Jetstar Japan Uçak Bileti

Jetstar Japan

En uygun Jetstar Japan uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Jetstar Japan Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında Jetstar Japan hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. Jetstar Japan firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp Jetstar Japan kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun Jetstar Japan biletini en ucuz fiyata satın alın.

Jetstar Japan Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için Jetstar Japan check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Jetstar Japan web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Jetstar Japan Bagaj Kuralları

Jetstar Japan ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Jetstar Japan ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Jetstar Japan Koltuk seçimi

Jetstar Japan ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Jetstar Japan Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Qantas Frequent Flyer Sadakat Programı

Sık sık Jetstar Japan ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Jetstar Japan Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Jetstar Japan Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Jetstar Japan sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Jetstar Japan Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Jetstar Japan ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Jetstar Japan Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Jetstar Japan bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Jetstar Japan
IATA ICAO Çağrı Kodu
GK JJP ORANGE LINER

Kuruluş: 2011
Havalimanı Yeri:Japonya
Hubları: TYO
Sahibi: Qantas (33.3%), Japan Airlines (33.3%), Mitsubishi Corporation (16.7%), and Century Tokyo Leasing Corporation (16.7%)
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: Qantas Frequent Flyer
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 25
Uçtuğu Destinasyon:  18
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Havayolu Mobil Uygulama

Popüler Jetstar Japan Uçak Biletleri

YönUçak Bileti Ara
Tokyo → OsakaUÇUŞ ARA
Osaka → TokyoUÇUŞ ARA
Tokyo → FukuokaUÇUŞ ARA
Fukuoka → TokyoUÇUŞ ARA
Tokyo → OkinavaUÇUŞ ARA
Sapporo → TokyoUÇUŞ ARA
Okinava → TokyoUÇUŞ ARA
Tokyo → SapporoUÇUŞ ARA
Fukuoka → NagoyaUÇUŞ ARA
Nagoya → FukuokaUÇUŞ ARA
Okinava → OsakaUÇUŞ ARA
Osaka → OkinavaUÇUŞ ARA
Sapporo → OsakaUÇUŞ ARA
Okinava → NagoyaUÇUŞ ARA
Osaka → SapporoUÇUŞ ARA
Nagoya → OkinavaUÇUŞ ARA
Miyazaki → TokyoUÇUŞ ARA
Tokyo → MiyazakiUÇUŞ ARA
Matsuyama → TokyoUÇUŞ ARA
Tokyo → MatsuyamaUÇUŞ ARA