Palestinian Airlines Uçak Bileti

Palestinian Airlines

En uygun Palestinian Airlines uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Palestinian Airlines Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında Palestinian Airlines hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. Palestinian Airlines firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp Palestinian Airlines kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun Palestinian Airlines biletini en ucuz fiyata satın alın.

Palestinian Airlines Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için Palestinian Airlines check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Palestinian Airlines web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Palestinian Airlines Bagaj Kuralları

Palestinian Airlines ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Palestinian Airlines ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Palestinian Airlines Koltuk seçimi

Palestinian Airlines ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Palestinian Airlines Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

None Sadakat Programı

Sık sık Palestinian Airlines ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Palestinian Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Palestinian Airlines Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Palestinian Airlines sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Palestinian Airlines Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Palestinian Airlines ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Palestinian Airlines Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Palestinian Airlines bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Palestinian Airlines
IATA ICAO Çağrı Kodu
PF PNW PALESTINIAN

Kuruluş: 1995
Havalimanı Yeri:Palestine
Hubları: AAC
Sahibi: Palestinian Authority
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: None
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 2
Uçtuğu Destinasyon:  9
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler Palestinian Airlines Uçak Biletleri

YönUçak Bileti Ara
Zanzibar → DarüsselamUÇUŞ ARA
Darüsselam → ZanzibarUÇUŞ ARA
Yeni Delhi → BangaloreUÇUŞ ARA
Darüsselam → Kilimanjaro DağıUÇUŞ ARA
Amhedabad → JaipurUÇUŞ ARA
Kilimanjaro Dağı → ZanzibarUÇUŞ ARA
Yeni Delhi → PatnaUÇUŞ ARA
Jaipur → AmhedabadUÇUŞ ARA
Arusha → ZanzibarUÇUŞ ARA
Jaipur → AmritsarUÇUŞ ARA
Kilimanjaro Dağı → DarüsselamUÇUŞ ARA
DBR → Yeni DelhiUÇUŞ ARA
Yeni Delhi → ChennaiUÇUŞ ARA
Zanzibar → ArushaUÇUŞ ARA
Darüsselam → ArushaUÇUŞ ARA
Darüsselam → NairobiUÇUŞ ARA
Mwanza → DarüsselamUÇUŞ ARA
Varanasi → Yeni DelhiUÇUŞ ARA
Chennai → KalkütaUÇUŞ ARA
Chennai → Yeni DelhiUÇUŞ ARA