Okay Airways Uçak Bileti

Okay Airways

En uygun Okay Airways uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Okay Airways Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında Okay Airways hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. Okay Airways firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp Okay Airways kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun Okay Airways biletini en ucuz fiyata satın alın.

Okay Airways Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için Okay Airways check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Okay Airways web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Okay Airways Bagaj Kuralları

Okay Airways ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Okay Airways ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Okay Airways Koltuk seçimi

Okay Airways ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Okay Airways Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Holy Clouds Club Sadakat Programı

Sık sık Okay Airways ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Okay Airways Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Okay Airways Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Okay Airways sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Okay Airways Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Okay Airways ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Okay Airways Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Okay Airways bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Okay Airways
IATA ICAO Çağrı Kodu
BK OKA OKAYJET

Kuruluş: 2004
Havalimanı Yeri:Çin
Hubları: TSN
Sahibi: Okay Airways Ltd.
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: Holy Clouds Club
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 30
Uçtuğu Destinasyon:  50
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Havayolu Mobil Uygulama

Popüler Okay Airways Uçak Biletleri

YönBilet bul
Changsha → SanyaUÇUŞ ARA
Xi'an → ChangshaUÇUŞ ARA
Changsha → XiamenUÇUŞ ARA
Tianjin → GuangzhouUÇUŞ ARA
Chongqing → ChangshaUÇUŞ ARA
Xiamen → ChangshaUÇUŞ ARA
Changsha → ChongqingUÇUŞ ARA
Changsha → TianjinUÇUŞ ARA
Sanya → ChangshaUÇUŞ ARA
Shenzhen → Xi'anUÇUŞ ARA
Tianjin → ChangshaUÇUŞ ARA
Kunming → ChangshaUÇUŞ ARA
Changsha → Xi'anUÇUŞ ARA
Changsha → KunmingUÇUŞ ARA
Xi'an → ShenzhenUÇUŞ ARA
Tianjin → ÇengduUÇUŞ ARA
Guangzhou → TianjinUÇUŞ ARA
Sanya → NanningUÇUŞ ARA
Çengdu → TianjinUÇUŞ ARA
Xi'an → HangzhouUÇUŞ ARA