Grant Aviation Uçak Bileti

Grant Aviation

En uygun Grant Aviation uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Grant Aviation Grant Aviation Hakkında

Grant Aviation, 1971 yılında kurulmuş bir Alaska havayoludur. 1993 yılına kadar havayolunun adı Delta Air Services idi. Şirketin merkezi Anchorage’dadır. Grant Aviation için ana havaalanları Anchorage, Bethel ve Kenai’dedir.

Şirket geçmişte Alaska Hava Taşıyıcıları Birliği’nden kazasız birçok ödül aldı. Grant’ın logosu bir baykuştur. Bu ödül şirkete 1994 yılında verildi ve Grant’in Alaska köylerindeki hayat kurtarma çabalarından dolayı gösterdiği takdirin bir ifadesidir. Çünkü bu güne kadar coğrafi koşullar nedeniyle Alaska’da tıbbi problemlerde hızlı yardım almak zordu. Şirket hala uçağında baykuş logosunu kullanıyor. Ayrıca, belirli sistemler aracılığıyla uçuş güvenliğini artıran Madalyon Vakfı’nın aktif bir üyesidir. Grant’ın filosu moderndir ve Cessna ve Piper uçaklarından oluşur.

Havayolu, rahat ve ucuz uçuşları ile tanınır. Grant Aviation, rezerve edilebilecek uçuşlar hakkında ayrıntılı bilgi sağlayan bir web sitesine sahiptir: İstenilen kalkış ve varış havalimanlarını girdikten ve “Tek Yön” veya “Gidiş Dönüş” seçeneğine tıkladıktan sonra, web sitesi ziyaretçisi, kalkış ve varış saatlerinin ve fiyatların bir listesini alır. Uygun olarak, belirtilen bilet fiyatları tüm vergileri ve ücretleri içerir. Her yolcunun maksimum 15 kilogram bagaj taşımasına izin verilir.

Grant Aviation Merkez Havalimanı

Ted Stevens Anchorage Uluslararası Havaalanı (ANC / PANC)

Grant Aviation Uçuş Sınıfları

Yolcular ekonomi sınıfından uçak bileti rezervasyonu yapabilirler.


Havayolu bugün ağırlıklı olarak Anchorage, Kenai ve Homer şehirleri arasında ve aynı zamanda Hollanda Limanı, Emmonak ve Kral Somon’a uçuşlar düzenlemektedir. Tüm bu şehirler Alaska’da bulunmaktadır. Burada şirket sadece günlük charter seferleri değil, ayrıca kargo hizmeti de veriyor. Buna ek olarak, yolcular Grant ile Kenai Fjords Ulusal Parkı’ndaki Homer Havaalanı’ndan Kachemak Körfezi Eyalet Parkı üzerinden gezi uçuşları için de rezervasyon yapabilirler.

Grant Aviation Check-in

Online Check-in

Havayolu ile online ve mobil check-in mümkün değildir. Grant Aviation’nın check-in seçeneklerini genişletip genişletmediği henüz bilinmiyor. Daha fazla bilgi için havayolunun web sitesine bakınız.

WEBSITESI

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Grant Aviation web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Grant Aviation Bagaj Kuralları

Grant Aviation ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Grant Aviation ile görüşünüz.

Koşullarda değişiklik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Grant Aviation Koltuk seçimi

Grant Aviation ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Grant Aviation Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurarak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Quyana Rewards Sadakat Programı

Sık sık Grant Aviation ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Grant Aviation Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Grant Aviation Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Grant Aviation sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Grant Aviation Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Grant Aviation ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Grant Aviation Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Grant Aviation bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Grant Aviation
IATA ICAO Çağrı Kodu
GV GUN HOOT

Kuruluş: 1971
Havalimanı Yeri:Amerika Birleşik Devletleri
Hubları:
Sahibi: -
Global Havacılık İttifakı: Bulunmamaktadır
Sık Uçuş Programı: Quyana Rewards
Şirket Sloganı: Fly Easy, Fly Grant

Uçak Sayısı: 32
Uçtuğu Destinasyon: 
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim: 6420 Kulis Drive Anchorage, Alaska 99502, ABD
Telefon Numarası: +1 888-359-4726
Fax: 
E-mail: res@flygrant.com

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler Grant Aviation Uçak Biletleri

YönBilet bul
Anchorage → KenaiUÇUŞ ARA
Kenai → AnchorageUÇUŞ ARA