Aeromar Uçak Bileti

Aeromar

En uygun Aeromar uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Aeromar Aeromar Hakkında

Aeromar, Ocak 1987’de kuruldu. İlk uçuşları aynı yıl 7 Kasım’da Toluca havaalanından yapıldı. Şirket, yolcu ve eşya taşımaya, charter ve postayla uçuş yapmaya yetkilidir. İlk başlatıldığında Aeromar bölgesel bir havayoluydu. 1988’de Aeromar, operasyonlarını Mexico City Uluslararası Havalimanı’na taşıdı. ATR72 ve ATR42 ve 170 haftalık uçuşları ile bölgesel bir referans noktası haline geldi.

Ağustos 1991’de Meksika şirketi, Federal Havacılık İdaresi (FAA) tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde kayıtlı uçaklar için bir onarım istasyonu olarak hizmet vermek üzere yetkilendirildi. Aeromar, faaliyetlerini uluslararası alanda genişletmeye ve Amerika Birleşik Devletleri’ne rotalar sunmaya karar verdi. Meksikalı şirketin Teksas’taki McAllen’e ilk uçuşları 18 Mart 2013’te gerçekleşti. 2016 yılında Aeromar, filosunu yenilemek ve uçuş yeteneklerini geliştirmek amacıyla ATR 72-600 siparişi verdi.

Aeromar Merkez Havalimanı

Mexico City Licenciado Benito Juarez Havaalanı (MEX / MMMX)

Aeromar Uçuş Sınıfları

Havayolunun Ekonomi ve Business olmak üzere 2 rezervasyon sınıfı bulunmaktadır


Aeromar, Meksika topraklarında çok çeşitli uçuş noktalarına sahiptir. Ana hedefi, yurt içinde tercih edilen havayolu olmak, uçak içi hizmetlerini sürekli geliştirmek ve destinasyonlar eklemektir.

Havayolunun aşagıdaki havayolları ile ortak uçuş (codeshare) antlaşması bulunmaktadır.

Interjet THY  United Airlines

Aeromar Check-in

Online Check-in

Aeromar, check-in prosedürlerini online olarak gerçekleştirmenize ve böylece havalimanında zamandan tasarruf etmenize ve doğrudan kalkış salonuna girmenize olanak tanır. Evinizden web check-in hizmetinden yararlanın.

Yalnızca iç hatlarda uçuşun planlanan kalkış saatinden 24 ile 2 saat önce kullanılabilir.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Aeromar, yolcularına iç hat uçuşlarında uçağın kalkış saatinden 45 dakika, dış hatlarda 90 dakika kala havalimanı kontuarlarına gitmeleri gerektiğini hatırlatıyor.

Aeromar Bagaj Kuralları

Kabin bagajı

Tüm Aeromar uçuşlarında, kullanılan uçağın maksimum 88 yolcu için olması ve bu nedenle kabinde sınırlı alan olması koşuluyla, koşullar elverdiği takdirde, maksimum 10 kilogram ağırlığında ve boyutları 22cm x 38cm x 65cm’yi geçmeyecektir. El bagajına ek olarak, koşullar uygunsa bir evrak çantası veya el çantası veya dizüstü bilgisayar da taşıyabilirsiniz.

Kargo bölümü bagaj

İç hat uçuşlarında her yolcunun 25 kilogram bagajı, dış hat uçuşlarında ise 23 kilogram bagajı check-in yapmasına izin verilir. Bir parça bagaj asla 80 x 52 x 25 santimetreden büyük olamaz. Bazı tehlikeli maddeler taşınmayabilir: sıvılar ve / veya yanıcı gazlar, patlayıcılar, kibritler / çakmaklar, endüstriyel ürünler, aşındırıcı maddeler, manyetik malzemeler, oksitleyici maddeler, malzemeler, radyoaktif maddeler, evrak çantaları ve / veya yerleşik alarm mekanizmalı kutular, zehirler, oksijen ve diğerleri Havayolunun uçağı, mürettebatını veya diğer yolcuları tehlikeye atabileceğine inandığı öğeler. Fazla bagaj için ek ücret uygulanır.

Diğer bagaj

Müziği seviyorsanız veya müzisyenseniz ve enstrümanlarla seyahat ediyorsanız, müzik aleti ön koltuğun altına oturduğu sürece onları uçağa alabileceğinizi bilmeniz önemlidir. Daha büyük müzik aletleri ile seyahat ediyorsanız ve uçakta sizinle birlikte taşınmalarını istiyorsanız, farklı doğrusal boyutlarında iki metreden fazla ölçülmedikleri ve 46 kilogramdan fazla olmadığı sürece, taşımak için ek bir koltuk kiralamanız gerekecektir. Sizin yanınızdaki koltukta, onun bakımından ve emniyet kemeri ile onu emniyete almaktan sorumlu olacaksınız.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Aeromar Koltuk seçimi

Aeromar ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Aeromar Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

MileagePlus Sadakat Programı

Aeromar ile seyahat edenler mil kazanmak için United’ın sadakat programı olan Mileage Plus’tan yararlanabilirler. Ancak, belirli kriterleri karşılamanız gerekir: uçak biletinizi united.com web sitesinde, telefonla, United satış ofisindeki bir acenteden veya havalimanında satın almalısınız. Mil kazanma aynı zamanda uçak bileti ücretine ve MileagePlus durumuna da bağlı olacaktır. Yolcu yukarıdaki kriterleri karşılamıyorsa, satın alınan ücret sınıfına ve / veya seyahatin ücret sınıfına ve uçuş mesafesine göre mil biriktirmek mümkündür.

