Aurigny Uçak Bileti

Aurigny

En uygun Aurigny uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Aurigny Aurigny Hakkında

1968’de kurulan Aurigny Air Services, düzenli ve charter uçuşlar gerçekleştiren bir havayolu şirketidir. British Airways, Alderney’i Guernsey’e bağlamayı bıraktığında Derrick Bailey tarafından kuruldu. Şirket 2003 yılında kamulaştırarak Guernsey devleti şirketi oldu.

Blue Islands havayolu, 2001’de Alderney’e ve Flybe 2014’te Londra ile Guernsey arasında uçuşlarını durdurdu. Bu son rotasyondaki artan talebi karşılamak için Aurigny Air Services bir Embraer 195 sipariş etti. Mart 2014’te Aurigny Air Services ve Blue Islands, süregelen rekabetlerini sona erdirmek için bir ortak uçuş imzaladı. Ortaklık Mart 2016’da sona erdi.

1975 ile 2017 arasında kullanılan Britten-Norman Trislander, sergilenmek üzere Solent Sky Müzesi’ne gönderildi. Uçak, Guernsey ile bağlantı kurmak için dünyada ilk kez kullanılmışdı. Aurigny Air Services, 2018 yılında 50. yılını kutladı. İngiliz havayolu bu vesileyle birçok etkinlik düzenledi. Kuruluşundan bu yana 16 milyondan fazla yolcu taşıdı. Yakın zamanda 5 uçaktan oluşan filosu ile 2019 yılında Birleşik Krallık ve Avrupa’da 12 destinasyona hizmet vermektedir.

Aurigny Merkez Havalimanı

Guernsey Havaalanı (GCI / EGJB)

Üsler
Alderney Havaalanı (ACI / EGJA)
Jersey Havaalanı (JER / EGJJ)

Aurigny Uçuş Sınıfları

Sadece ekonomi kabin tipi olup uçak biletinizi Light, Smart veya Flexi tarifeden alabilirsiniz.

Aurigny Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için Aurigny check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşağıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Aurigny web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Aurigny Bagaj Kuralları

El bagajı

Uçak yolcularının 48 x 36 x 20 cm boyutlarında ve 10 kilogram ağırlığında tek parça el bagajı taşımalarına izin verilir. Southampton-Alderney, Dinard-Guernsey ve adalar arası Trisland rotalarında sadece 6 kilogramdır.

Kargo bölümü bagaj

Alderney-Southampton ve Guernsey-Dinard arasında sadece 15 kilograma izin verilen bir uçuş haricinde, her yolcunun 20 kilogram bagajı teslim etmesine izin verilir. Ek bagaj rezerve edilebilir.

Diğer bagaj

Spor bagajı ücretsiz bagaj hakkı dahilinde taşınabilir. Bagaj hakkı dahilinde taşınmazsa, çanta başına £ 35 ücret alınacaktır. Kargo alanı her zaman sınırlıdır, bu nedenle her türlü ek bagajı önceden bildirmek gerekebilir.

Koşullarda değişiklik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Aurigny Koltuk seçimi

Aurigny ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Aurigny Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurarak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Aurigny Sadakat Programı

Aurigny Air Services’in sadakat programı Aurigny FrequentFlyer’dır. Yolcular, daha sonra kendileri veya diğer yolcular için uçuşlarda kullanabilecekleri puanlar kazanır. Toplu hesap sayesinde puanları daha hızlı biriktirmek için aynı hesapta altı kişiyi (minimum 2 yıl) ilişkilendirmek mümkündür.

Aurigny Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Aurigny Uçak İçi Eğlence

Aurigny Air Services, SkySnacks adında bir catering hizmeti sunmaktadır. Yolcular sıcak ve soğuk atıştırmalıklar ve içecekler satın alabilirler. Çeşitli ürünleri duty free olarak satın almak da mümkündür.

Aurigny Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Aurigny ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Aurigny Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Aurigny bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Aurigny
IATA ICAO Çağrı Kodu
GR AUR AYLINE

Kuruluş: 1964
Havalimanı Yeri:Birleşik Krallık
Hubları: GCI
Sahibi: -
Global Havacılık İttifakı: Bulunmamaktadır
Sık Uçuş Programı: Aurigny
Şirket Sloganı: Guernsey's Airline

Uçak Sayısı: 5
Uçtuğu Destinasyon:  12
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 4
Uçak Tipi: ATR, Embraer
Uçak Detayı: ATR 72, Embraer 195

İletişim: States Airport, La Planque Lane, Forest, Guernsey, GY8 ODT, Guernsey UK
Telefon Numarası: +44 1481 267 267
Fax: +44 1481 822 665
E-mail: res@aurigny.com

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler Aurigny Uçak Biletleri

YerYönUçak Bileti Ara
1Alderney → Guernsey AirportUÇUŞ ARA
2Alderney → SouthamptonUÇUŞ ARA
3Birmingham → Guernsey AirportUÇUŞ ARA
4Bristol → Guernsey AirportUÇUŞ ARA
5Dublin → Guernsey AirportUÇUŞ ARA
6Nottingham → Guernsey AirportUÇUŞ ARA
7Exeter → Guernsey AirportUÇUŞ ARA
8Guernsey Airport → AlderneyUÇUŞ ARA
9Guernsey Airport → BirminghamUÇUŞ ARA
10Guernsey Airport → BristolUÇUŞ ARA
11Guernsey Airport → NottinghamUÇUŞ ARA
12Guernsey Airport → ExeterUÇUŞ ARA
13Guernsey Airport → LeedsUÇUŞ ARA
14Guernsey Airport → LondraUÇUŞ ARA
15Guernsey Airport → ManchesterUÇUŞ ARA
16Guernsey Airport → SouthamptonUÇUŞ ARA
17Leeds → Guernsey AirportUÇUŞ ARA
18Londra → Guernsey AirportUÇUŞ ARA
19Manchester → Guernsey AirportUÇUŞ ARA
20Southampton → Guernsey AirportUÇUŞ ARA