KrasAvia Uçak Bileti

KrasAvia

En uygun KrasAvia uçak bileti fırsatları Tripuck'da

KrasAvia Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında KrasAvia hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. KrasAvia firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp KrasAvia kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun KrasAvia biletini en ucuz fiyata satın alın.

KrasAvia Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için KrasAvia check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini KrasAvia web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

KrasAvia Bagaj Kuralları

KrasAvia ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka KrasAvia ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

KrasAvia Koltuk seçimi

KrasAvia ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

KrasAvia Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

None Sadakat Programı

Sık sık KrasAvia ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

KrasAvia Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

KrasAvia Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde KrasAvia sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

KrasAvia Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde KrasAvia ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

KrasAvia Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için KrasAvia bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

KrasAvia
IATA ICAO Çağrı Kodu
KI SSJ SIBERIAN SKY

Kuruluş: 1956
Havalimanı Yeri:Rusya
Hubları: KJA
Sahibi: -
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: None
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 45
Uçtuğu Destinasyon:  35
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler KrasAvia Uçak Biletleri

YönUçak Bileti Ara
Kemerovo → KrasnoyarskUÇUŞ ARA
Tomsk → KrasnoyarskUÇUŞ ARA
Krasnoyarsk → TomskUÇUŞ ARA
Barnaul → KrasnoyarskUÇUŞ ARA
Krasnoyarsk → NovokuznetskUÇUŞ ARA
Krasnoyarsk → KemerovoUÇUŞ ARA
Gorno-Altaysk → KrasnoyarskUÇUŞ ARA
Krasnoyarsk → BarnaulUÇUŞ ARA
Surgut → KrasnoyarskUÇUŞ ARA
Novokuznetsk → KrasnoyarskUÇUŞ ARA
Krasnoyarsk → SurgutUÇUŞ ARA
Krasnoyarsk → NijnevartovskUÇUŞ ARA
Krasnoyarsk → Novy UrengoyUÇUŞ ARA
Nijnevartovsk → KrasnoyarskUÇUŞ ARA
Novy Urengoy → TomskUÇUŞ ARA
Krasnoyarsk → Gorno-AltayskUÇUŞ ARA
Tomsk → SurgutUÇUŞ ARA
Krasnoyarsk → KızılUÇUŞ ARA
Surgut → TomskUÇUŞ ARA
Novosibirsk → KızılUÇUŞ ARA