Cambodia Bayon Airlines Uçak Bileti

Cambodia Bayon Airlines

En uygun Cambodia Bayon Airlines uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Cambodia Bayon Airlines Cambodia Bayon Airlines Hakkında

Cambodia Bayon Airlines, Kamboçya hükümetinin şirketin uçabileceğini kabul ettiği Nisan 2014’te kuruldu. Aynı yılın Eylül ayında açılış töreni yapıldı ve Aralık 2014’te şirketin ilk uçuşu gerçekleşti. 15 Aralık’ta aldıkları MA60 uçakları sayesinde Phnom Penh şehrini Kamboçya’daki Siem Reap’e bağladı. Kuruluşundan bir yıldan kısa bir süre sonra, şirket ilk uluslararası destinasyonunu Vietnam‘daki Ho Chi Minh’e açtı. Şirket, kurulduğu günden bu yana 3.685 uçuş gerçekleştirdi ve Kasım 2017 sonunda 93.300 yolcu taşıdı. Cambodia Bayon Airlines tüm faaliyetlerini 2019 yılında durdurdu.

Cambodia Bayon Airlines Merkez Havalimanı

Phnom Penh Pochentong Uluslararası Havaalanı (PNH / VDPP)

Cambodia Bayon Airlines Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için Cambodia Bayon Airlines check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşağıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Cambodia Bayon Airlines web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Cambodia Bayon Airlines Bagaj Kuralları

Cambodia Bayon Airlines ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Cambodia Bayon Airlines ile görüşünüz.

Koşullarda değişiklik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Cambodia Bayon Airlines Koltuk seçimi

Cambodia Bayon Airlines ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Cambodia Bayon Airlines Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurarak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Sadakat Programı

Sık sık Cambodia Bayon Airlines ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Cambodia Bayon Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Cambodia Bayon Airlines Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Cambodia Bayon Airlines sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Cambodia Bayon Airlines Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Cambodia Bayon Airlines ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Cambodia Bayon Airlines Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Cambodia Bayon Airlines bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Cambodia Bayon Airlines
IATA ICAO Çağrı Kodu
BD BYC BAYON AIR

Kuruluş: 2014
Havalimanı Yeri:Kamboçya
Hubları: PNH
Sahibi: Joy Air, Aviation Industry Corporation of China
Global Havacılık İttifakı: Bulunmamaktadır
Sık Uçuş Programı: Bulunmamaktadır
Şirket Sloganı: For You. With You. About You.

Uçak Sayısı: 2
Uçtuğu Destinasyon:  4
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: Xian
Uçak Detayı: Xian MA60

İletişim: Building No 19, Street 294, Sangkat Beoung Keng Kang I, Khan Chamkamorn, Phnom Penh, Kamboçya Krallığı
Telefon Numarası: +855 782 315 55
Fax: 
E-mail: cs-kh@bayonairlines.com

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar