Air KBZ Uçak Bileti

Air KBZ

En uygun Air KBZ uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Air KBZ Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında Air KBZ hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. Air KBZ firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp Air KBZ kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun Air KBZ biletini en ucuz fiyata satın alın.

Air KBZ Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için Air KBZ check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Air KBZ web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Air KBZ Bagaj Kuralları

Air KBZ ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Air KBZ ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Air KBZ Koltuk seçimi

Air KBZ ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Air KBZ Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Sky Smile Sadakat Programı

Sık sık Air KBZ ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Air KBZ Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Air KBZ Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Air KBZ sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Air KBZ Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Air KBZ ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Air KBZ Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Air KBZ bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Air KBZ
IATA ICAO Çağrı Kodu
K7 KBZ Air KBZ

Kuruluş: 2010
Havalimanı Yeri:Myanmar
Hubları: RGN
Sahibi: KBZ Group
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: Sky Smile
Şirket Sloganı: Wings For Every One

Uçak Sayısı: 13
Uçtuğu Destinasyon:  17
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Havayolu Mobil Uygulama

Popüler Air KBZ Uçak Biletleri

YerYönUçak Bileti Ara
1Sittwe → YangonUÇUŞ ARA
2He Hoe → YangonUÇUŞ ARA
3He Hoe → TachileikUÇUŞ ARA
4Kyaukpyu → YangonUÇUŞ ARA
5 → YangonUÇUŞ ARA
6Mandalay → MyitkyinaUÇUŞ ARA
7Mandalay → YangonUÇUŞ ARA
8Mandalay → TachileikUÇUŞ ARA
9Myitkyina → MandalayUÇUŞ ARA
10Myitkyina → YangonUÇUŞ ARA
11Yangon → SittweUÇUŞ ARA
12Yangon → He HoeUÇUŞ ARA
13Yangon → UÇUŞ ARA
14Yangon → MandalayUÇUŞ ARA
15Yangon → MyeikUÇUŞ ARA
16Yangon → MyitkyinaUÇUŞ ARA
17Yangon → TachileikUÇUŞ ARA
18Yangon → DaweiUÇUŞ ARA
19Tachileik → MandalayUÇUŞ ARA
20Tachileik → YangonUÇUŞ ARA