AtlasGlobal Ukraine Uçak Bileti

AtlasGlobal Ukraine

En uygun AtlasGlobal Ukraine uçak bileti fırsatları Tripuck'da

AtlasGlobal Ukraine Hakkında

Atlasglobal – Ukraine havayolu 2013 yılında Kiev’de kurulmuştur. Atlasglobal havayolunun Ukrayna iştirakidir. Kiev Zhuliany Havalimanı’nı hub olarak kullanmaktadır.

Havayolu’nun asıl amacı Ukrayna’daki şehirlerden İstanbul’a yolcularını ucuz ve konforlu bir şekilde uçurmaktır.

Kharkiv, Kiev, Lviv, Odessa, Zaporizhia şehirlerinden İstanbu’la seferler düzenlemektedir.

Yaz sezonunda ise özellikle Ukrayna’dan Antalya şehrine yolcu taşımaktadır.

Havayolu yolcularının rahat etmesi amacıyla Ukrayna şehirlerinde havalimanına veya havalimanından ücretsiz otobüs (shuttle) transferi yapmaktadır.

AtlasGlobal Ukraine Check-in

Online Check-in

Havayolu online check-in hizmetini şirketin web sitesinde doğrudan sunmaktadır.

Check-in başlama saati

Uçağın kalkışından 48 saat öncesinde başlayıp 90 dakika kala son bulmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini AtlasGlobal Ukraine web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

AtlasGlobal Ukraine Bagaj Kuralları

El bagajı
El bagajı olarak kamera, şemsiye, el çantası, bebek arabası, dizüstü bilgisayar, tablet taşımanıza izin verilmektedir. El bagajı  56 x 45 x 25 cm boyutundan büyük olmamalıdır. Kabin tipinize göre el bagajı hakkınız değişmektedir. Ekonomi sınıfında 1 parça 8 kg, Business sınıfında 2 parca 8 kg hakkınız bulunmaktadır.

Kargo bölümü bagaj

Ekonomi sınıfı yolcuları için kargo bölümünde taşıyacağınız bagaj 30 kg’dan fazla olmamalıdır.  Fazla bagajlar havayolu tarafından ücretlendirilir. Business sınıfı yolcularının 40kg bagaj hakkı bulunmaktadır.

Diğer bagajlar
Müzik aletleri kabin bagajında taşınması gereken boyut ve ağırlık kriterlerini aşmıyorsa yanınızda taşınabilir. Daha büyük müzik aletleri için ek koltuk rezervasyonu yapmanız gereklidir.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

AtlasGlobal Ukraine Koltuk seçimi

AtlasGlobal Ukraine ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

AtlasGlobal Ukraine Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Atlasmiles Sadakat Programı

Havayolunun sitesinde sadakat programı ile ilgili detaylı bilgi bulunmamaktadır. Atlasglobal Türkiye’nin kullanmış olduğu Atlasmiles’ın firmanın Ukrayna iştirakinde kullanılması da muhtemeldir.

Atlasmiles’ın Atlasglobal uçuşlarında kullanılması hakkında detaylı bilgiyi havayolundan ögreniniz.

Firma tarafından sadakat programı hakkında yapılacak duyuruya göre bilgiler güncellenecektir.

AtlasGlobal Ukraine Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

AtlasGlobal Ukraine Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde AtlasGlobal Ukraine sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

AtlasGlobal Ukraine Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde AtlasGlobal Ukraine ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

AtlasGlobal Ukraine Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için AtlasGlobal Ukraine bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

AtlasGlobal Ukraine
IATA ICAO Çağrı Kodu
UH UJX ATLAS UKRAINE

Kuruluş: 2013
Havalimanı Yeri:Ukrayna
Hubları: ODS
Sahibi: AtlasGlobal
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: Atlasmiles
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 2
Uçtuğu Destinasyon:  1
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Havayolu Mobil Uygulama