Aeromar Yiyecek, İçecek ve İkram

Bu Meksika bölgesel havayolunun gerçekleştirdiği uçuşların türünden farklı olarak, uçuş başına ortalama 40 dakika süren uçuşlarda kabin ekibi, her zaman çok arkadaş canlısı olup uçuşun rotasına ve süresine bağlı olarak farklı içecek ve atıştırmalık seçenekleri sunmaktadır.

Ve kendi yiyecek veya içeceğinizi getirmek istiyorsanız, sıcak içecekler veya alkolle uçağa binmek istemediğiniz sürece havayolu uçağa kendi yiyecek ve meşrubatlarınızı getirmekte sorun yaşatmaz. Çünkü diğer durumlarda güvenlik önlemleri için uçmadan önce Aeromar personeli sizden ürünleri bırakmanızı isteyecektir.

Aeromar Uçak İçi Eğlence

Aeromar uçuşlarının çoğu kısa ve orta mesafeli olduğu için, dağıtılan gazeteyi uçak içi eğlence olarak düşünmediğimiz ve kendiniz getirmeniz gerekmediği sürece uçak içi eğlence hizmeti yoktur. Bir kitap, bir dergi, bir gazete veya mobil cihazınızda görülecek veya dinleyebileceğiniz bir şey, uçak içi eğlence seçeneklerinden bazıları olabilir.

Aeromar Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Evcil hayvanlarla seyahat eden insanlardan biriyseniz, 14 Temmuz 2014’ten bu yana Meksika ve Amerika Birleşik Devletleri’nden tüm uçuşlarında Aeromar’ın, evcil hayvan kafesinde (köpek kulübesi) seyahat ettikleri sürece evcil hayvanınızı (köpek veya kedi) uçağa almanıza izin verdiğini bilmekte fayda vardır. Bunun için o sırada yürürlükte olan evcil hayvan taşıma ücretlerini ödeyeceksiniz. Rehber köpekler, ihtiyaç duyan görme engelli kişilere kabinde ücretsiz olarak eşlik edebilir.

Sadece 7 kiloya kadar olan kediler ve köpeklere kutu dahil edildiğinde izin verilmektedir. Boyutları 40x30x18 cm’yi geçmemelidir. Hizmetin ek bir maliyeti vardır.

Aeromar Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Aeromar bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Aeromar
IATA ICAO Çağrı Kodu
VW TAO TRANS-AEROMAR

Kuruluş: 1987
Havalimanı Yeri:Meksika
Hubları: MEX
Sahibi: Grupo Aeromar
Global Havacılık İttifakı: Bulunmamaktadır
Sık Uçuş Programı: MileagePlus
Şirket Sloganı: La linea aérea ejecutiva de México

Uçak Sayısı: 12
Uçtuğu Destinasyon:  20
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 8.8
Uçak Tipi: ATR
Uçak Detayı: ATR 42, ATR 72

İletişim: T2 Aeropuerto Internacional Benito Juárez Av. Fuerza Aérea Mexicana (Hangares) Esq. Santos Dumont Sala L3, Meksika
Telefon Numarası: +55 431 303 37, +55 513 311 11
Fax: +55 431 300 36
E-mail: atencion.clientes@aeromar.com.mx

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler Aeromar Uçak Biletleri

YerYönUçak Bileti Ara
1Akapulko → Mexico CityUÇUŞ ARA
2Cancún → HavanaUÇUŞ ARA
3Cancún → VillahermosaUÇUŞ ARA
4Guadalajara → Mexico CityUÇUŞ ARA
5Guadalajara → Puerto VallartaUÇUŞ ARA
6Havana → CancúnUÇUŞ ARA
7Laredo → Mexico CityUÇUŞ ARA
8Mexico City → AkapulkoUÇUŞ ARA
9Mexico City → GuadalajaraUÇUŞ ARA
10Mexico City → McAllenUÇUŞ ARA
11Mexico City → Puerto EscondidoUÇUŞ ARA
12Mexico City → VillahermosaUÇUŞ ARA
13Mexico City → IxtapaUÇUŞ ARA
14McAllen → Mexico CityUÇUŞ ARA
15Puerto Vallarta → AguascalientesUÇUŞ ARA
16Puerto Vallarta → GuadalajaraUÇUŞ ARA
17Puerto Escondido → Mexico CityUÇUŞ ARA
18Villahermosa → CancúnUÇUŞ ARA
19Villahermosa → Mexico CityUÇUŞ ARA
20Ixtapa → Mexico CityUÇUŞ ARA