen bu koyda kamp yapmasını ve Akvaryum Koyunun tadını çıkarmasını tavsiye ederiz. Koyda herhangi bir tesis bulunmadığı için tam doğa kampı tadında geçen bir kamp hayal edebilirsiniz. Uzun süreli kamplardan ziyade 2-3 günlük kamplar için daha uygun olan bir koydur. Hem sıcaktan hem de duş, tuvalet, mutfak, elektrik vs. gibi ihtiyaçlarınızı gideremeyeceğiniz için 2-3 gün denize doyabileceğiniz, güneş, kumsal ve Bozcaada’nın tadını çıkarabileceğiniz bir kamp planı yapmanızı tavsiye ederiz. Bozcaada’yı ziyaret etmişken görmeniz gereken yerler ise Kale, Rum Mahallesi, Müze, Şarap Fabrikaları, Polente Feneri ve Rüzgâr Gülleri, Ayazma Manastırı, Göztepe, Meryem Ana Kilisesi ve Bozcaada’nın Plajları’dır.

Ücret: Ücretsiz

Konum:  Deniz Kenarı

Adres: Alaybey, Unnamed Road, Alaybey, 17680 Bozcaada / Çanakkale

Kamp Alanı Olanakları: Çadır Kamp Alanı, Karavan Kamp Alanı, Deniz. Alışveriş, tuvalet ve banyo, çeşme vs. ihtiyaçları için tesis bulunmamaktadır

Yapılabilecek Aktiviteler: Doğa yürüyüşü, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları, Çadır Kampı, Karavan Kampı, Su Sporları, Yüzmek, Dalış ve Plaj Sporları

Kamp Alanı hakkında;

 • Çadır ve Karavan kampı için uygundur.
 • Baraj civarında tuvalet, banyo ve çeşme bulunmuyor. Temel ihtiyaçlarınız için hazırlıklı gelmelisiniz.
 • Elektrik alt yapısı olmadığı için el feneri ve aydınlatma için kullanacağınız araçları yanınıza almanız gerekiyor.
 • Her noktada telefon ve internet bağlantısı çekiyor.
 • Tesis olmadığı için çocuklu aileler için uygun değildir.
 • Denize sıfırdır.

Zargana Kamp Alanı & Plaj – Eceabat

Eceabat’ın masmavi deniziyle birleşen her kesime hitap eden Zargana Kamp Alanı ve Plaj Mayıs ve Eylül ayları arasında müşterilerine hizmet veriyor. Çanakkale Merkeze yakın olan bu kamp alanında dilerseniz Çadır kampı, dilerseniz Bungalov veya Karavan kampı yapabilirsiniz. Makul fiyatları olan bu işletmede kalarak Çanakkale’yi gezebilir, tüm tarihi ve doğal güzelliklerini görebilirsiniz. Tesis müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere planlanmıştır. Market alışverişiniz dışında önceden tamamlamanız gereken bir ihtiyacınız yoktur. Yakınlarda gezip görebileceğiniz yerler ise Conkbayırı, Kabatepe Orman Kampı, Bigalı Köyü, Küçük Arıburnu, 1915 Seddülbahir Savaş Malzemeleri Müzesi ve Çanakkale Tekke Koyu’dur.

Ücret: Web sitesinden veya ilgili numarayı arayarak ulaşabilirsiniz.

Konum:  Deniz Kenarı ve Ormanlık Alan

İletişim Bilgileri: Websitesi: https://www.zarganatatilkoyu.com/iletisim/

Mail: [email protected]

Facebook: https://www.facebook.com/Zargana-Beach-Club-135354859868178/

Telefon: +90 286 824 51 08 – +90 533 651 70 03

Adres: 17900 Kilidülbahir / Eceabat / Çanakkale, Türkiye

Tesis Olanakları: Bungalov konaklama yerleri, Karavan kampı, Çadır kampı, Plaj, WC, Elektrik, Duş, Temiz su, Wi-Fi, TV, Şarj istasyonu ve Ücretsiz otopark alanı.

Yapılabilecek Aktiviteler: Plaj ve deniz keyfi, Doğa yürüyüşü yapmak, Manzara keyfi, Su Sporları, Kültür Turları, Çanakkale Gezisi, Hamak Keyfi ve Plaj Sporları.

Kamp Alanı hakkında;

 • Tesise özel ücretsiz plaj kullanımı mevcuttur.
 • Çadır kamp alanı, Karavan kamp yeri ve Bungalov hizmeti vermektedir.
 • Restoran ve bar hizmeti verilmektedir.
 • Tesiste Mutfak, Duş ve WC bulunmaktadır.
 • Elektrik altyapısı mevcuttur.
 • Her noktada telefon ve internet bağlantısı çekiyor.
 • Tesis olmadığı için çocuklu aileler için uygun değildir.

