Airkenya Express Uçak Bileti

Airkenya Express

En uygun Airkenya Express uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Airkenya Express Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında Airkenya Express hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. Airkenya Express firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp Airkenya Express kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun Airkenya Express biletini en ucuz fiyata satın alın.

Airkenya Express Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için Airkenya Express check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Airkenya Express web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Airkenya Express Bagaj Kuralları

Airkenya Express ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Airkenya Express ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Airkenya Express Koltuk seçimi

Airkenya Express ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Airkenya Express Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

None Sadakat Programı

Sık sık Airkenya Express ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Airkenya Express Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Airkenya Express Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Airkenya Express sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Airkenya Express Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Airkenya Express ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Airkenya Express Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Airkenya Express bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Airkenya Express
IATA ICAO Çağrı Kodu
P2 XAK SUNEXPRESS

Kuruluş: 1987
Havalimanı Yeri:Kenya
Hubları: WIL
Sahibi: Air Kenya Express Limited
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: None
Şirket Sloganı: The best way to fly

Uçak Sayısı: 9
Uçtuğu Destinasyon:  12
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler Airkenya Express Uçak Biletleri

YerYönUçak Bileti Ara
1 → NairobiUÇUŞ ARA
2Entebbe → UÇUŞ ARA
3Entebbe → KisumuUÇUŞ ARA
4Entebbe → UÇUŞ ARA
5Entebbe → Masai MaraUÇUŞ ARA
6Entebbe → UÇUŞ ARA
7 → NairobiUÇUŞ ARA
8Kilimanjaro Dağı → NairobiUÇUŞ ARA
9Kisumu → EntebbeUÇUŞ ARA
10Kisumu → UÇUŞ ARA
11Kisumu → Masai MaraUÇUŞ ARA
12Masai Mara → KisumuUÇUŞ ARA
13Masai Mara → NairobiUÇUŞ ARA
14 → NairobiUÇUŞ ARA
15UÇUŞ ARA
16 → NairobiUÇUŞ ARA
17Nairobi → Kilimanjaro DağıUÇUŞ ARA
18Nairobi → UÇUŞ ARA
19Nairobi → Masai MaraUÇUŞ ARA
20Nairobi → UÇUŞ ARA