Jetstar Pacific Uçak Bileti

Jetstar Pacific

En uygun Jetstar Pacific uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Jetstar Pacific Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında Jetstar Pacific hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. Jetstar Pacific firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp Jetstar Pacific kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun Jetstar Pacific biletini en ucuz fiyata satın alın.

Jetstar Pacific Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için Jetstar Pacific check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Jetstar Pacific web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Jetstar Pacific Bagaj Kuralları

Jetstar Pacific ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Jetstar Pacific ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Jetstar Pacific Koltuk seçimi

Jetstar Pacific ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Jetstar Pacific Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Qantas Frequent Flyer Sadakat Programı

Sık sık Jetstar Pacific ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Jetstar Pacific Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Jetstar Pacific Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Jetstar Pacific sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Jetstar Pacific Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Jetstar Pacific ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Jetstar Pacific Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Jetstar Pacific bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Jetstar Pacific
IATA ICAO Çağrı Kodu
BL PIC PACIFIC AIRLINES

Kuruluş: 1990
Havalimanı Yeri:Vietnam
Hubları: SGN
Sahibi: Vietnam Airlines (70%)
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: Qantas Frequent Flyer
Şirket Sloganı: It's All About Choice

Uçak Sayısı: 20
Uçtuğu Destinasyon:  18
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Havayolu Mobil Uygulama

Popüler Jetstar Pacific Uçak Biletleri

YönBilet bul
Ho Chi Minh Kenti → HanoiUÇUŞ ARA
Hanoi → Ho Chi Minh KentiUÇUŞ ARA
Ho Chi Minh Kenti → Nha TrangUÇUŞ ARA
Nha Trang → Ho Chi Minh KentiUÇUŞ ARA
Phu Quoc → Ho Chi Minh KentiUÇUŞ ARA
Da Nang → Ho Chi Minh KentiUÇUŞ ARA
Ho Chi Minh Kenti → Phu QuocUÇUŞ ARA
Ho Chi Minh Kenti → Da NangUÇUŞ ARA
Da Nang → HanoiUÇUŞ ARA
Hanoi → Da NangUÇUŞ ARA
Ho Chi Minh Kenti → Da LatUÇUŞ ARA
Da Lat → Ho Chi Minh KentiUÇUŞ ARA
Hanoi → Nha TrangUÇUŞ ARA
Nha Trang → HanoiUÇUŞ ARA
Vinh → Ho Chi Minh KentiUÇUŞ ARA
Qui Nhon → Ho Chi Minh KentiUÇUŞ ARA
Ho Chi Minh Kenti → VinhUÇUŞ ARA
Ho Chi Minh Kenti → Qui NhonUÇUŞ ARA
Ho Chi Minh Kenti → tp. HuếUÇUŞ ARA
tp. Huế → Ho Chi Minh KentiUÇUŞ ARA