Kam Air Uçak Bileti

Kam Air

En uygun Kam Air uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Kam Air Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında Kam Air hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. Kam Air firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp Kam Air kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun Kam Air biletini en ucuz fiyata satın alın.

Kam Air Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için Kam Air check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Kam Air web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Kam Air Bagaj Kuralları

Kam Air ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Kam Air ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Kam Air Koltuk seçimi

Kam Air ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Kam Air Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Go Orange Sadakat Programı

Sık sık Kam Air ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Kam Air Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Kam Air Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Kam Air sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Kam Air Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Kam Air ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Kam Air Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Kam Air bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Kam Air
IATA ICAO Çağrı Kodu
RQ KMF KAM AIR

Kuruluş: 2003
Havalimanı Yeri:Afganistan
Hubları: KBL
Sahibi: Zmarai Kamgar
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: Go Orange
Şirket Sloganı: Afghanistan's Global Gateway

Uçak Sayısı: 11
Uçtuğu Destinasyon:  18
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Havayolu Mobil Uygulama

Popüler Kam Air Uçak Biletleri

YönBilet bul
Kabil → TaşkentUÇUŞ ARA
Taşkent → KabilUÇUŞ ARA
Yeni Delhi → KabilUÇUŞ ARA
Kabil → İstanbulUÇUŞ ARA
İstanbul → KabilUÇUŞ ARA
Kabil → Yeni DelhiUÇUŞ ARA
Duşanbe → KabilUÇUŞ ARA
İslamabat → KabilUÇUŞ ARA
Riyad → KabilUÇUŞ ARA
Cidde → KabilUÇUŞ ARA
Kabil → İslamabatUÇUŞ ARA
Kabil → Mezar-ı ŞerifUÇUŞ ARA
Mezar-ı Şerif → İstanbulUÇUŞ ARA
Kabil → AnkaraUÇUŞ ARA
Yeni Delhi → Mezar-ı ŞerifUÇUŞ ARA
Kuveyt → KabilUÇUŞ ARA
Ankara → KabilUÇUŞ ARA
Mezar-ı Şerif → KabilUÇUŞ ARA
Kabil → RiyadUÇUŞ ARA
Kabil → ŞarikaUÇUŞ ARA