Sualtı Milli Parkı Kamp Alanı – Gökçeada

Gökçeada’nın en güzel denizine sahip olan koylarından biridir. Ücretsiz kamp yapabileceğiniz alandır dolayısıyla bu kısımda herhangi bir tesis bulunmamaktadır ve ihtiyaçlarınız için önceden hazırlanarak gelmelisiniz. Ücret ödeyerek yakınlara bulunan tesislerin Duş ve WC hizmetlerini kullanabilirsiniz. Denize sıfır olan bu alan deniz kampçıları için harika bir fırsattır. Denizinin güzelliğiyle herkesi büyüleyen alan, günübirlik misafirleri tarafından da denize girmek için çok fazla tercih ediliyor. Gökçeada’da gezilmesi gereken yerler Gökçeada Kaya Mezarı, Dereköy Tarihi Rum Çamaşırhanesi, Yeni Bademli Höyük, Laz Koyu, Kefaloz Plajı, Gizli Liman ve Marmaros Koyu’dur.

Ücret: Ücretsiz

Konum: Deniz Kenarı

Adres: Fatih, Bademli Sk., 17760 Bademli / Gökçeada / Çanakkale

Kamp Alanı Olanakları: Kamp alanı, yürüyüş ve piknik alanı bulunmaktadır. Alışveriş, tuvalet ve banyo, çeşme vs. ihtiyaçları için tesis bulunmamaktadır ama yakında bulunan restoran, tesis vs. gibi yerlerden karşılayabilirsiniz.

Yapılabilecek Aktiviteler: Doğa yürüyüşü, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Bisiklet turu, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları ve Çadır Kampı.

Kamp Alanı hakkında;

 • Karavan kampı için uygun değildir.
 • Alan civarında tuvalet, banyo ve çeşme bulunmuyor. Temel ihtiyaçlarınız için hazırlıklı olmayı unutmayınız. İçme ve Kullanma suyunuzu yanınızda götürmelisiniz.
 • Temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz market vs. bulunmadığından, yiyecek ve içeceklerinizi, suyunuzu ve temel ihtiyaçlarınızı yanınıza almayı unutmayınız.
 • Elektrik alt yapısı olmadığı için el feneri ve aydınlatma için kullanacağınız araçları yanınıza almanız gerekiyor.
 • Kamp alanında ateş yakmak serbest fakat yerde ateş yakmak yasak bunun için yanınızda ateş kovası vs. gibi araçlarınızı götürmeyi ihmal etmemelisiniz.
 • Her noktada telefon ve internet bağlantısı bulmak mümkün değil.
 • Bölgede balık avlamak yasaktır.

Ayvacık Kozluyalı Glamping – Ayvacık

Pandemi dönemi ile hayatımızda yerini yeni alan kelimelerden biri “Glamping”! Glamping Türkçede konforlu kamp anlamına geliyor. Glamping alanları genellikle içerisinde veya yakınında mutfağı, banyosu, tuvaleti ve yatağı bulunan büyük kamp çadırlarıdır. Kimisi çadır değil açık bungalov ev tarzında yapılmıştır. Ayvacık Kozluyalı Glamping Çanakkale’de ki ilk glamping tesislerinden biridir. Ayvacık’ın doğasının içinde hem konforlu hem de huzurlu tatil yapmak isteyenler için tasarlanmıştır. Şuanda aktif olarak 6 tane Glamping çadırı bulunan tesis müşterileri içinden birbirinden güzel konseptler sunuyor. Çanakkale’ye gelerek burada Glamping yapmanız için bir süre sebep olabilir örneğin bahçeden toplanan domatesler, zeytinler ve Ezine’den gelen peynirle serpme köy kahvaltısı yapmak, Kozluyalı’nın en güzel sahiline karşı güzel bir şarap eşliğinde güneşin batışını izlemek gibi.. Burada Glamping yapmaya karar verdiyseniz çevrede bulunan ve Çanakkale’de gezmeniz gereken yerler; Özel plaj, Kadırga Plajı, Hüdavendigar Camisi, Assos, Atena Tapınağı, Assos Antik Tiyatrosu, Assos Limanı, Adatepe Zeytinyağı Müzesi, Zeus Altarı, Sivrice Plajı, Mıhlı Çayı Taş Köprü.

Ücret: Detaylı bilgiyi iletişim numarasını arayarak veya web sitesinden ulaşarak edinebilirsiniz.

