Air Urga Uçak Bileti

Air Urga

En uygun Air Urga uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Air Urga Air Urga Hakkında

Air Urga, 1993 yılında kurulmuş bir Ukrayna havayoludur. Kirovohrad merkezli havayolu ulusal ve uluslararası tarifeli uçuşlar sunmaktadır. Air Urga ayrıca kargo ve charter uçuşları da sunmaktadır. Böylelikle havayolu ile ilgili uçuş noktalarına çok çeşitli yüklerin taşınması da mümkündür. Navlun maliyetleri farklıdır. Örneğin, yükün boyutuna ve ağırlığına bağlıdır. Air Urga’nın filosu, Ekim 2020 itibarıyla toplam 3 uçaktan oluşmaktadır. Bunlar 3 Saab 340B uçağıdır.

Diğer havayolları gibi Air Urga da makinelerin düzenli bakımını üstleniyor. Bu, yolcuların tüm uçakların mükemmel durumda olduğundan emin olabileceği anlamına gelir.

Air Urga’da çok sayıda profesyonel uçuş görevlisi yolcuların refahıyla ilgileniyor. Bu, yolcuların keyifli ve rahat bir uçuş deneyimi yaşamalarını sağlar. Ayrıca, Air Urga gibi havayolları çeşitli güvenlik düzenlemelerine uymaya çok dikkat eder. Bu ayrıca, örneğin, yolcular için uçuşları için kalkıştan önce ayrıntılı güvenlik brifingini de içerir. Havayolu, yüzde 51 pay ile Ukrayna Devlet Mülkiyet Fonu’na ve yüzde 43,5 pay ile American International Consulting Corp.’a aittir.

Air Urga Merkez Havalimanı

Kropyvnytskyi Havaalanı (KGO / UKKG)


Havayolu Almanya, İtalya, Yunanistan ve Bulgaristan gibi çeşitli ulusal ve uluslararası noktalara uçmaktadır. Böylelikle, yolcular burada çok sayıda olası uçuş varış noktasına sahiptir.

Air Urga Check-in

Online Check-in

Havayolu ile online ve mobil check-in mümkün değildir. Air Urga check-in seçeneklerini genişletip genişletmediği henüz bilinmiyor. Daha fazla bilgi için havayolunun web sitesine bakınız.

WEBSITESI

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Air Urga web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Air Urga Bagaj Kuralları

Air Urga ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Air Urga ile görüşünüz.

Koşullarda değişiklik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Air Urga Koltuk seçimi

Air Urga ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Air Urga Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Sadakat Programı

Sık sık Air Urga ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Air Urga Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Air Urga Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Air Urga sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Air Urga Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Air Urga ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Air Urga Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Air Urga bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Air Urga
IATA ICAO Çağrı Kodu
3N URG URGA

Kuruluş: 1993
Havalimanı Yeri:Ukrayna
Hubları: KGO
Sahibi: %51 Ukrayna Devlet Güvenlik Fonu, %43,5 American International Consulting Corp.
Global Havacılık İttifakı: Bulunmamaktadır
Sık Uçuş Programı: Bulunmamaktadır
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 3
Uçtuğu Destinasyon:  5
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 28.5
Uçak Tipi: Saab
Uçak Detayı: Saab 340

İletişim: 1A Korolenka St., Kropivnitskiy, 25015 Ukrayna
Telefon Numarası: +38 0 522 35 35 04
Fax: 
E-mail: info2@urga.com.ua

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar