Phuket Air Uçak Bileti

Phuket Air

En uygun Phuket Air uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Phuket Air Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında Phuket Air hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. Phuket Air firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp Phuket Air kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun Phuket Air biletini en ucuz fiyata satın alın.

Phuket Air Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için Phuket Air check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Phuket Air web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Phuket Air Bagaj Kuralları

Phuket Air ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Phuket Air ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Phuket Air Koltuk seçimi

Phuket Air ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Phuket Air Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

None Sadakat Programı

Sık sık Phuket Air ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Phuket Air Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Phuket Air Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Phuket Air sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Phuket Air Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Phuket Air ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Phuket Air Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Phuket Air bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Phuket Air
IATA ICAO Çağrı Kodu
9R VAP PHUKET AIR

Kuruluş: 1999
Havalimanı Yeri:Tayland
Hubları: HKT
Sahibi: Phuket Airlines Co. Ltd
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: None
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 2
Uçtuğu Destinasyon: 
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler Phuket Air Uçak Biletleri

YönBilet bul
Bogotá → MedellínUÇUŞ ARA
Medellín → BogotáUÇUŞ ARA
Cali → TumacoUÇUŞ ARA
Medellín → ApartadóUÇUŞ ARA
Apartadó → MedellínUÇUŞ ARA
Bogotá → TumacoUÇUŞ ARA
Tumaco → BogotáUÇUŞ ARA
Tumaco → CaliUÇUŞ ARA
Bogotá → FlorenciaUÇUŞ ARA
Bogotá → AraucaUÇUŞ ARA
Arauca → BogotáUÇUŞ ARA
Corozal → BogotáUÇUŞ ARA
Bogotá → ApartadóUÇUŞ ARA
Apartadó → BogotáUÇUŞ ARA
Medellín → QuibdóUÇUŞ ARA
Bogotá → IníridaUÇUŞ ARA
Florencia → BogotáUÇUŞ ARA
Ipiales → BogotáUÇUŞ ARA
Florencia → CaliUÇUŞ ARA
Bogotá → IpialesUÇUŞ ARA