Konum: Deniz Kenarı ve Ormanlık Alan

Adres: 17860 Büyükhusun/Ayvacık/Çanakkale, Turkey

İletişim:  Tel: 0532 3957790

Email: [email protected]

Facebook: https://www.facebook.com/kozluyali

Instagram: https://www.instagram.com/kozluyali/

Web sitesi: https://www.kozluyali.com/

Kamp Alanı Olanakları: Çadır kamp alanı, Plaj ve Şezlong, Çadır kiralama, Bar, Restoran, Tuvalet ve Duş, Şarj istasyonu, Ücretsiz otopark, 7/24 Sıcak su, Çamaşırhane, Elektrik, Buzdolabı, İnternet ve Market hizmeti bulunmaktadır.

Yapılabilecek Aktiviteler: Balık tutmak, Doğa yürüyüşü yapmak, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Bisiklet turu, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları, Hamak keyfi, Çadır Kampı, Karavan Kampı, Yüzme, Dalış, Trekking, Plaj oyunları, Çocuk oyun alanı, Ateş başı sohbetleri ve Sportif aktiviteler.

Kamp Alanı Hakkında;

 • Kamp Alanı tüm temel ihtiyaçlarınızı gidermek üzere tasarlanmıştır.
 • Tesis içerisinde tuvalet ve banyo bulunuyor.
 • Tesis içerisinde ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz restoran, büfe ve içme suyu için çeşme mevcuttur.
 • Telefon ve internet bağlantısı vardır.
 • Alanda güvenlik ve aydınlatma da bulunuyor.
 • Glamping alanı denize sıfırdı.
 • Küçük çocuklu aileler için uygundur.
 • Çadırlar 13 m² genişliğinde ve 3 metre yüksekliğinedir. Çadırlarda çift veya tek kişilik iki yatak, aydınlatma ve havalandırma bulunmaktadır. Balkabağı çadır odalarında wc ve duş da bulunmaktadır.
 • Ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri, Günlük kat hizmeti, Saç kurutma makinesi mevcuttur.
 • Kozluyalı Glamping’de Ege-Türk mutfağı ağırlıklı olarak sunulan bir adet restoran bulunmaktadır. Bağın, bahçenin, denizin en taze lezzetlerinden hazırlanan meze ve balıklara bölgenin ödüllü şarapları, yerli ve komşudan rakı da eşlik etmektedir.

Wagon Concept Camping – Gökçeada

Gökçeada’nın merkezinde her yere yakın ama bir o kadarda her yerden uzak bir kamp alanı hayal edin hem de konsept olarak birbirinden renkli vagonlar ve taş yollar kullanıyor. Çocuklar için uygun şirin bir kasabayı andıran kamp alanına dilerseniz kendi çadırınızla gelebilir, çadır kiralayabilir veya vagonlarda konaklayabilirsiniz.

Ücret: Web sitesinden veya ilgili telefon numarasını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Konum: Deniz Kenarı

Adres: Çınarlı, Anafartalar Cd. No:37, 17760 Gökçeada / Çanakkale, Turkey

İletişim: Websitesi: http://www.wagonev.com/

Instagram: https://www.instagram.com/wagon_concept

Telefon: 0530 048 19 19

Kamp Alanı Olanakları: Sıcak su, Duşlar ve tuvaletler, Bulaşıkhane, Çamaşır makinaları, Kablosuz internet, Mangallar, Yiyecekler için ortak kullanımlı buzdolabı, Şarj amaçlı prizler, Kamp içi oturma grupları kullanımı, Çadır kamp alanı ve Restoran.

Yapılabilecek Aktiviteler: Gökçeada Sualtı Milli Parkında snorkelle yüzmek, Balık tutmak, Doğa yürüyüşü yapmak, Plaj ve Şezlong, Kitap okumak, Manzara keyfi, Piknik, Bisiklet turu, Fotoğrafçılık, Doğa Sporları, Hamak keyfi, Çadır Kampı, Yüzme, Dalış, Trekking ve Plaj oyunları.

Kamp Alanı Hakkında;

 • Kamp Alanı tüm temel ihtiyaçlarınızı gidermek üzere tasarlanmıştır.
 • Tesiste çadır kiralamak veya kendi çadırınız ile gitmeniz mümkündür.
 • Tesis içerisinde tuvalet ve banyo bulunuyor.
 • Tesis içerisinde ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz restoran, büfe ve içme suyu için çeşme mevcuttur.
 • Sabah Kahvaltısı ve Akşam yemeği ücrete dahildir.
 • Otopark mevcut değil fakat aracınızı tesis önüne park edebilirsiniz.
 • Telefon ve internet bağlantısı vardır.
 • Çocuklu aileler için uygundur.
 • Evcil hayvanlar kabul ediliyor.
 • Girişler 09:00 ve sonrasında çıkışlar ise 12:00’da kabul ediliyor.
 • Tesiste kredi kartı geçersizdir.