Fly One Uçak Bileti

Fly One

En uygun Fly One uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Fly One Fly One Hakkında

Fly One, Eylül 2015’te kuruldu. FlyOne, 28 Nisan 2016’da Antalya, Kandiye ve Rodos’a ilk charter uçuşlarını gerçekleştirdi. 23 Mayıs 2016’da havayolu resmi olarak hizmete girdi.

10 Haziran 2016’da, Kişinev’den Moskova’ya ilk tarifeli uçuşunu başlattı. Ayrıca Temmuz 2016’da yeni bir Airbus A320 alarak uçuş destinasyonlarını Verona, Parma, Londra, Dublin, Lizbon, Barselona, Moskova ve Saint Petersburg’a 8 yeni destinasyonla genişletti. 20 Eylül 2016’da FlyOne, GDS bilet sistemine entegre edildi. Ekim 2016’da şirket Venedik’e yeni bir hat açtı. Ayrıca 26 Mart 2017’de 6 yeni destinasyon ekledi: Roma, Milano, Birmingham, Valence, Paris ve İzmir. 2020’de FlyOne filosunda, iki Airbus A319 ve bir Airbus A320 bulunmaktadır.

Fly One Merkez Havalimanı

Kişinev Uluslararası Havalimanı (KIV / LUKK)

Fly One Uçuş Sınıfları

FlyOne’daki uçuş sırasında, yolcular üç tür sınıf arasından seçim yapabilir: Promo / Standart sınıfı, Faithful sınıfı ve son olarak Advantage sınıfı. Promo / Standart sınıfta, yolcuların 8 kiloluk küçük bir el çantası bulundurmalarına izin verilir. Faithful sınıfında yolcular, el çantasına ek olarak, 10 kg’lık küçük bir torba ile 23 kg’lık bir çanta bulundurma hakkına sahip olup, ilk sıra haricinde koltuklarını seçebilirler. Advantage sınıfı daha da fazla konfor sunuyor, yolcular, 10 kg’lık küçük bir çanta ile 32 kg’lık bir çantayı yanlarına alabilir ve koltuklarını seçebilir. Ayrıca sadece bir euroya özel bir yemek alıyorlar.


Havayolu, Kişinev Uluslararası Havaalanı’ndan 18 Avrupa ve Rusya varış noktasına uçuş gerçekleştiriyor. FlyOne’ın Utair ile ortak uçuş anlaşması bulunmaktadır.

Fly One Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için Fly One check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Fly One web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Fly One Bagaj Kuralları

Fly One ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Fly One ile görüşünüz.

Koşullarda değişiklik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Fly One Koltuk seçimi

Fly One ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Fly One Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurarak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

FLYONE Club Sadakat Programı

Sık sık Fly One ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Fly One Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Fly One Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Fly One sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Fly One Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Fly One ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Fly One Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Fly One bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Fly One
IATA ICAO Çağrı Kodu
5F FIA FIA AIRLINES

Kuruluş: 2016
Havalimanı Yeri:Moldova
Hubları: KIV
Sahibi: -
Global Havacılık İttifakı: Bulunmamaktadır
Sık Uçuş Programı: FLYONE Club
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 3
Uçtuğu Destinasyon:  14
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 14.7
Uçak Tipi: Airbus
Uçak Detayı: Airbus A319-100, Airbus A320-200

İletişim: mun. Kişinev, bd. Dacia 80/3, Moldova
Telefon Numarası: + 373 22 100 003
Fax: 
E-mail: info@flyone.aero

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler Fly One Uçak Biletleri

YerYönUçak Bileti Ara
1Paris → KişinevUÇUŞ ARA
2Erivan → KişinevUÇUŞ ARA
3Frankfurt am Main → KişinevUÇUŞ ARA
4İstanbul → KişinevUÇUŞ ARA
5Kişinev → ParisUÇUŞ ARA
6Kişinev → ErivanUÇUŞ ARA
7Kişinev → Frankfurt am MainUÇUŞ ARA
8Kişinev → İstanbulUÇUŞ ARA
9Kişinev → Saint PetersburgUÇUŞ ARA
10Kişinev → LondraUÇUŞ ARA
11Kişinev → PMFUÇUŞ ARA
12Kişinev → TiflisUÇUŞ ARA
13Kişinev → Tel AvivUÇUŞ ARA
14Kişinev → MoskovaUÇUŞ ARA
15Saint Petersburg → KişinevUÇUŞ ARA
16Londra → KişinevUÇUŞ ARA
17PMF → KişinevUÇUŞ ARA
18Tiflis → KişinevUÇUŞ ARA
19Tel Aviv → KişinevUÇUŞ ARA
20Moskova → KişinevUÇUŞ ARA