ANA Wings Uçak Bileti

ANA Wings

En uygun ANA Wings uçak bileti fırsatları Tripuck'da

ANA Wings Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında ANA Wings hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. ANA Wings firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp ANA Wings kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun ANA Wings biletini en ucuz fiyata satın alın.

ANA Wings Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için ANA Wings check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini ANA Wings web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

ANA Wings Bagaj Kuralları

ANA Wings ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka ANA Wings ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

ANA Wings Koltuk seçimi

ANA Wings ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

ANA Wings Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

ANA Mileage Club Sadakat Programı

Sık sık ANA Wings ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

ANA Wings Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

ANA Wings Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde ANA Wings sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

ANA Wings Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde ANA Wings ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

ANA Wings Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için ANA Wings bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

ANA Wings
IATA ICAO Çağrı Kodu
EH AKX ALL NIPPON ALFA WING

Kuruluş: 2010
Havalimanı Yeri:Japonya
Hubları: HND
Sahibi: All Nippon Airways
Global Havacılık İttifakı: Star Alliance
Sık Uçuş Programı: ANA Mileage Club
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 77
Uçtuğu Destinasyon:  25
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Havayolu Mobil Uygulama

Popüler ANA Wings Uçak Biletleri

YerYönUçak Bileti Ara
1Sapporo → OsakaUÇUŞ ARA
2Fukuoka → TokyoUÇUŞ ARA
3Fukuoka → OsakaUÇUŞ ARA
4Tokyo → FukuokaUÇUŞ ARA
5Tokyo → OsakaUÇUŞ ARA
6Tokyo → OsakaUÇUŞ ARA
7Tokyo → NagoyaUÇUŞ ARA
8Tokyo → OsakaUÇUŞ ARA
9Osaka → SapporoUÇUŞ ARA
10Osaka → FukuokaUÇUŞ ARA
11Osaka → TokyoUÇUŞ ARA
12Osaka → MatsuyamaUÇUŞ ARA
13Koçi → OsakaUÇUŞ ARA
14Osaka → TokyoUÇUŞ ARA
15Osaka → OkinavaUÇUŞ ARA
16Miyazaki → OsakaUÇUŞ ARA
17Matsuyama → OsakaUÇUŞ ARA
18Nagoya → SapporoUÇUŞ ARA
19Nagoya → TokyoUÇUŞ ARA
20Osaka → TokyoUÇUŞ ARA