ATA Airlines Uçak Bileti

ATA Airlines

En uygun ATA Airlines uçak bileti fırsatları Tripuck'da

ATA Airlines Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında ATA Airlines hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. ATA Airlines firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp ATA Airlines kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun ATA Airlines biletini en ucuz fiyata satın alın.

ATA Airlines Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için ATA Airlines check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini ATA Airlines web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

ATA Airlines Bagaj Kuralları

ATA Airlines ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka ATA Airlines ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

ATA Airlines Koltuk seçimi

ATA Airlines ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

ATA Airlines Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

None Sadakat Programı

Sık sık ATA Airlines ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

ATA Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

ATA Airlines Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde ATA Airlines sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

ATA Airlines Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde ATA Airlines ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

ATA Airlines Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için ATA Airlines bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

ATA Airlines
IATA ICAO Çağrı Kodu
I3 TBZ ATALAR

Kuruluş: 2008
Havalimanı Yeri:İran
Hubları: TBZ
Sahibi: -
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: None
Şirket Sloganı: Let's Fly Together

Uçak Sayısı: 17
Uçtuğu Destinasyon:  20
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler ATA Airlines Uçak Biletleri

YerYönUçak Bileti Ara
1Bağdat → TahranUÇUŞ ARA
2Tahran → BağdatUÇUŞ ARA
3Tahran → İstanbulUÇUŞ ARA
4Tahran → NecefUÇUŞ ARA
5İstanbul → TahranUÇUŞ ARA
6İstanbul → TebrizUÇUŞ ARA
7Meşhed → BağdatUÇUŞ ARA
8Meşhed → NecefUÇUŞ ARA
9Meşhed → TebrizUÇUŞ ARA
10Necef → TahranUÇUŞ ARA
11Tebriz → İstanbulUÇUŞ ARA
12Tebriz → MeşhedUÇUŞ ARA
13Tebriz → TahranUÇUŞ ARA
14Tahran → TebrizUÇUŞ ARA