Air Japan Uçak Bileti

Air Japan

En uygun Air Japan uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Air Japan Air Japan Hakkında

Japon havayolu şirketi Air Japan, World Air Network adıyla Haziran 1990’da kuruldu. Şirket, Tokyo, Ota’da bulunan büyük All Nippon Airways (ANA) şirketinin bir yan kuruluşudur. Air Japan’ın merkezi Narita Havaalanı ve Tokyo Uluslararası Havaalanı’dır. Uçuşlarının başlamasından beş yıl sonra, havayolu World Air Network, 2001 yılında Osaka – Seul rotası ile uçuş faaliyetlerine devam edene kadar uçuşlarını askıya alındı. Ancak köklü bir değişiklik olarak yeni adıyla tekrar vitrine çıktı.

Air Japan, All Nippon Airways aracılığıyla bugün dünya çapında faaliyet gösteren Star Alliance’ın bir üyesidir. Air Japan, ANA Mileage Club sık uçan yolcu programı ile yolcularına uluslararası bir bonus programı sunmaktadır.

Air Japan Merkez Havalimanı

Tokyo Haneda Havaalanı (HND / RJTT)
Tokyo Narita Uluslararası Havaalanı (NRT / RJAA)

Air Japan Uçuş Sınıfları

Havayolu kıtalararası uçuşlarda yolcularına Ekonomi, Business ve First Class rezervasyon sınıflarını sunmaktadır.


Air Japan artık bazı kıtalararası havalimanlarına önemli bir dağıtıcı olarak hizmet veriyor. En önemli bağlantılar Japonya ile Doğu Asya ülkeleri Singapur, Burma, Çin, Hong Kong ve Kore arasında bulunmaktadır. Honolulu Uluslararası Havaalanı, havayolunun Asya dışındaki tek destinasyonudur. Yolcu uçuşları için ana uçuş rotaları Narita-Singapur, Narita-Bangkok, Narita-Honolulu, Narita-Ho-Chi-Minh, Narita-lian ve Haneda-Honolulu’dur. Bu rotalar günlük olarak, hatta Narita-Hong Kong rotasında günde iki kez sunulmaktadır.

Air Japan Check-in

Online Check-in

Havayolu ile online ve mobil check-in mümkün değildir. Air Japan’ın check-in seçeneklerini genişletip genişletmediği henüz bilinmiyor. Daha fazla bilgi için havayolunun web sitesine bakınız.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

WEBSITESI

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Air Japan web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Air Japan Bagaj Kuralları

El bagajı

Çevresi 115 santimetreden (56 x 36 x 23 santimetre) daha büyük olmaması gereken maksimum on kilogram el bagajı taşınabilir. Tek parça el bagajına ek olarak, yolcu kişisel bir eşyayı da yanına alabilir. patlayıcı nesneler (havai fişekler dahil), yanıcı sıvılar ve maddeler, sıkıştırılmış gazlar, zehirli maddeler (böcek öldürücüler dahil), aşındırıcı maddeler, radyoaktif malzeme, yüksek manyetik malzeme, oksitleyici maddeler, kötü kokulu veya tahriş edici maddeler ve diğer tüm eşyalar el bagasında veya ambarda taşınamaz.

Kargo bölümü bagaj

Dış hatlarda First Class’ta 32 kilogramlık üç parça, Business Class’ta 32 kilogramlık iki parça ve Economy Class’ta 23 kilogramlık tek parça bagaj taşınabilir. Küçük çocukların bir parça bagaj getirmesine izin verilir. Bir bagaj parçasının dış boyutları toplam 158 santimetreyi geçmemelidir. Aşırı ağır bagajlar için rotaya bağlı olarak ücret uygulanır. 45 kg’dan ağır bagajlar uçağa alınmayacaktır.

Diğer bagaj

Bir müzik aleti veya spor ekipmanı muhtemelen kayıtlı bagaj olarak kabul edilebilir. Bununla birlikte, bagaj ücretsiz bagaj hakkını aşarsa, fazla bagaj ücreti uygulanır. Müzik aletleri veya spor malzemeleri için ücret yalnızca 203 santimetreden büyük aletler için ödenebilir. Eğer bagajınız izin verilen ücretsiz bagaj hakkını aşmasa bile, havaalanı düzenlemeleri veya uçak tipi nedeniyle yine de kabul edilmeyebilir.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Air Japan Koltuk seçimi

Air Japan ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Air Japan Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

ANA Mileage Club Sadakat Programı

Japon havayolu şirketi Air Japan, sık uçan yolcu programı ANA Mileage Club’ın ortaklarından biridir. Bu, çok sayıda havayolunun katıldığı uluslararası bir bonus programıdır. Bunlar arasında Air China, Air Canada, Austrian, Egypt Air, Lufthansa, Türk Hava Yolları ve çok daha fazlası … Buna göre Japon iç hat uçuşlarında dış hat uçuşlarına göre daha az mil kazanılır, ancak ANA Mileage Club üyeliği değerlidir. İlgili havayolları ile yapılan kod paylaşım anlaşmaları da havayolu millerinin toplanmasına ve değiştirilmesine olanak sağlar. Star Alliance’ın bir üyesi olan Air Japan, dünya çapında bir ortaklar ağına sahiptir.

Seviyeler ve bonuslar

ANA Mileage Club, üç seviye sunar: Yılda 30.000 ANA Premium puanı ile sunulan bronz kart, 50.000 uçuş mili ile kazanılan platin kart ve bir yılda 100.000’den fazla puan alan üyelere verilen elmas statüsüdür. Sık uçan yolcular, öncelikli check-in seçenekleri, upgrade ve indirim olarak cazip ödüller alırlar. Diğer bonuslar, örneğin ücretsiz bagaj hakkındaki artış ve ANA Lounge’a erişimdir. Daha fazla mil toplama ve değişim ANA Mileage Club için seçenekler, katılımcı otel zincirlerinden, araba kiralama şirketlerinden ve diğer ortak şirketlerden edinilebilir.

Air Japan Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Air Japan Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Air Japan sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Air Japan Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Air Japan ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Air Japan Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Air Japan bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Air Japan
IATA ICAO Çağrı Kodu
NQ AJX AIR JAPAN

Kuruluş: 1990
Havalimanı Yeri:Japonya
Hubları: NRT
Sahibi: All Nippon Airways
Global Havacılık İttifakı: Star Alliance
Sık Uçuş Programı: ANA Mileage Club
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 80
Uçtuğu Destinasyon:  15
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim: ANA NaritaSky Center3B, Narita Uluslararası Havaalanı, Chiba, Japonya
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler Air Japan Uçak Biletleri

YerYönUçak Bileti Ara
1Bangkok → TokyoUÇUŞ ARA
2Bangkok → TokyoUÇUŞ ARA
3Tokyo → BangkokUÇUŞ ARA
4Tokyo → BangkokUÇUŞ ARA
5Tokyo → SingapurUÇUŞ ARA
6Singapur → TokyoUÇUŞ ARA