Frontier Flying Service Uçak Bileti

Frontier Flying Service

En uygun Frontier Flying Service uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Frontier Flying Service Frontier Flying Service Hakkında

ABD havayolu Frontier Flying Service 1950’de kuruldu. Ana üs, Fairbanks Havaalanı’dır. Merkezler Anchorage, Barrow, Bethel ve Kotzebue’de bulunmaktadır. Fairbanks kayıtlı ofis olarak verilmiştir.

1974’te John Hajdukovich, Frontier Flying Service’i satın aldı. 2005 yılında Cape Smythe Air Services ile birleşti. 2008 yılında Anchorage merkezli bölgesel havayolu Hageland Aviation Services ile birleşme gerçekleşti. Hem Frontier Flying Service hem de Hageland Aviation Services ve Frontier Alaska, Era Alaska’ya aittir. Frontier Flying Service ayrıca 2008’den beri Seattle Alaska Airlines ile codeshare bir ortaklığa sahiptir. 2011’deki Frontier Flying Service filosu üç Raytheon Beech BE-1900-C (19 koltuk), iki Piper PA-31-350 (sekiz koltuk) ve iki Short SD3-30 (36 koltuk) oluşmaktadır.

2014 yılında Era Alaska, Alaska eyaletindeki en büyük yolcu uçuşu sağlayıcısıdır. Bununla birlikte, Fairbanks merkezli havayolu yalnızca yolcu uçuşları değil aynı zamanda charter ve posta uçuşları da gerçekleştirmektedir.

Frontier Flying Service Merkez Havalimanı

Fairbanks Uluslararası Havaalanı (FAI / PAFA)

Frontier Flying Service Uçuş Sınıfları

8 ile 36 arasındaki koltuk sayısı göz önüne alındığında, havayolu yalnızca bir kabin sınıfı sunuyor; Ekonomi. Frontier Flying Service, hem yolcu kabulünü hem de check-in işlemini kısa sürede gerçekleştirir: Yolcu kabulü, planlanan kalkıştan 50 dakikaya kadar ve check-in 20 dakikaya kadar yapılabilir. Ancak, bu havayolu ile bir uçuş sırasında, büyük havayollarından alışık olabileceğiniz bir uçak içi hizmet olmadan yapmanız gerekir.


Alaska’da toplam 46 uçuş noktasına hizmet verilmektedir. En önemlileri Bethel Havaalanı, Ralph Wien Memorial Havaalanı, Ted Stevens Anchorage Uluslararası Havaalanı ve Wiley Post-Will Rogers Memorial Havaalanı’dır. Frontier Flying Services ayrıca bu dört havalimanını ikincil merkezler olarak listeliyor.

Frontier Flying Service Check-in

Online Check-in

Havayolu ile online ve mobil check-in mümkün değildir. Frontier Flying Services check-in seçeneklerini genişletip genişletmediği henüz bilinmiyor. Daha fazla bilgi için havayolunun web sitesine bakınız.

WEBSITESI

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Frontier Flying Service web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Frontier Flying Service Bagaj Kuralları

El bagajı

Her yolcunun uçağa bir parça el bagajı (maksimum boyut: 35,56 x 25,4 x 45,72 cm, maksimum ağırlık: dokuz kilogram) ve bir kişisel eşya (örneğin ceket veya el çantası) almasına izin verilir. Bagajda çakmak, patlayıcı ve yanıcı maddeler, ev aletleri, gaz kapları, silahlar ve diğer tehlikeli nesneler yasaktır.

Kargo bölümü bagaj

Yolcular, her biri 22 kilograma kadar olan iki adet bagajı ücretsiz olarak teslim edebilir. Bir bagaj parçasının maksimum dış boyutları 157 santimetreden uzun olamaz. Ücretsiz bagaj hakkını aşanların yanı sıra tüm ek bagaj parçaları için ücret alınacaktır.

Diğer bagaj

Bagaj hakkının bir parçası olarak kayaklar ve golf çantaları gibi spor malzemeleri check-in yapılırsa, bu ücretsizdir. Uygun bir kapta paketlenmeleri gerekir. Sörf tahtaları, bisikletler ve dalış ekipmanları gibi büyük spor malzemeleri için her durumda ek ücret alınır.

Koşullarda değişiklik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Frontier Flying Service Koltuk seçimi

Frontier Flying Service ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Frontier Flying Service Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurarak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

YES Sadakat Programı

Sık sık Frontier Flying Service ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Frontier Flying Service Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Frontier Flying Service Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Frontier Flying Service sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Frontier Flying Service Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Frontier Flying Service ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Frontier Flying Service Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Frontier Flying Service bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Frontier Flying Service
IATA ICAO Çağrı Kodu
2F FTA FRONTIER-AIR

Kuruluş: 1950
Havalimanı Yeri:Amerika Birleşik Devletleri
Hubları: FAI
Sahibi: Era Alaska
Global Havacılık İttifakı: Bulunmamaktadır
Sık Uçuş Programı: YES
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 7
Uçtuğu Destinasyon:  46
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: Shorts
Uçak Detayı: Shorts 330

İletişim: 5245 Airport Industrial Rd. Fairbanks, AK. 99709, ABD
Telefon Numarası: +1 907 450 72 00
Fax: +1 907 450 72 74
E-mail: info@frontierflying.com

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler Frontier Flying Service Uçak Biletleri

YönBilet bul
Belém → SantarémUÇUŞ ARA
Santarém → BelémUÇUŞ ARA
Cuiabá → Barra do GarçasUÇUŞ ARA
Barra do Garças → GoiâniaUÇUŞ ARA
Goiânia → CuiabáUÇUŞ ARA
Cuiabá → GoiâniaUÇUŞ ARA
Ilhéus → RecifeUÇUŞ ARA
Recife → IlhéusUÇUŞ ARA
Goiânia → Barra do GarçasUÇUŞ ARA
Barra do Garças → CuiabáUÇUŞ ARA
Parintins → ManausUÇUŞ ARA