QantasLink Uçak Bileti

QantasLink

En uygun QantasLink uçak bileti fırsatları Tripuck'da

QantasLink Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında QantasLink hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. QantasLink firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp QantasLink kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun QantasLink biletini en ucuz fiyata satın alın.

QantasLink Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için QantasLink check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini QantasLink web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

QantasLink Bagaj Kuralları

QantasLink ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka QantasLink ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

QantasLink Koltuk seçimi

QantasLink ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

QantasLink Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Qantas Frequent Flyer Sadakat Programı

Sık sık QantasLink ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

QantasLink Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

QantasLink Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde QantasLink sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

QantasLink Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde QantasLink ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

QantasLink Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için QantasLink bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

QantasLink
IATA ICAO Çağrı Kodu
QF QLK/QJE/NWK Q-LINK/Q-JET/NET-LINK

Kuruluş: 2002
Havalimanı Yeri:Avustralya
Hubları: SYD
Sahibi: Qantas
Global Havacılık İttifakı: Oneworld
Sık Uçuş Programı: Qantas Frequent Flyer
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 85
Uçtuğu Destinasyon:  54
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Havayolu Mobil Uygulama

Popüler QantasLink Uçak Biletleri

YönBilet bul
Melbourne → SidneyUÇUŞ ARA
Sidney → MelbourneUÇUŞ ARA
Sidney → BrisbaneUÇUŞ ARA
Brisbane → SidneyUÇUŞ ARA
Brisbane → MelbourneUÇUŞ ARA
Melbourne → BrisbaneUÇUŞ ARA
Melbourne → AdelaideUÇUŞ ARA
Adelaide → MelbourneUÇUŞ ARA
Adelaide → SidneyUÇUŞ ARA
Sidney → AdelaideUÇUŞ ARA
Sidney → PerthUÇUŞ ARA
Auckland → SidneyUÇUŞ ARA
Perth → SidneyUÇUŞ ARA
Sidney → AucklandUÇUŞ ARA
Canberra → SidneyUÇUŞ ARA
Sidney → CanberraUÇUŞ ARA
Melbourne → PerthUÇUŞ ARA
Sidney → Gold CoastUÇUŞ ARA
Canberra → MelbourneUÇUŞ ARA
Melbourne → CanberraUÇUŞ ARA