Air Do Uçak Bileti

Air Do

En uygun Air Do uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Air Do Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında Air Do hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. Air Do firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp Air Do kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun Air Do biletini en ucuz fiyata satın alın.

Air Do Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için Air Do check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Air Do web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Air Do Bagaj Kuralları

Air Do ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Air Do ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Air Do Koltuk seçimi

Air Do ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Air Do Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

My AIRDO Sadakat Programı

Sık sık Air Do ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Air Do Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Air Do Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Air Do sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Air Do Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Air Do ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Air Do Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Air Do bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Air Do
IATA ICAO Çağrı Kodu
HD ADO AIR DO

Kuruluş: 1996
Havalimanı Yeri:Japonya
Hubları: CTS
Sahibi: AIRDO Co., Ltd. (株式会社AIRDO)
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: My AIRDO
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 14
Uçtuğu Destinasyon:  10
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler Air Do Uçak Biletleri

YerYönUçak Bileti Ara
1Asahikawa → TokyoUÇUŞ ARA
2Sapporo → TokyoUÇUŞ ARA
3Sapporo → NagoyaUÇUŞ ARA
4Sapporo → SendaiUÇUŞ ARA
5Sapporo → OsakaUÇUŞ ARA
6Hakodate → TokyoUÇUŞ ARA
7Hakodate → NagoyaUÇUŞ ARA
8Tokyo → AsahikawaUÇUŞ ARA
9Tokyo → SapporoUÇUŞ ARA
10Tokyo → HakodateUÇUŞ ARA
11Tokyo → KushiroUÇUŞ ARA
12Tokyo → MemanbetsuUÇUŞ ARA
13Tokyo → ObihiroUÇUŞ ARA
14Kushiro → TokyoUÇUŞ ARA
15Memanbetsu → TokyoUÇUŞ ARA
16Nagoya → SapporoUÇUŞ ARA
17Nagoya → HakodateUÇUŞ ARA
18Obihiro → TokyoUÇUŞ ARA
19Sendai → SapporoUÇUŞ ARA
20Osaka → SapporoUÇUŞ ARA