AIS Airlines Uçak Bileti

AIS Airlines

En uygun AIS Airlines uçak bileti fırsatları Tripuck'da

AIS Airlines AIS Airlines Hakkında

AIS Airlines, merkezi Lelystadt’ta bulunan bir Hollandalı havayolu şirketidir. Şirket, AIS Technics, AIS Flight Academy ve AIS Airlines havayollarından oluşmaktadır. Ana havalimanları Lelystadt’ta, merkezleri Münster / Osnabrück Havaalanı ve Bremen Havaalanındadır. Havayolu 2009 yılında kuruldu. AIS Airlines, daha önce de var olan AIS Uçuş Akademisi adlı bir uçuş okuluna sahiptir. Buna ek olarak, 2013 yılından bu yana halen devam eden bir genişlemeye devam etmektedir.

AIS Airlines ilk tarifeli uçuşu 4 Kasım 2013 tarihinde gerçekleştirilmiştir. AIS Havayolları esas olarak bir charter ve wetlease havayoludur. Ekim 2013’ten bu yana, AIS Havayolları esas olarak kendi tarifeli uçuşlarını gerçekleştirmektedir.

AIS Airlines ile uçuş rezervasyonu yaptıranların tümü, havayolunun filosunda sekiz tane bulunan “BAE Jetstream 32 Turboprop” ile taşınır. Bağlı uçuş okulu sayesinde, AIS Airlines personeli iyi eğitilmiştir ve yüksek kaliteli bir hizmet sunabilir. Havayolunun tüm tarihinde ciddi yaralanmalar, ölümler veya uçak kayıpları ile ilgili hiçbir olay olmamıştır.

AIS Airlines Merkez Havalimanı

Münster Osnabrück Uluslararası Havalimanı (FMO / EDDG)


AIS Airlines şu anda Alman havalimanları Bremen, Münster / Osnabrück, Stuttgart ve Zürih’e uçmaktadır. Noel ve Yılbaşı Gecesi, uçaklar ara sıra Sylt adasına gider. Günde iki kez Bremen Havalimanı’ndan (BRE) Zürih Havalimanı’na (ZRH) gidip geliyor. Havayolunun uçakları da Stuttgart Havalimanı (STR) ile Münster / Osnabrück arasında günde iki kez uçuyor. Özellikle diğer bölgesel havalimanlarına ilave bağlantılar planlanmaktadır.

AIS Airlines Check-in

Online Check-in

Havayolu ile online ve mobil check-in mümkün değildir. AIS Airlines check-in seçeneklerini genişletip genişletmediği henüz bilinmiyor. Daha fazla bilgi için havayolunun web sitesine bakınız.

WEBSITESI

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini AIS Airlines web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

AIS Airlines Bagaj Kuralları

AIS Airlines biletleri, 15 kilogram ağırlığındaki ücretsiz bagaj hakkı bulunur. AIS Airlines ile uçuşlarda bagaj için kişi başına maksimum limit 30 kilogramdır. Ayrıca uçakta en fazla altı kilogram olacak şekilde bir parça el bagajının alınmasına izin verilmektedir.

Koşullarda değişiklik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

AIS Airlines Koltuk seçimi

AIS Airlines ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

AIS Airlines Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Sadakat Programı

Sık sık AIS Airlines ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

AIS Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

AIS Airlines Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde AIS Airlines sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

AIS Airlines Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde AIS Airlines ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

AIS Airlines Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için AIS Airlines bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

AIS Airlines
IATA ICAO Çağrı Kodu
IS PNX SPINNER

Kuruluş: 2009
Havalimanı Yeri:Hollanda
Hubları: LEY
Sahibi: -
Global Havacılık İttifakı: Bulunmamaktadır
Sık Uçuş Programı: Bulunmamaktadır
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 8
Uçtuğu Destinasyon:  8
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim: Flamingoweg 208218 NW Lelystad-Havalimanı, Hollanda
Telefon Numarası: +31 (0)20-6541561
Fax: 
E-mail: aisairlines@aviareps.com

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler AIS Airlines Uçak Biletleri

YerYönUçak Bileti Ara
1Bacău → LondraUÇUŞ ARA
2Basel → UÇUŞ ARA
3Münster → UÇUŞ ARA
4Leipzig → UÇUŞ ARA
5Bükreş → TamışvarUÇUŞ ARA
6 → BaselUÇUŞ ARA
7 → LeipzigUÇUŞ ARA
8Suceava → BükreşUÇUŞ ARA