Tripuck Tripuck
Forgot password?

S7 Havayollari

S7 Havayollari Uçak Bileti

S7.png

En uygun S7 Havayollari uçak bileti fırsatları Tripuck'da

S7 Havayollari Hakkında

S7 Airlines, Merkezi Moskova’da bulunan bir Rus havayolu şirketidir. Mart 2006 tarihine kadar S7 Havayolları Sibirya Havayolları olarak bilinmekteydi; 1992 yılında Aeroflot’un bir yan kuruluşu. En yüksek iç hat yolcu hacmine sahip Rus havayolu’dur. 2010’dan beri One world global havacılık organizasyonu üyesidir. Havayolu, Rusya gerçekleştirdiği  düşük maliyetli uçuşlar yoluyla en büyük ulusal uçuş ağına sahibtir. Önemli merkezler Moskova Domodedovo, Novosibirsk Tolmatschovo ve Irkutsk havalimanlarıdır.

Globus Havayolları ve Charlie Havayolları firmaya bağlı olan iştirakleridir.

S7 birçok Rusya iç hat destinasyonu’na ucuz uçuş gerçekleştirmektedir.  Ayrıca yurtdışında uçtuğu ülkeler Ermenistan, Avusturya, Azerbaycan, Bulgaristan, Çin, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Gürcistan, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, İran, İrlanda, İtalya, Japonya, Kazakistan, Kore (Güney), Kırgızistan, Moldova, Karadağ, İspanya, Tacikistan, Tayland, Türkmenistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Özbekistan.

Ayrıca havayolunun aşagıdaki havayolları ile ortak uçuş (codeshare) antlaşması bulunmaktadır.

Aegean AirlinesHainan Airlines
AeroflotIberia
Air BerlinJapan Havayolları
Air MoldovaMeridiana
Asiana AirlinesMontenegro Airlines
BelaviaNordavia
British AirwaysNordStar
Cathay PacificQatar Havayolları
Cyprus AirwaysRoyal Jordanian
El AlSingapore Airlines
EmiratesTAP Portugal
Etihad HavayollarıÖzbekistan Havayolları

S7 Havayollari Check-in

Online Check-in

Havayolu online check-in hizmetini şirketin web sitesinde doğrudan sunmaktadır:

Check-in başlama saati

Uçağın kalkışından 30 saat öncesinde başlayıp 50 dakika kala son bulmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini S7 Havayollari web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

S7 Havayollari Bagaj Kuralları

El bagajı
Ekonomi sınıfı yolcularının en fazla 10 kg ve en fazla 55 x 40 x 20 santimetre ölçülerinde bir el bagajı taşınmasına izin verilir. Business class’ta, yolcu başına 2 adet 15 kg bagaja izin verilir.

Kargo bölümü bagaj

Ekonomi BasicEconomi FlexBusiness BasicBusiness Flex
Ücretli bagaj, 1 adet 23 kg1 adet 23 kg, ölçümlerin toplamı 203 cm’ye kadar1 adet 32 kg, ölçümlerin toplamı 203 cm’ye kadarHer biri 32 kg’lık 2 parça, ölçümlerin toplamı 203 cm’ye kadar

*Silver , Gold ve Platinium S7 üyelerinin ilave bagaj hakkı bulunmaktadır. 
Diğer bagajlar
Kayak ekipmanı, bisiklet ve golf ekipmanlarının taşınması konusunda lütfen havayolu firması ile irtibata geçiniz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

S7 Havayollari Koltuk seçimi

S7 Havayollari ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

S7 Havayollari Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

S7 Priority Sadakat Programı

S7 Priority havayolunun sadık müşterilerine özel imkanlardan yararlanmasını sağlayan S7 Airlines sadakat programıdır. Müşterilerin, sadece S7 ile uçuşlar üzerinde değil, diğer partner havayolları (One World üyeleri) ile yapılan uçuşlarda da mil kazanma avantajı  sunmaktadır.  . Buna ek olarak, S7 Priority oteller ve kiralık araç gibi ortaklardan da mil kazanabilirsiniz. Miller  uçuş başına geçen kilometre sayısı, uçuş mesafesine bağlıdır. Mil hesaplaması konusunda havayolu web sitesini ziyaret ediniz

S7 Priority Milleri Kullanma
Toplanan miller, S7 Havayollarıyla yapılan uçuşlar kullanılabilir. 7.500 mil ile belli parkurlarda ücretsiz uçabilirsiniz.  Satın almış olduğunuz bir bilete extra mil vererek Business sınıfına yükseltme imkanınız bulunmaktadır. Partner havayolları ile yapılan uçuşlarda da millerinizi kullanma ve başka avantajlarda bulunmaktadır.

S7 Havayollari Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

S7 Havayollari Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde S7 Havayollari sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

S7 Havayollari Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde S7 Havayollari ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

S7 Havayollari Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için S7 Havayollari bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

S7.png
IATAICAOÇağrı Kodu
S7SBISIBERIAN AIRLINES

 

 • Kuruluş: 1957
 • Havalimanı Yeri:Rusya
 • Hubları: OVB
 • Sahibi: Private Owner
 • Global Havacılık İttifakı: Oneworld
 • Sık Uçuş Programı: S7 Priority
 • Şirket Sloganı: Freedom to choose

 

 • Uçak Sayısı: 96
 • Uçtuğu Destinasyon:  146
 • Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
 • Uçak Tipi: 
 • Uçak Detayı: 

 

 • İletişim:
 • Telefon Numarası: 
 • Fax: 
 • E-mail: 

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Havayolu Mobil Uygulama